Єдиний унікальний номер справи: 954/1410/25
Номер провадження: 22-ц/819/342/26
про відкриття апеляційного провадження у справі
23 лютого 2026 року м. Херсон
Херсонський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючої (суддя-доповідач): Воронцової Л.П.,
суддів: Майданіка В.В.,
Склярської І.В.,
вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , від імені якої діє адвокат Шелудько Оксана Олександрівна, на рішення Нововоронцовського районного суду Херсонської області від 17 грудня 2025 року в цивільній справі за позовом Акціонерного товариства "Сенс Банк" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості ,
17 грудня 2025 року Нововоронцовський районний суд Херсонської області ухвалив у зазначеній справі рішення, на яке 16 січня 2026року ОСОБА_1 , від імені якої діє адвокат Шелудько О.О.,через підсистему "Електронний суд" подала апеляційну скаргу, неоплачену судовим збором .
Ухвалою Херсонського апеляційного суду від 20 січня 2026 року апеляційну скаргу залишено без руху та надано скаржнику строк протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для надання доказів сплати судового збору в розмірі 2 906 грн 88 коп.
У визначений ухвалою строк скаржником подано заяву про долучення квитанції про оплату судового збору, однак доказів сплати судового збору до заяви не додано.
Ухвалою Херсонського апеляційного суду від 09 лютого 2026 року продовжено скаржнику строк для усунення недоліків.
20 лютого 2026 року скаржник усунула недоліки апеляційної скарги.
Отже, форма і зміст апеляційної скарги відповідає вимогам, встановленим ст. 356 ЦПК України, підстав для повернення скарги особі, що її подала не вбачається, перешкод для відкриття апеляційного провадження у справі немає.
Керуючись ст. 354, 359 ЦПК України, суд
Відкрити апеляційне провадження у справі.
Для реалізації учасниками справи права на подання до суду апеляційної інстанції відзиву на апеляційну скаргу роз'яснити право подати відзив на апеляційну скаргу, який за своїм змістом має відповідати вимогам, встановленим ч. 2 ст. 360 ЦПК України, протягом десяти днів з дня отримання копії цієї ухвали, додавши до відзиву докази надсилання його копій іншим учасникам справи.
Відзив на апеляційну скаргу може бути поданий учасниками справи у строк, визначений ухвалою, направивши його за адресою: вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії, 1-а, 73000 чи через систему "Електронний суд", з посиланням на номер провадження 22-ц/819/342/26.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуюча Л.П. Воронцова
Судді: В.В. Майданік
І.В. Склярська