20 лютого 2026 рокуЛьвівСправа № 571/3402/25 пров. № А/857/10345/26
Суддя Восьмого апеляційного адміністративного суду Судова-Хомюк Н. М., розглянувши апеляційну скаргу Департаменту патрульної поліції Національної поліції України на рішення Рокитнівського районного суду Рівненської області від 21 січня 2026 року у справі № 571/3402/25 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції Національної поліції України про скасування постанови по накладення адміністративного стягнення,
13 лютого 2026 року Восьмим апеляційним адміністративним судом зареєстровано апеляційну скаргу Департаменту патрульної поліції Національної поліції України на рішення Рокитнівського районного суду Рівненської області від 21 січня 2026 року, яка подана безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Водночас, відповідно до підпунктів 15.3 та 15.5 пункту 15 частини першої розділу VII Перехідних положень КАС України до визначення Положенням про ЄСІТС та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів), можливості вчинення передбачених цим Кодексом дій з використанням підсистем (модулів) ЄСІТС такі дії вчиняються в такому порядку, а саме, розгляд справи у суді здійснюється за матеріалами у формах, визначених Положенням про ЄСІТС та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
З урахуванням зазначеного та згідно з пунктом 121 розділу VI Перехідних положень вищезгаданого Положення зважаючи на надану законодавцем до початку функціонування всіх підсистем (модулів) ЄСІТС технічну можливість розглядати (формувати та зберігати) справи в паперовій формі, суддя доповідач вважає за доцільне дану справу розглядати в паперовій формі та витребувати таку із суду першої інстанції.
Керуючись статтями 297, 321, 325 КАС України,
Витребувати з Рокитнівського районного суду Рівненської області матеріали справи № 571/3402/25 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції Національної поліції України про скасування постанови по накладення адміністративного стягнення.
Зобов'язати Рокитнівський районний суд Рівненської області невідкладно направити матеріали адміністративної справи № 571/3402/25 до Восьмого апеляційного адміністративного суду.
Копію даної ухвали надіслати Рокитнівському районному суду Рівненської області та учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Н. М. Судова-Хомюк