10.01.11р.Справа № Б3/151-10
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Юзіков С.Г.
без участі представників сторін:
розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "ТЕКА", м. Одеса
до боржника Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_3, АДРЕСА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1)
про визнання грошових вимог на суму 23 288,05 грн., -
визнав подані матеріали достатніми для прийняття до розгляду
Справа про банкрутство Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_3 перебуває на стадії ліквідації.
Згідно ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до повноважень ліквідатора входить заявлення в установленому порядку заперечень по заявлених до боржника вимогах кредиторів.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне зобов'язати ліквідатора арбітражного керуючого ОСОБА_4, ліц. серії НОМЕР_2 від 09.08.10р., ідн. код НОМЕР_1, адреса для листування: АДРЕСА_2 розглянути заяву кредитора та повідомити суд про включення заявлених вимог до реєстру або їх відхилення.
Керуючись п.4 ст.65, ст.86 ГПК України, ст.ст. 24, 25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",
1. Прийняти заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "ТЕКА", м. Одеса до розгляду.
2. Зобов'язати ліквідатора Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_3 - арбітражного керуючого Гордієнко Андрія Івановича, ліц. серії НОМЕР_2 від 09.08.10р., ідн. код НОМЕР_1, адреса для листування: АДРЕСА_2 в строк до 10.02.11 розглянути вимоги кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю "ТЕКА", м. Одеса і про результати повідомити у письмовій формі господарський суд.
3. Копію цієї ухвали направити кредитору, ліквідатору.
Суддя С.Г.Юзіков