Рішення від 19.02.2026 по справі 127/23286/25

Р І Ш Е Н Н Я№ 127/23286/25

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 лютого 2026 р. м.Вінниця

Вінницький міський суд Вінницької області в складі головуючої судді Медяної Ю.В.,

за участю секретаря судового засідання - Кравчук Ю.Ю.,

заявника ОСОБА_1 та її представника - адвоката Свистун Л.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа - Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області в особі Управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг, Головне управління Пенсійного фонду у Вінницькій області, ОСОБА_2 , ОСОБА_2 про встановлення факту, що має юридичне значення,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до Вінницького міського суду Вінницької області з даною заявою, в якій просить встановити факт її проживання разом з чоловіком ОСОБА_3 за адресою: АДРЕСА_1 , та перебування її на повному утриманні ОСОБА_3 до дня його смерті - ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Заява мотивована тим, що заявниця є дружиною ОСОБА_3 , і вони з 1990 року, хоча зареєстровані за різними адресами, проживали разом до дня його смерті - ІНФОРМАЦІЯ_1 у АДРЕСА_1 .

ОСОБА_3 отримував пенсію, що становила, близько 18 000 грн., а заявниця отримувала пенсію у розмірі 4109,32 грн. Отже, заявниця знаходилася на утриманні чоловіка ОСОБА_3 , який був єдиним годувальником сім'ї. ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 помер.

Встановлення вказаних фактів необхідно заявнику для переходу з пенсії за віком на пенсію у зв'язку з втратою годувальника, що і стало підставою для звернення до суду.

Ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області відкрито провадження у справі. (а.с. 48)

Представник заінтересованої особи Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області подав письмові пояснення, в яких зазначив, що в перерахунку пенсії заявника було відмовлено, оскільки вона не надала доказів її реєстрації за однією адресою з годувальником та перебування її на утриманні померлого годувальника. (а.с.66-68)

Ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області залучено до участі у справі Головне управління Пенсійного фонду у Вінницькій області, ОСОБА_2 та ОСОБА_2 в якості заінтересованих осіб. Витребувано з Першої Вінницької державної нотаріальної контори інформацію про те, чи заводилася спадкова справа після смерті ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 та, у разі її заведення, надати належним чином завірену копію спадкової справи. (а,с.94)

Заявник ОСОБА_1 та її представник - адвокат Свистун Л.В. в судовому засіданні заяву підтримали, просили задовольнити вимоги заяви, з підстав, викладених у ній.

Представник заінтересованої особи Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області в судове засідання не з'явився, проте подав заяву про розгляд справи у його відсутність. Просить розглянути заяву про встановлення факту, що має юридичне значення з урахуванням вимог законодавства. (а.с.162-163)

Заінтересовані особи ОСОБА_2 та ОСОБА_2 в судове засідання не з'явилися, проте подали заяви про розгляд справи у їх відсутність. Не заперечували проти задоволення заяви про встановлення факту, що має юридичне значення. (а.с. 135, 137).

Представник заінтересованої особи Головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, про причини неявки суду не повідомив.

Свідок ОСОБА_4 в судовому засіданні пояснила, що є рідною сестрою заявниці. ОСОБА_1 та ОСОБА_3 завжди проживали разом, до смерті ОСОБА_3 за вдресою: АДРЕСА_1 . Основні витрати по утриманню квартири, веденню господарства, лікуванню заявниці ніс ОСОБА_3 , оскільки у нього була пенсія близько 18 000 грн., а заявниця отримувала пенсію у розмірі 4100 грн. Вона була на його утриманні, оскільки на свою мізерну пенсію вона не могла себе забезпечувати.

Свідок ОСОБА_5 в судовому засіданні пояснила, що з сім'єю ОСОБА_6 знайома з 1989 року - з дня їх заселення у квартиру АДРЕСА_2 . ОСОБА_1 та ОСОБА_3 завжди проживали разом у цій квартирі до дня смерті останього. Вона знала, що у ОСОБА_3 була набагато більша пенсія ніж у заявниці. Вони з чоловіком жили у злагоді, у них був спільний бюджет.

В суду немає підстав ставити під сумнів достовірність і правдивість фактів, повідомлених свідками. Даних про їх заінтересованість в результаті розгляду справи немає, їх показання об'єктивно підтверджуються і не суперечать іншим зібраним у справі доказам.

Заслухавши пояснення учасників справи, показання свідків, дослідивши матеріали справи, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, суд дійшов такого висновку.

Судом встановлено, що батьками ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , є ОСОБА_1 та ОСОБА_3 (а.с.17-18)

З копії паспорта серії НОМЕР_1 , виданого на ім'я ОСОБА_3 вбачається, що він з 09.01.1990 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_3 . (а.с.20)

Як вбачається з копії посвідчення № НОМЕР_2 , виданого 01.04.2006 Управління ПФУ в Ленінському районі м. Вінниці, ОСОБА_3 призначено пенсію за віком. (а.с.21)

Відповідно до копії довідки до акту огляду МСЕК серії 12 ААА №596275, виданої 18.09.2017, ОСОБА_3 встановлено ІІ групу інвалідності безстроково. (а.с.22)

Відповідно до копії свідоцтва про розірвання шлюбу серії НОМЕР_3 , виданого 24.07.1989 Замостянським районним відділом ЗАГС м. Вінниця, розірвано шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 (а.с.13)

Згідно з копією свідоцтва про шлюб серії НОМЕР_4 , виданого 02.09.2008 Відділом реєстрації актів цивільного стану Вінницького міського управління юстиції у Вінницькій області, 02.09.2008 ОСОБА_3 уклалав шлюб з ОСОБА_1 (а.с.16)

Відповідно до копії пенсійного посвідчення № НОМЕР_5 серії НОМЕР_6 , виданого 08.11.2012 Пенсійним фондом України, ОСОБА_1 отримує пенсію за віком. (а.с.8)

ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 помер, що підтверджується копією свідоцтва про смерть серії НОМЕР_7 , виданого Департаментом адміністративних послуг Вінницької міської ради. (а.с.19)

Згідно з копіями довідок про доходи, виданих ГУ ПФУ у Вінницькій області, ОСОБА_1 перебуває на обліку в УПФУ в м. Вінниці в Вінницькій області і отримує пенсію за віком. Розмір пенсії у період з вересня 2024 року по лютий 2025 року - 4 109,32 грн. (а.с.9)

Відповідно до відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору станом на 04.07.2025, щодо ОСОБА_1 за період з вересня 2024 року по лютий 2025 року інформація щодо джерел/сум виплачених доходів та утриманих податків в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків відсутня. (а.с.13)

Згідно з довідкою про отримання (неотримання) допомоги №2399, виданої Управління соціального захисту населення (Правобережне) Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради 04.07.2025, ОСОБА_1 не перебуває на обліку в управлінні соціального захисту населення (Правобережне). (а.с.14)

Відповідно до копії довідки №13 від 07.07.2025, виданої головою правління ОСББ «Відродження 2023», ОСОБА_3 помер ІНФОРМАЦІЯ_1 , та на дату смерті проживав без реєстрації та вів спільне господарство з ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_1 . (а.с.23)

Рішенням Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області в особі Управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг про відмову в перерахунку пенсії №905090183799 від 18.06.2025 ОСОБА_1 відмовлено в перерахунку пенсії у зв'язку з відсутністю документа про реєстрацію місця проживання разом з годувальником за однією адресою. (а.с.24)

Відповідно до інформаційної довідки з реєстру Вінницької міської територіальної громади про реєстрацію місця проживання особи №26671, виданої 25.08.2025 Департаментом адміністративних послуг Вінницької міської ради, ОСОБА_1 зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 . (а.с.77) Вказане також підтверджується копією паспорта серії НОМЕР_8 . (а.с.6)

Згідно з відповіддю Першої вінницької державної нотаріальної контори №1799/01-16 від 20.10.2025, спадкова справа до майна померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 згідно з відомостями Спадкового реєстру відсутня. (а.с.111)

Відповідно до ч. 1ст. 13 ЦПК Українисуд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цьогоКодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Відповідно до ч.1ст.15 ЦК України кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.

Згідно з п. 5 ч. 2ЦПК України суд розглядає в порядку окремого провадження справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення.

Згіднозі ст.76ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Відповідно до частини першої статті 293 ЦПК України окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.

Згідно з пунктом 5 частини другої статті 293 ЦПК України суд розглядає в порядку окремого провадження справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення.

Відповідно до ст.315ЦПК України суд розглядає справи про встановлення фактів, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення, зокрема суди розглядають справи про встановлення факту проживання та перебування фізичної особи на утриманні.

Суд звертає увагу, що право на вибір місця проживання закріплено уст. 33 Конституції України, відповідно до якої кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Під місцем постійного проживання розуміється місце, де фізична особа постійно проживає. Тимчасовим місцем проживання є місце перебування фізичної особи, де вона знаходиться тимчасово (під час перебування у відпустці, відрядженні, зокрема у готелі чи у санаторії, тощо).

Частиною 1ст. 29 ЦК України визначено, що місцем проживання фізичної особи є житловий будинок, квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому (гуртожиток, готель тощо), у відповідному населеному пункті, в якому фізична особа проживає постійно, переважно або тимчасово.

Положення ст. 29 ЦК України не ставлять місце фактичного проживання особи в залежність від місця її реєстрації.

Згідно зі ст. 2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» реєстрація місця проживання чи місця перебування особи або її відсутність не можуть бути умовою реалізації прав і свобод, передбачених Конституцією, законами чи міжнародними договорами України, або підставою для їх обмеження. Зазначена норма відображає загальний принцип недискримінації за ознакою наявності чи відсутності реєстрації місця проживання чи місця перебування особи.

Таким чином, реєстрація місця проживання заявниці і її чоловіка за різними адресами не свідчить про те, що вони, перебуваючи у шлюбі, не проживали однією сім'єю.

З огляду на надані пояснення свідків, досліджені в судовому засіданні докази, суд вважає доведеним факт спільного проживання ОСОБА_3 та його дружини ОСОБА_1 за однією адресою: АДРЕСА_1 .

Пунктом 2 частини 1статті 315 ЦПК України передбачено, що суд розглядає справи про встановлення факту перебування фізичної особи на утриманні.

Устатті 38 Закону України «Про пенсійне забезпечення» визначено поняття членів сім'ї, які вважаються утриманцями.

Члени сім'ї померлого вважаються такими, що були на його утриманні, якщо вони були на його повному утриманні або одержували від нього допомогу, яка була для них постійним і основним джерелом засобів до існування.

Як роз'яснено в пункті 8постанови Пленуму Верховного Суду України від 31 березня 1995 року № 5 «Про судову практику по справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення», встановлення факту перебування особи на утриманні померлого має значення для одержання призначення пенсії, якщо допомога, яка надавалась, була для заявника постійним і основним джерелом засобів до існування.

Одержання заявником заробітку, пенсії, стипендії, інших доходів не є підставою для відмови у встановленні факту перебування на утриманні, коли суд встановить, що основним і постійним джерелом засобів до існування була для заявника допомога з боку особи, яка надавала йому утримання.

Звертаючись до суду з заявою про встановлення факту перебування на утриманні чоловіка, заявниця посилається на те, що вона перебувала у шлюбі з чоловіком, проживала з ним спільно і пенсія її чоловіка була основним джерелом для її існування адже вона значно (учетверо) більша від її пенсії.

У постанові від 18 січня 2024 року в справі №560/17953/21 (провадження № 11-150апп23) Велика Палата Верховного Суду наголосила, що до юрисдикції цивільних судів справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, належать за таких умов:

- факти, що підлягають встановленню, повинні мати юридичне значення, тобто від них мають залежати виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав громадян. Для визначення юридичного характеру факту потрібно з'ясувати мету встановлення;

- встановлення факту не пов'язується з подальшим вирішенням спору про право. Якщо під час розгляду справи про встановлення факту заінтересованими особами буде заявлений спір про право або суд сам дійде висновку, що у справі встановлення факту пов'язане з необхідністю вирішення в судовому порядку спору про право, суд залишає заяву без розгляду і роз'яснює цим особам право подати позов на загальних підставах;

- заявник не має іншої можливості одержати чи відновити документ, який посвідчує факт, що має юридичне значення. Для цього заявник разом із заявою про встановлення факту подає докази на підтвердження того, що до її пред'явлення він звертався до відповідних організацій за одержанням документа, який посвідчував би такий факт, але йому в цьому було відмовлено із зазначенням причин відмови (відсутність архіву, відсутність запису в актах цивільного стану тощо);

- чинним законодавством не передбачено іншого позасудового порядку встановлення юридичних фактів.

Аналогічні висновки зробив Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду в постановах від 05 червня 2024 року в справі № 557/1535/23(провадження № 61-1723св24), від 24 квітня 2024 року в справі № 694/2318/23 (провадження № 61-2911св24), від 08 травня 2024 року в справі №214/4921/23 (провадження № 61-15863св23) та інших.

Отже, в порядку окремого провадження розглядаються справи за заявою фізичних осіб про встановлення фактів, якщо встановлення фактів не пов'язується із наступним вирішенням спору про право, і чинним законодавством не передбачено іншого порядку їх встановлення.

У статті 36 Закону України від 09 липня 2003 року №1058-IV«Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон № 1058-IV) визначено умови призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника.

За вимогами цієї статті пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні, за наявності в годувальника на день смерті страхового стажу, який був би необхідний йому для призначення пенсії по III групі інвалідності, а в разі смерті особи, яка виконала функцію донора анатомічних матеріалів людини, пенсіонера або осіб, зазначених у частині другійстатті 32 цього Закону, у разі смерті (загибелі) особи внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (Революції Гідності), та непрацездатним членам сім'ї особи, якій відповідно до Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин'надано правовий статус особи, зниклої безвісти за особливих обставин, - незалежно від тривалості страхового стажу. При цьому дітям пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається незалежно від того, чи були вони на утриманні годувальника.

Батьки і чоловік (дружина) померлого, які не були на його утриманні, мають право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника, якщо втратили джерело засобів до існування.

Непрацездатними членами сім'ї вважаються, зокрема, чоловік (дружина), батько, мати, якщо вони є особами з інвалідністю або досягли віку 65 років, або пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону.

Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно доЗакону № 1058-IV, затвердженим Постановою правління Пенсійного фонду України 25 листопада 2005 року № 22-1, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2005 року за № 1566/11846, визначено, які документи надаються до заяви про призначення пенсії в зв'язку з втратою годувальника такі документи.

До заяви про призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника подаються документи померлого годувальника, перелічені в підпунктах 2, 3 пункту 2.1 цього розділу. Також надається, зокрема, документ про перебування членів сім'ї (крім дітей) на утриманні померлого годувальника.

Тобто у будь-якому випадку переживший з подружжя, який виявив бажання отримувати пенсію у зв'язку з втратою годувальника зобов'язаний подати документи на підтвердження перебування його на утриманні померлого годувальника.

У пункті 2.11 зазначеного Порядку закріплено, що у разі неможливості надати такі документи факт перебування на утриманні померлого годувальника встановлюється у судовому порядку.

Чинне законодавство не містить обов'язкового позасудового порядку підтвердження вказаного юридичного факту.

З метою переведення на пенсію по втраті годувальника, заявниця звернулась до уповноваженого органу з відповідною заявою, однак рішенням Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області в особі Управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг про відмову в перерахунку пенсії №905090183799 від 18.06.2025 ОСОБА_1 відмовлено в перерахунку пенсії, у зв'язку з відсутністю документа про реєстрацію місця проживання разом з годувальником за однією адресою.

Таким чином, суд враховує, що необхідність встановлення факту спільного проживання та перебування на утриманні чоловіка до смерті останнього необхідно заявниці для призначенні пенсії в разі втрати годувальника, і саме у зв'язку з тим, що заявниця не має іншої можливості одержати документ, який посвідчує такий факт, вона звернулася до суду в порядку окремого провадження разом із заявою про встановлення факту і подала докази на підтвердження того.

Факт того, що ОСОБА_1 постійно проживала разом із ОСОБА_3 на момент його смерті, підтверджується зібраними та дослідженими в справі доказами та показаннями свідків.

Також, згідно з наданими заявником документами, розмір її пенсії є значно меншим, ніж розмір пенсії, яку отримував її померлий чоловік. При цьому, в даному випадку, отримання дружиною померлого пенсії не є підставою для відмови у встановленні факту перебування її на утриманні чоловіка. Хоча заявник і отримувала пенсію, але її розмір був учетверо менший від розміру пенсії ОСОБА_3 , а тому, вочевидь, допомога чоловіка була постійним і основним джерелом її засобів до існування.

Отже, факт перебування фізичної особи на утриманні померлого має значення для переходу на пенсію в разі втрати годувальника, яку може бути призначено за умови, що утримання було повним або допомога, яка надавалась утриманцю, була постійним і основним джерелом засобів до існування навіть, коли утриманець (заявник) мав заробіток, одержував пенсію, стипендію тощо.

Повне утримання означає відсутність у члена сім'ї інших джерел доходів, окрім допомоги померлого. Якщо крім допомоги, що надавалася померлим, особа мала інші джерела доходів, то необхідно встановити, чи була допомога годувальника постійним і основним джерелом засобів до існування. Постійний характер допомоги означає, що вона була не одноразовою, а надавалася систематично, протягом певного періоду часу і що померлий виконував обов'язок щодо утримання цього члена сім'ї. Основне значення допомоги необхідно з'ясовувати шляхом порівняння розміру допомоги з боку померлого та інших доходів. Вирішення питання залежить від співвідношення розмірів допомоги та інших одержуваних доходів.

З огляду на зазначене, оскільки допомога, яка надавалась ОСОБА_3 була для заявниці хоч і не єдиним, проте постійним і основним джерелом засобів до існування, суд дійшов обґрунтованого висновку про можливість задоволення заяви.

Така ж позиція викладена в постановах Верховного Суду від 13 січня 2021 року №592/17552/18, від 22 жовтня 2020 року у справі № 210/343/19, від 22 травня 2019 року у справі №520/6518/17.

Встановлення факту проживання заявниці спільно з чоловіком ОСОБА_3 та перебування на його утриманні, який помер ІНФОРМАЦІЯ_5 , має для заявниці юридичне значення і потрібне для переходу з пенсії за віком на пенсію по втраті годувальника.

З огляжу на викладене вище, суд дійшов висновку, що заява про встановлення факту, що має юридичне значення є обгрунтованою та підлягає задоволенню.

Відповідно до ч. 7ст.294ЦПК України при ухваленні судом рішення у справі окремого провадження судові витрати не відшкодовуються, якщо інше не встановлено законом.

Керуючись ст. ст. 263, 265, 293 - 294, 315, 319, 352, 354 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа - Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області в особі Управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг, Головне управління Пенсійного фонду у Вінницькій області, ОСОБА_2 , ОСОБА_2 про встановлення факту, що має юридичне значення - задовольнити.

Встановити факт проживання ОСОБА_1 спільно з чоловіком ОСОБА_3 за адресою: АДРЕСА_1 , та перебування ОСОБА_1 на утриманні її чоловіка ОСОБА_3 до дня його смерті- ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 30 днів з дня його проголошення безпосередньо до Вінницького апеляційного суду.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Учасники справи:

заявник ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , РНОКПП НОМЕР_5 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ;

заінтересована особа Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області в особі Управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг, код ЄДРПОУ 20987385, місцезнаходження юридичної особи: м. Одеса, вул. Канатна, 83;

заінтересована особа Головне управління Пенсійного фонду у Вінницькій області, код ЄДРПОУ 13322403, місцезнаходження юридичної особи: м. Вінниця, вул. Зодчих, 22;

заінтересована особа ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , зареєстрований адресою: АДРЕСА_3 ;

заінтересована особа ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 .

Суддя