Ухвала від 19.02.2026 по справі 642/6105/25

Справа № 642/6105/25

Провадження №2/639/409/26

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 лютого 2026 року

Новобаварський районний суд міста Харкова

у складі: головуючого судді - Рубіжного С.О.,

за участю секретаря судового засідання - Чубенко О.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Укрглобал-Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Новобаварського районного суду міста Харкова перебуває вищезазначена цивільна справа.

23 грудня 2025 року на адресу суду надійшла заява представника позивача, про розгляд справи без участі представника.

В судове засідання учасники справи не з'явились.

У зв'язку з неявкою в судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, у відповідності до положень ч. 2 ст. 247 ЦПК України, судом не здійснювалося.

Суд, дослідивши матеріали справи, прийшов до наступного висновку.

До Холодногірського районного суду міста Харкова надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Укрглобал-Фінанс», до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Вказана позовна заява містить відомості про те, що документ сформовано в системі «Електронний суд».

Ухвалою Холодногірського районного суду міста Харкова від 07 жовтня 2025 року позовну заяву передано за підсудністю на розгляд до Новобаварського районного суду міста Харкова.

Згідно супровідного листа Холодногірського районного суду міста Харкова від 23.10.2025 справа надійшла до Новобаварського районного суду міста Харкова 27.10.2025 року.

Відповідно до Протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 27.10.2025 року для розгляду вказаної справи було визначено головуючого суддю Рубіжного С.О..

Ухвалою Новобаварського районного суду міста Харкова від 03 листопада 2025 року позовну заяву - залишено без руху. Надано позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви протягом 10 днів з дня отримання копії даної ухвали.

На виконання ухвали суду від 03.11.2025 року представником позивача вказані недоліки позовної заяви були усунуті.

Ухвалою Новобаварського районного суду міста Харкова від 18 листопада 2025 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито спрощене позовне провадження. Призначено судове засідання.

В позовній заяві позивач просить стягнути з відповідача заборгованість за кредитними договорами укладеними з АТ «Ідея Банк» у розмірі 213336,05 грн., судовий збір у розмірі 2422,40 грн. та 10 000,00 грн. витрат на правничу допомогу.

Як вбачається з позову, 25.07.2023 між АТ «Ідея Банк» та ТОВ «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА» укладено Договір факторингу № 01.02-31/23, відповідно до умов якого право вимоги за Кредитним договором-1 та Кредитним договором-2 перейшло до ТОВ «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА».

26.07.2023 між ТОВ «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА» та ТОВ «ФК «УКРГЛОБАЛ-ФІНАНС», укладено Договір факторингу № 01.02-38/23 від 26.07.2023 (надалі - Договір факторингу), відповідно до умов якого право вимоги за Кредитним договором-1 та Кредитним договором-2 перейшло до ТОВ «ФК «УКРГЛОБАЛФІНАНС».

Зазначені докази містяться у переліку доказів до позовної заяви. Проте не долучені у повному обсязі.

До позову не долучено документів на підтвердження укладання Договору факторингу № 01.02-38/23 від 26.07.2023 між ТОВ «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА» та ТОВ «ФК «УКРГЛОБАЛ-ФІНАНС», а міститься лише витяг з реєстру боржників №1 за договором від 06.11.2018.

Відповідно до вимог п.8 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.

Частиною 1 ст. 177 ЦПК України визначено, що позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб. У разі подання до суду позовної заяви та документів, що додаються до неї, в електронній формі через електронний кабінет позивач зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надсилання іншим учасникам справи копій поданих до суду документів з урахуванням положень статті 43 цього Кодексу.

В силу ч. 11 ст. 187 ЦПК україни. суддя, встановивши, після відкриття провадження у справі, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175, 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу не пізніше наступного дня, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня вручення позивачу ухвали.

Враховуючи наведене, існують підстави залишення позову без руху для усунення недоліків, шляхом надіслання через систему «Електронний суд» належним чином копії документів, які містяться у переліку до позову, але фактично не додані з підтвердження надіслання цих документів відповідачу у справі.

Керуючись ст.175, 177, 187 Цивільного процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Укрглобал-Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором - залишити без руху.

Надати строк для усунення вказаних недоліків, протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Роз'яснити позивачу, що у випадку невиконання ухвали у встановлений строк, заява підлягає залишенню без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Повний текст ухвали складено 19.02.2026.

Суддя С.О. Рубіжний

Попередній документ
134236412
Наступний документ
134236414
Інформація про рішення:
№ рішення: 134236413
№ справи: 642/6105/25
Дата рішення: 19.02.2026
Дата публікації: 23.02.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Новобаварський районний суд міста Харкова
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них; споживчого кредиту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (23.02.2026)
Дата надходження: 27.10.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
08.01.2026 15:30 Жовтневий районний суд м.Харкова
19.02.2026 15:00 Жовтневий районний суд м.Харкова
31.03.2026 11:00 Жовтневий районний суд м.Харкова