Провадження № 22-ц/803/3650/26 Справа № 175/21669/25 Суддя у 1-й інстанції - Краснокутська Н. С. Суддя у 2-й інстанції - Халаджи О. В.
про призначення справи до розгляду
18 лютого 2026 року м. Дніпро
Дніпровський апеляційний суд у складі:
головуючого-судді Халаджи О. В.,
суддів: Агєєва О.В., Никифоряка Л.П.
розглянувши апеляційну скаргу AKM GROUP-CZ, a.s, в інтересах якої діє адвокат Варічева Лариса Сергіївна на ухвалу Дніпровського районного суду Дніпропетровської області від 24 грудня 2025 року у цивільній справі за позовом AKM GROUP-CZ, a.s, в інтересах якої діє адвокат Варічева Л.С., до ОСОБА_1 про захист ділової репутації,-
Ухвалою Дніпровського районного суду Дніпропетровської області від 24 грудня 2025 року відмовлено у відкритті провадження.
На вказану ухвалу суду представником позивача була подана апеляційна скарга.
Передбачені ст. 365 ЦПК України необхідні підготовчі дії, пов'язані з призначенням справи до розгляду в апеляційному суді, проведені і справа може бути призначена до розгляду апеляційним судом.
Справа підлягає призначенню до розгляду апеляційний судом.
Керуючись статтями 365, 366,368,369 ЦПК України, колегія суддів,
Підготовчі дії по справі закінчити.
Справу призначити до розгляду у судовому засіданні на 01 квітня 2026 року о 09 годині 05 хвилин в приміщенні Дніпровського апеляційного суду, (вул. Харківська,13 місто Дніпро).
Про час та місце судового засідання повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає
Судді: