Справа № 209/10512/25
Провадження № 2-н/209/33/26
про відмову у видачі судового наказу
18 лютого 2026 року м. Кам'янське
Суддя Дніпровського районного суду міста Кам'янського Ковальова-Писарева А.Б., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення аліментів з боржника ОСОБА_2 на утримання дитини,-
29 грудня 2025 року до Дніпровського районного суду міста Кам'янського надійшла заява ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення аліментів на утримання дитини з боржника ОСОБА_2 .
Відповідно до відомостей, зазначених у заяві про видачу судового наказу, боржник ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1
На виконання вимог ст.165 ЦПК України, судом було здійснено запит до відділу формування та ведення реєстру територіальної громади міста Кам'янської міської ради.
Згідно відповіді відділу формування та ведення реєстру територіальної громади міста Кам'янської міської ради №23/953, яка надійшла до суду 17 лютого 2026року, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у межах Кам'янської міської територіальної громади зареєстрованим або знятим з реєстрації не значиться.
Згідно відповіді з Єдиного державного демографічного реєстру №2346514 від 16 лютого 2026 року, за вказаними параметрами особу не знайдено.
Згідно ч.9 ст.165 ЦПК України, у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у видачі судового наказу.
Оскільки боржник ОСОБА_2 не значиться зареєстрованим за будь-якою адресою, та суд не має можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку його місце проживання (перебування), у видачі судового наказу слід відмовити.
Згідно ч.1 ст.166 ЦПК України, відмова у видачі судового наказу з підстави, передбаченої п.8 ч.1 ст.165 цього Кодексу, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою після усунення її недоліків.
Крім того, у відповідності до ч.2 ст.161 ЦПК України, особа має право звернутися до суду з вимогами, визначеними у частині першій цієї статті, в наказному або в спрощеному позовному провадженні на свій вибір.
Враховуючи наведене, керуючись ст.ст.161- 167, 260, 261, 353,354 ЦПК України, суд,-
Відмовити у видачі судового наказу за заявою ОСОБА_1 про стягнення аліментів з боржника ОСОБА_2 на утримання дитини.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Дніпровського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня складання судового рішення
Суддя А.Б. Ковальова-Писарева