Ухвала від 13.02.2026 по справі 711/1016/26

Придніпровський районний суд м.Черкаси

Справа №711/1016/26

Провадження №2/711/1307/26

УХВАЛА

13 лютого 2026 року м. Черкаси

Суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси Позарецька С.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

У вступній частині позовної заяви позивачем зазначене місце проживання відповідача ОСОБА_2 : АДРЕСА_1 .

На виконання вимог ст. 187 ЦПК України, на запит суду, Департаментом «Центр надання адміністративних послуг» Черкаської міської ради надана відповідь від 11.02.2026 про те, що у департаменті відсутні відомості щодо реєстрації місця проживання відповідача, 1981р. народження. За матеріалами, що долучені до позовної заяви, вбачається що ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 народився в Королівстві Марокко, ЕС-Сувейра і він є громадянином Канади. Крім того, у сторін в Канаді (місто Монреаль) ІНФОРМАЦІЯ_2 народився син ОСОБА_3 , про що свідчить свідоцтво про народження.

Таким чином, задля визначення підсудності даної справи, враховуючи норми ст.ст. 27-28 ЦПК України, забезпечення права відповідача знати про судове провадження, брати участь у розгляді справи, користуватися процесуальними правами тощо, виникла необхідність здійснити запит до Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби ДМС України (м. Кропивницький, вул. Замоцького Ігоря, 25-а) щодо отримання інформації про те, чи отримував ОСОБА_2 ( ОСОБА_4 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянин Канади посвідку на постійне/тимчасове проживання в Україні; чи відома адреса його проживання, якщо так, то яка саме.

Слід зазначити, що відсутність підтверджених даних про особу відповідача (учасника справи), який є громадянином Канади, позбавляє суд можливості виконати норми процесуального законодавства при вирішенні питання про відкриття провадження у справі.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 187, 259, 260, 261 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Зобов'язати Центрально-південне міжрегіональне управління Державної міграційної служби ДМС України (м. Кропивницький, вул. Замоцького Ігоря, 25-а) надати до суду інформацію про те, чи отримував ОСОБА_2 ( ОСОБА_4 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянин Канади посвідку на постійне/тимчасове проживання в Україні; чи відома адреса його проживання, якщо так, то яка саме.

Строк виконання ухвали - до 25 лютого 2026 року.

Роз'яснити, що у разі ненадання інформації у строк, визначений ухвалою суду або не повідомлення про поважність причин невиконання ухвали суду, до Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби ДМС України та/або посадових осіб, судом можуть бути застосовані заходи процесуального примусу, передбачені ст. 148 ЦПК України (накладення штрафу).

Ухвала підлягає до обов'язкового виконання. Ухвала оскарженню не підлягає. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Повний текст ухвали складено 13.02.2026.

Головуючий суддя: С. М. Позарецька

Попередній документ
134202163
Наступний документ
134202165
Інформація про рішення:
№ рішення: 134202164
№ справи: 711/1016/26
Дата рішення: 13.02.2026
Дата публікації: 23.02.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Придніпровський районний суд м. Черкас
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Залишено без руху (05.03.2026)
Дата надходження: 09.02.2026
Предмет позову: про розірвання шлюбу
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПОЗАРЕЦЬКА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА
суддя-доповідач:
ПОЗАРЕЦЬКА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА
відповідач:
БЕН АДДІ РАШІД
позивач:
РУСАНОВА ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА
представник позивача:
ЄРЕМЕНКО ГАЛИНА ЄВГЕНІВНА