2-о/130/52/2026
130/145/26
про прийняття до розгляду заяви
та відкриття провадження у справі
18.02.2026 р. м. Жмеринка
Суддя Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області Заярний А.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 (місцезнаходження: АДРЕСА_1 ), яка діє в інтересах ОСОБА_2 (місце проживання: АДРЕСА_2 ), заінтересовані особи: Жмеринський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Жмеринському районі Вінницької області Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (місцезнаходження: м. Жмеринка Вінницької області, вул. Київська, буд.1А), ІНФОРМАЦІЯ_1 (місцезнаходження: АДРЕСА_3 ), Військова частина НОМЕР_1 (місцезнаходження: АДРЕСА_4 ), Міністерство оборони України (місцезнаходження: м. Київ, проспект Повітряних сил України, буд.6) про встановлення факту родинних відносин,
ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 звернулась до суду з заявою про встановлення факту родинних відносин.
Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення заяви без руху, повернення заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні. Тому її слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Справа буде розглядатися в порядку окремого провадження на підставі ч.2 ст. 293 ЦПК України.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 19, 187,293 ЦПК України,
Прийняти до розгляду заяву та відкрити провадження у справі.
Судовий розгляд справи призначити о 09:00 21.04.2026 в залі судових засідання №4 Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області.
Заявнику (її представнику), заінтересованим особам надіслати копію цієї ухвали.
Заінтересованим особам копію заяви разом з копіями доданих документів представником заявника було направлено 16.02.2026 до зареєстрованого Електронного кабінету, про що свідчать квитанції про доставку електронних документів.
Зобов'язати заявника (або її представника) надати в судове засідання для огляду оригінали документів доданих до заяви.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Відповідно до п. 8 ч. 1 ст. 353 ЦПК України ухвала про відкриття провадження у справі може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду, лише у випадку її постановлення з порушення правил підсудності.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи на офіційному веб-порталі судової влади України, за адресою http://gmm.vn.court.gov.ua.
Суддя Андрій ЗАЯРНИЙ