ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
м. Київ
19.02.2026Справа № 910/1568/26
Господарський суд міста Києва у складі судді Демидової М.О., розглянувши заяву стягувача Фізичної особи-підприємця Головашич Руслани Анатоліївни ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 )
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "БУЛ ТРАНС" (01033, м.Київ, вул. Жилянська, буд.68, офіс 312, код ЄДРПОУ 44321271)
про видачу судового наказу за вимогою про стягнення 22 000,00 грн. заборгованості за договором-заявкою № 04/08 на транспортне замовлення від 04.08.2025, рахунком-фактурою № 22/08/25/3 від 22.08.2025, актом №22/08/25/3 здачі-прийняття робіт (надання послуг) від 22.08.2025 та 266,24 грн. судового збору
Відповідно до ч. 1 ст. 148 Господарського процесуального кодексу України судовий наказ може бути видано тільки за вимогами про стягнення грошової заборгованості за договором, укладеним у письмовій (в тому числі електронній) формі, якщо сума вимоги не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
За розгляд вказаної заяви заявником сплачено судовий збір у розмірі 266,24 грн згідно з платіжною інструкцією №8817-5389-7679-5642 від 14.02.2026.
19.02.2026 судом здійснено витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо державної реєстрації та місцезнаходження боржника (44321271), згідно з яким місцезнаходження юридичної особи: м. Київ, вул. Жилянська, буд.68, офіс 312, 01033.
Під час перевірки судом дотримання заявником вимог ст. 150 Господарського процесуального кодексу України судом встановлено, що до заяви про видачу судового наказу Фізичною особою-підприємцем Головашич Русланою Анатоліївною додано копії договору-заявки № 04/08 на транспортне замовлення від 04.08.2025, рахунка-фактури № 22/08/25/3 від 22.08.2025, акту №22/08/25/3 здачі-прийняття робіт (надання послуг) від 22.08.2025.
Статтею 525 Цивільного кодексу України встановлено, що одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.
Зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться (ст. 526 ЦК України).
Згідно з ч. 1 ст. 148 Господарського процесуального кодексу України судовий наказ може бути видано тільки за вимогами про стягнення грошової заборгованості за договором, укладеним у письмовій (в тому числі електронній) формі, якщо сума вимоги не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Відповідно до ч. 1 ст. 154 Господарського процесуального кодексу України суд розглядає заяву про видачу судового наказу протягом п'яти днів з дня її надходження. Розгляд проводиться без судового засідання і повідомлення заявника і боржника.
Згідно з п. 7 ч.1 ст.155 Господарського процесуального кодексу України під час розгляду вимог в порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
За висновком суду відповідно до ст. 525, 526 Цивільного кодексу України, ч.1 ст.148 Господарського процесуального кодексу України заявлені вимоги про видачу судового наказу підлягають задоволенню.
Керуючись статтями 147, 148, 150, 154, 155, 159 Господарського процесуального кодексу України,
1. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "БУЛ ТРАНС" (01033, м.Київ, вул. Жилянська, буд.68, офіс 312, код ЄДРПОУ 44321271) на користь Фізичної особи-підприємця Головашич Руслани Анатоліївни ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) 22 000 (двадцять дві тисячі) грн 00 коп. заборгованості за договором-заявкою.
2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "БУЛ ТРАНС" (01033, м.Київ, вул. Жилянська, буд.68, офіс 312, код ЄДРПОУ 44321271) на користь Фізичної особи-підприємця Головашич Руслани Анатоліївни ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) судові витрати у розмірі 266 (двісті шістдесят шість) грн. 24 коп.
Стягувач: Фізична особа-підприємець Головашич Руслана Анатоліївна ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ).
Боржник: Товариство з обмеженою відповідальністю "БУЛ ТРАНС" (01033, м.Київ, вул. Жилянська, буд.68, офіс 312, код ЄДРПОУ 44321271).
3. Повідомити боржника про те, що під час розгляду вимог в порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
4. У відповідності із приписами ч. 3 ст. 154 Господарського процесуального кодексу України судовий наказ оскарженню в апеляційному порядку не підлягає, проте може бути скасований в порядку, передбаченому Розділом ІІ цього Кодексу.
Відповідно до ч. ч. 1 та 2 ст. 157 ГПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі з долученням до неї документу, що підтверджує сплату судового збору; документу, що підтверджує повноваження представника боржника, якщо заява подається таким представником.
Зміст відповідної заяви про скасування судового наказу повинен відповідати вимогам ст. 157 Господарського процесуального кодексу України.
У разі ненадходження до суду заяви боржника про скасування судового наказу № 910/1568/26 протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання, судовий наказ № 910/1568/26 набере законної сили та буде вручений стягувачу.
5. Копію судового наказу, копію заяви стягувача про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами надіслати боржнику.
6. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
7. Боржник та стягувач можуть ознайомитись із змістом цього судового наказу у Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою http://www.reyestr.court.gov.ua
Суддя Марія ДЕМИДОВА
Дата набрання судовим наказом законної сили __________________________________.
Строк пред'явлення судового наказу до виконання до____________________(включно).
Дата видачі судового наказу __________________________________________________.
Суддя Марія ДЕМИДОВА