Справа № 513/978/25
Провадження № 2/513/131/26
Саратський районний суд Одеської області
19 лютого 2026 року Саратський районний суд Одеської області у складі: судді Рязанової К.Ю., за участю секретаря судового засідання Филипчук Л.Ф., розглянувши у судовому засіданні в залі суду в с. Сарата Білгород-Дністровського району Одеської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 в особі представника адвоката Працевитого Геннадія Олександровича до Акціонерного товариства «Сенс Банк», треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Хара Наталя Станіславівна, Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шевченко Тетяна Сергіївна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню,
До Саратського районного суду Одеської області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Сенс Банк», треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Хара Наталя Станіславівна, Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шевченко Тетяна Сергіївна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.
Ухвалою Саратського районного суду Одеської області від 25 серпня 2025 року цивільну справу прийнято до розгляду, відкрите загальне позовне провадження.
Ухвалою Саратського районного суду Одеської області від 27 січня 2026 року закрито підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 в особі представника адвоката Працевитого Геннадія Олександровича до Акціонерного товариства «Сенс Банк», треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Хара Наталя Станіславівна, Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шевченко Тетяна Сергіївна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню. Призначено справу до судового розгляду по суті на 19 лютого 2026 року на 10:30 годину, в приміщенні Саратського районного суду Одеської області, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.
Позивач ОСОБА_1 та його представник адвокат Працевитий Г.О. у судове засідання не з'явилися. В позовній заяві представник позивача просив суд у разі їх неявки в судові засідання, розгляд справи проводити без їх участі.
Представник відповідача Акціонерного товариства «Сенс Банк» у судове засідання не з'явився, про дату, час і місце розгляду справи повідомлявся у встановленому законом порядку шляхом направлення судової повістки до електронного кабінету, що підтверджується довідкою про доставку електронного документу 03 лютого 2026 року 19:44:51.
Інші учасники справи до судового щасідання не з'явилися.
Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
У зв'язку з тим, що неявка відповідача у судове засідання є першою, суд доходить до висновку про необхідність відкладення розгляду справи.
Відповідно до ч. 9 ст. 223 ЦПК України про відкладення розгляду справи постановляється ухвала.
Керуючись ст.223, 240 ЦПК України, суд -
Відкласти розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 в особі представника адвоката Працевитого Геннадія Олександровича до Акціонерного товариства «Сенс Банк», треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Хара Наталя Станіславівна, Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шевченко Тетяна Сергіївна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню на 05 березня 2026 року о 11 годині 30 хвилин.
Про дату, час та місце проведення наступного засідання повідомити учасників справи.
Роз'яснити учасникам справи наслідки неявки в судове засідання в залежності від їх процесуального статусу.
Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя К. Ю. Рязанова