Ухвала від 18.02.2026 по справі 320/641/23

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 320/641/23

УХВАЛА

18 лютого 2026 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Кузьмишиної О.М., суддів Вівдиченко Т.Р., Карпушової О.В., розглянувши в порядку письмового питання заяву про виправлення описки в ухвалі Шостого апеляційного адміністративного суду від 03 жовтня 2024 року про повернення апеляційної скарги у справі за апеляційною скаргою Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області області на рішення Київського окружного адміністративного суду від 09 серпня 2024 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Київського окружного адміністративного суду від 09 серпня 2024 року позов задоволено частково.

Не погоджуючись з таким судовим рішенням, відповідач звернувся до Шостого апеляційного адміністративного суду із апеляційною скаргою.

Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 03.10.2024 апеляційну скаргу - повернуто особі, яка її подала.

Колегія суддів установила, що в зазначеній ухвалі, у вступній та резолютивній частинах, допущено описку, а саме помилково зазначено сторону у справі "Головне правління Пенсійного фонду в Чернігівській області", замість "Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області".

Відповідно до частини першої статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Частиною 2 вказаної статті передбачено, що питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.

Враховуючи вищевикладене, колегія суддів вважає за необхідне виправити описку, допущену в ухвалі Шостого апеляційного адміністративного суду від 03 жовтня 2024 року, вказавши правильну сторону у справі "Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області", замість помилково зазначеної "Головне правління Пенсійного фонду в Чернігівській області".

Керуючись ст.ст. 241, 248, 253, 321, 325 КАС України, колегія суддів,

УХВАЛИЛА:

Виправити описку в ухвалі Шостого апеляційного адміністративного суду від 03 жовтня 2024 року про повернення апеляційної скарги, вказавши правильну сторону у справі "Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області", замість помилково зазначеної "Головне правління Пенсійного фонду в Чернігівській області".

Дана ухвала є невід'ємною частиною ухвали Шостого апеляційного адміністративного суду від 03 жовтня 2024 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду у порядку та строки, визначені ст.ст. 328-331 КАС України.

Суддя-доповідач: О.М. Кузьмишина

Судді: Т.Р. Вівдиченко

О.В. Карпушова

Попередній документ
134177593
Наступний документ
134177595
Інформація про рішення:
№ рішення: 134177594
№ справи: 320/641/23
Дата рішення: 18.02.2026
Дата публікації: 20.02.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (16.01.2025)
Дата надходження: 16.01.2025
Предмет позову: про виправлення описки