справа №566/1307/25
провадження №6/566/5/26
18 лютого 2026 року селище Млинів Рівненської області
Млинівський районний суд Рівненської області
у складі:
одноособово - головуючого судді А.С. Лободзінського
за участю секретаря судового засідання Драган Л.М.,
розглянувши, у відкритому судовому засіданні у залі судових засідань Млинівського районного суду Рівненської області заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит - Капітал» про виправлення описки, -
У провадженні Млинівського районного суду Рівненської області перебувала цивільна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит - Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
26.12.2025 Млинівським районним судом Рівненської області ухвалено заочне рішення у даній справі, яким позовні вимоги ТзОВ «Фінансова компанія «Кредит - Капітал» задоволено повністю.
28 січня 2026 року на підставі рішення Млинівського районного суду Рівненської області, яке набрало законної сили 27.01.2026, видано виконавчі листи.
Однак, при отриманні виконавчих листів було виявлено що у третьому абзаці резолютивної частини рішення Млинівського районного суду Рівненської області від 26.12.2025 та виданому на його підставі виконавчому листі зроблено технічну описку щодо суми (прописом) стягуваного на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит - Капітал» судового збору, зокрема, її помилково вказано як « (дві тисячі двадцять чотири) гривні 40 копійок» , замість правильної « (дві тисячі чотириста двадцять дві) гривні 40 копійок».
13 лютого 2026 року, через систему «Електронний суд», від представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит - Капітал» Усенка М.І. надійшла заява про виправлення вказаної вище описки у рішенні суду та виданому на його підставі виконавчому листі.
Відповідно до ч. 1ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Враховуючи наведене, суд вважає, що допущена описка у виконавчому листі підлягає виправленню.
Виходячи з викладеного та керуючись ст.269 ЦПК України, -
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит - Капітал» про виправлення описки - задовольнити.
Виправити описку у третьому абзаці резолютивної частини рішення Млинівського районного суду Рівненської області від 26.12.2025 у цивільній справі №566/1307/25 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит - Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, вказавши правильно суму (прописом) стягуваного судового збору - « (дві тисячі чотириста двадцять дві) гривні 40 копійок», замість помилково зазначеного « (дві тисячі двадцять чотири) гривні 40 копійок».
Виправити описку у виконавчому листі, виданому Млинівським районним судом Рівненської області у цивільній справі №566/1307/25 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит - Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, вказавши правильно суму (прописом) стягуваного судового збору - « (дві тисячі чотириста двадцять дві) гривні 40 копійок», замість помилково зазначеного « (дві тисячі двадцять чотири) гривні 40 копійок».
Ухвала може бути оскаржена до Рівненського апеляційного суду, шляхом подання апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її оголошення.
Суддя А.С. Лободзінський