Справа № 207/5377/25
Провадження № 2/209/247/26
17 лютого 2026 року м. Кам'янське
Дніпровський районний суд міста Кам'янського
у складі: головуючого- судді Корнєєвої І.В.
за участі секретаря Пиндик Т.С.
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвент», третя особа : ОСОБА_2 , про скасування запису про обтяження та вилучення заборони з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно,
Враховуючи, що для складення мотивованої ухвали потрібен час, проголошується вступна та резолютивна частина ухвали.
Керуючись ст.ст.2, 5,13,89,142, 200, 222, 247, 255, 256, 263-265 ЦПК України, -
Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвент» про закриття провадження у справі, задовольнити.
Провадження у цивільній справі № 207/5377/25 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвент», третя особа: ОСОБА_2 , про скасування запису про обтяження та вилучення заборони з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, закрити у зв'язку із відсутністю предмету спору.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвент» (Код ЄДРПОУ 41361814, місцезнаходження: вул. Панаса Мирного,28-А, оф.151, м.Київ,01011 ) на користь ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_1 ), понесені судові витрати по сплаті судового збору у розмірі 1 211 (одну тисячу двісті одинадцять) грн. 20 коп. та витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 12 000 (дванадцять тисяч) грн 00 коп., а всього загальну суму 13 211 (тринадцять тисяч двісті одинадцять) грн. 20 коп.
Роз'яснити позивачу, що у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими ж самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.
Ухвала може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом 15 днів з дня її проголошення
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного розгляду.
Повний текст ухвали буде складено 23.02.2026 року.
Суддя І.В. Корнєєва