23.12.10р.Справа № 14/376-10
За позовом Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, 50051, АДРЕСА_1, п/а: 50042, м. Кривий Ріг, а/с 3146
до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2, 50099, АДРЕСА_2
про стягнення 24074,14 грн.
Суддя Панна С.П.
Представники:
Від позивача ОСОБА_3 - представник за довіреністю від 13.08.2010 року
Від відповідача не з'явився
Фізична особа - підприємець ОСОБА_1 звернувся до господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 про стягнення основного боргу в сумі 12037,07 грн., штрафу в сумі 12037,07 грн., судових витрат.
Позовні вимоги обґрунтовані невиконанням відповідачем умов договору купівлі-продажу № 104 від 26.03.2010 року в частині своєчасної та повної оплати за отриманий товар.
Відповідач мотивований відзив на позовну заяву не надав, в судове засідання 23.12.2010 року не з'явився.
Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців за № 780023 станом на 16.12.2010 року юридичне місцезнаходження відповідача - 50099, АДРЕСА_2, - куди судом і направлялась ухвала про порушення провадження у справі.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши представника позивача, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи в зв'язку з неявкою представника відповідача.
На підставі викладеного, керуючись п. п. 1, 2 ч. 1 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
1. Відкласти розгляд справи на 13.01.2011 року на 16:00 год., що відбудеться за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а, кімн. 42.
2. Відповідачу надати: мотивований відзив на позовну заяву (його копію в електронному вигляді - на електронному носії); двосторонній акт звірки, підписаний уповноваженими представниками сторін (позивачу з'явитись до відповідача); письмові докази в підтвердження своїх доводів або заперечень; контррозрахунок по нарахованому позивачем штрафу; статутні документи; довідку облстатуправління про включення до ЄДРПОУ; довіреність на представника.
3. Сторонам забезпечити явку повноважених представників у судове засідання.
4. Згідно з п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за ненадіслання у встановлений строк відзиву на позовну заяву або витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1700 грн.
Суддя С.П. Панна