Справа № 524/14179/25 Номер провадження 22-ц/814/1318/26Головуючий у 1-й інстанції Мельник Н.П. Доповідач ап. інст. Одринська Т. В.
16 лютого 2026 року м. Полтава
Полтавський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді: Одринської Т.В.,
суддів: Пікуля В.П., Триголова В.М.,
вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження у справі за заявою ОСОБА_1 , поданою представником (адвокатом) Герасимовською Наталею Миколаївною, заінтересована особа: ОСОБА_2 про видачу обмежувального припису
за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Герасимовської Наталії Миколаївни
на рішення Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 11 листопада 2025 року,
Апеляційна скарга за формою і змістом відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.
При подачі апеляційної скарги дотримано строк на апеляційне оскарження, визначений ст. 354 ЦПК України.
Підстави для залишення апеляційної скарги без руху, її повернення або відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.
За таких обставин апеляційне провадження у зазначеній справі необхідно відкрити.
Керуючись ст.ст.359,360,361 ЦПК України,
Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Герасимовської Наталії Миколаївни на рішення Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 11 листопада 2025 року.
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів направити учасникам справи.
Встановити учасникам справи строк на подачу відзиву на апеляційну скаргу в письмовій формі з дотриманням норм ч. 4 ст. 360 ЦПК України, з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи до 03 березня 2026 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий: Т.В. Одринська
Судді: В.П. Пікуль
В.М. Триголов