Ухвала від 21.12.2010 по справі Б26/130-10

УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про порушення провадження у справі про банкрутство

21.12.10р.

Справа № Б26/130-10

Суддя господарського суду Дніпропетровської області Камша Н.М., розглянувши матеріали

за заявою Жовтоводської ОДПІ, м. Жовті Води

до товариства з обмеженою відповідальністю "Агропрогрес", с.Нововасилівка, вул. Гагаріна, 21 (ЄДРПОУ 32087035)

про визнання банкрутом

визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви для розгляду у підготовчому засіданні.

Керуючись ст.ст. 11, 12, 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст.ст. 64-67 Господарського процесуального кодексу України, суддя

УХВАЛИВ:

1. Прийняти заяву до розгляду та порушити провадження у справі.

2. Призначити розгляд справи у судовому засіданні на 04.01.11 р. на 12:05.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду у кімнаті № 8.

3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів, який згідно ст. 1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передбачає зупинення виконання боржником грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів ( обов'язкових платежів ), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до прийняття рішення про введення мораторію.

4. Зобов'язати представити у судове засідання:

кредитора - довідку про дату надання останньої податкової звітності боржником, довідку ДВС про стан виконавчого провадження по виконанню постанови суду від 24.07.08р.; письмову пропозицію по кандидатурі ліквідатора, згоду ДПІ чи арбітражного керуючого на призначення ліквідатором, явка повноважного представника;

боржника - відзив на заяву, баланс на останню віту дату, повний перелік майна, явка повноважного представника. .

5. Залучити до участі у справі Управління з питань банкрутства у Дніпропетровській області, м. Дніпропетровськ.

6. Визнати явку представників сторін у судове засідання обов'язковою.

7. Копію ухвали надіслати: кредитору, боржнику, банку, Управлінню з питань банкрутства у Дніпропетровській області, м. Дніпропетровськ та відповідним державним органам.

Суддя

Н.М. Камша

Попередній документ
13413182
Наступний документ
13413186
Інформація про рішення:
№ рішення: 13413183
№ справи: Б26/130-10
Дата рішення: 21.12.2010
Дата публікації: 13.01.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: