вул. В'ячеслава Чорновола, 29/32, м. Кропивницький, 25006,
тел. (0522) 30-10-22, 30-10-23, код ЄДРПОУ 03499951,
e-mail: inbox@kr.arbitr.gov.ua, web: http://kr.arbitr.gov.ua
16 лютого 2026 рокуСправа № 912/228/26
Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Глушкова М.С., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" (вул. Шолуденка, буд. 1, м. Київ, 04116)
до відповідача: Фізичної особи-підприємця Лозка Леоніда Лукашевича ( АДРЕСА_1 )
про стягнення 37 162,65 грн,
09.02.2026 Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" подало заяву про участь у всіх судових засіданнях у режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів поза приміщенням суду. У заяві зазначено представника - Бень В.Е.
Враховуючи положення ст. 197 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд вважає за можливе задовольнити заяву позивача від 09.02.2026.
Керуючись ст. 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд
1. Заяву позивача про участь у всіх судових засіданнях в режимі відеоконференції задовольнити.
2. Забезпечити участь Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" в судовому засіданні 26.02.2026 об 11:00 у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, представник - Бень Вікторія Ернестівна. Інструкція користувача підсистеми відеоконференцзв'язку розроблена адміністратором ЄСІКС та розміщена за вебадресою https://wiki.court.gov.ua.
3. Ухвала набирає законної сили в порядку ст. 235 Господарського процесуального кодексу України та оскарженню не підлягає.
4. Копію ухвали направити Товариству з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" через систему "Електронний суд".
Суддя М.С. Глушков