465/190/26
3/465/817/26
Іменем України
26.01.2026 м. Львів
Суддя Франківського районного суду м. Львова Рудаков Д.І., розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ч.1 ст.172-7, ч.2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Відповідно до протоколу №2 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме ухвалила рішення згідно протоколу №1 від 26.01.2024 засідання комісії по розподілу премій Львівського РЦГМ (Додаток №1) яким встановлено розміри премії по посадах працівникам цієї установи за січень 2024 року і собі особисто, в сумі 26000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Окрім того, відповідно до протоколу №24 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме погодила проект наказу на преміювання працівників Львівського РЦГМ згідно протоколу №4 від 26.04.2024 засідання комісії, яким встановлювались розміри премій на посадах працівникам цієї установи за квітень 2024 року, в тому числі заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 31000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, відповідно до протоколу №10 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме здійснила розподіл премій працівникам оперативного відділу Львівського РЦГМ, за лютий 2024 року і собі особисто в сумі 16200 грн., згідно рапорту від 26.02.2024 складеного та підписано нею, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №42 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме прийняла рішення про включення до списку працівників Львівського РЦГМ, яким надавалась одноразова виплата за результатами роботи у 2024 році, заступника начальника Львівського РЦГМ, тобто себе особисто встановивши розмір виплати в сумі 7000 грн., після чого підписала зазначений список та подала на розгляд комісії по розподілу премій Львівського РЦГМ, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Окрім того, відповідно до протоколу №36 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме погодила проект наказу на преміювання працівників Львівського РЦГМ згідно протоколу №6 від 26.06.2024 засідання комісії, яким встановлювались розміри премій на посадах працівникам цієї установи за червень 2024 року, в тому числі собі особисто в сумі 31000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Також, відповідно до протоколу №34 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме погодила рапорти на преміювання працівників Львівського РЦГМ, згідно протоколу №6 від 26.06.2024 засідання вказаної комісії , яким встановлювались розміри премій працівникам цієї установи за червень 2024 року, в тому числі і собі особисто в сумі 31000 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Окрім того, відповідно до протоколу №30 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме погодила проект наказу на преміювання працівників Львівського РЦГМ згідно протоколу №5 від 27.05.2024 засідання комісії, яким встановлювались розміри премій на посадах працівникам цієї установи за травень 2024 року, в тому числі заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 31000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №32 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме прийняла рішення про надання матеріальної допомоги працівникам Львівського РЦГМ, згідно протоколу №5 від 27.05.2024 засідання комісії, яким навалась матеріальна допомога працівникам цієї установи за травень 2024 року, в тому числі заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 7831.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №28 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала наказ №66-НК/9912 від 28.05.2024, яким надавалась матеріальна допомога працівникам Львівського РЦГМ в травні 2024, в тому числі заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 7831.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №40 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме прийняла про надання одноразової виплати працівникам Львівського РЦГМ, згідно протоколу №12 від 20.12.2024 засідання комісії, яким надавалась одноразова виплата працівникам цієї установи і собі особисто, в сумі 7000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Також, відповідно до протоколу №38 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів про надання одноразової виплати працівникам Львівського РЦГМ, згідно протоколу №11 від 27.11.2024 засідання вказаної комісії, яким надавалась одноразова виплата працівникам цієї установи з нагоди професійного свята - «Дня гідрометеорологічної служби України» в тому числі заступнику начальника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 7000 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Окрім цього, відповідно до протоколу №26 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала наказ №49-НК/9912 від 26.04.2024 «Про впорядкування умов преміювання», яким надавалась одноразова виплата заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 7831.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Також, відповідно до протоколу №12 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме погодила рапорти на преміювання працівників Львівського РЦГМ згідно протоколу №2 від 26.02.2024 засідання комісії, яким встановлювались розміри премій на посадах працівникам цієї установи за лютий 2024 року, в тому числі заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 16200.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №14 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме ухвалила рішення згідно протоколу №3 від 25.03.2024 засідання комісії по розподілу премій Львівського РЦГМ (Додаток №1) яким встановлено розміри премії по посадах працівникам цієї установи за березень 2024 року і собі особисто, в сумі 31000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, відповідно до протоколу №20 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме здійснила розподіл премій працівникам оперативного відділу Львівського РЦГМ, за квітень 2024 року і собі особисто в сумі 31000 грн., згідно рапорту від 26.02.2024 складеного та підписано нею, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Також, відповідно до протоколу №8 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме ухвалила рішення згідно протоколу №2 від 26.02.2024 засідання комісії по розподілу премій Львівського РЦГМ (Додаток №1) яким встановлено розміри премії по посадах працівникам цієї установи за лютий 2024 року і собі особисто, в сумі 16200.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.2 ст.172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №18 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме ухвалила рішення згідно протоколу №4 від 26.04.2024 засідання комісії по розподілу премій Львівського РЦГМ (Додаток №1) яким встановлено розміри премії по посадах працівникам цієї установи за квітень 2024 року і собі особисто, в сумі 31000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.2 ст.172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №22 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме погодила рапорти на преміювання, згідно протоколу №4 від 26.04.2024 засідання комісії , яким встановлювались розміри премій по посадах працівникам Львівського РЦГМ за квітень 2024 року і собі особисто, в сумі 31000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.2 ст.172-7 КУпАП.
Окрім цього, відповідно до протоколу №1 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», в умовах реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про встановлення розміру премій працівникам Львівського РЦГМ по посадах (Додаток №1) згідно протоколу №1 від 26.01.2024, яким встановлено розміри премії по посадах працівникам цієї установи за січень 2024 року і собі особисто, в сумі 26000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.1 ст.172-7 КУпАП.
Крім цього, відповідно до протоколу №9 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про розподіл премій працівникам оперативного відділу Львівського РЦГМ, за лютий 2024 року і собі особисто в сумі 16200 грн., згідно рапорту від 26.02.2024 складеного та підписано нею, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №3 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про розподіл премій працівникам оперативного відділу Львівського РЦГМ, за січень 2024 року і собі особисто в сумі 26000 грн., згідно рапорту від 26.01.2024 складеного та підписано нею, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Також, відповідно до протоколу №21 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про погодження рапортів та преміювання згідно протоколу №4 від 26.04.2024 засідання комісії, яким встановлювались розміри премій на посадах працівникам цієї установи за квітень 2024 року, в тому числі заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 31000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №5 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про погодження рапортів та преміювання згідно протоколу №1 від 26.01.2024 засідання комісії, яким встановлювались розміри премій на посадах працівникам цієї установи за січень 2024 року, в тому числі заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 26000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Окрім цього, відповідно до протоколу №11 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про погодження рапортів та преміювання згідно протоколу №2 від 26.02.2024 засідання комісії, яким встановлювались розміри премій на посадах працівникам цієї установи за лютий 2024 року, в тому числі заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 16200.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Також, відповідно до протоколу №13 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про встановлення розміру премій працівникам Львівського РЦГМ, згідно протоколу №3 від 25.03.2024 засідання комісії по розподілу премій Львівського РЦГМ (Додаток №1) яким встановлено розміри премії по посадах працівникам цієї установи за березень 2024 року і собі особисто, в сумі 31000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №7 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про встановлення розміру премій працівникам Львівського РЦГМ, згідно протоколу №2 від 26.02.2024 засідання комісії по розподілу премій Львівського РЦГМ (Додаток №1) яким встановлено розміри премії по посадах працівникам цієї установи за лютий 2024 року і собі особисто, в сумі 16200.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Окрім цього, відповідно до протоколу №15 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про погодження рапортів та преміювання згідно протоколу №3 від 25.03.2024 засідання комісії, яким встановлювались розміри премій на посадах працівникам цієї установи за березень 2024 року, в тому числі заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 310200.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №17 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про встановлення розміру премій працівникам Львівського РЦГМ, згідно протоколу №4 від 26.02.2024 засідання комісії по розподілу премій Львівського РЦГМ (Додаток №1) яким встановлено розміри премії по посадах працівникам цієї установи за квітень 2024 року і собі особисто, в сумі 31000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, відповідно до протоколу №19 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника про прийняттярішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме здійснила розподіл премій працівникам оперативного відділу Львівського РЦГМ, за квітень 2024 року і собі особисто в сумі 31000 грн., згідно рапорту від 26.04.2024 складеного та підписано нею, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №37 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про одноразову виплату працівникам Львівського РЦГМ, згідно протоколу №11 від 27.11.2024 засідання комісії, яким надавалась одноразова виплата працівникам цієї установи з нагоди професійного свята - «Дня гідрометеорологічної служби України» в тому числі заступнику начальника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 7000 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №39 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про одноразову виплату працівникам Львівського РЦГМ, згідно протоколу №12 від 20.12.2024 засідання комісії по розподілу одноразової виплати Львівського РЦГМ (Додаток №7) яким встановлено одноразову виплату працівникам цієї установи і собі особисто, в сумі 7000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Окрім цього, відповідно до протоколу №31 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про надання матеріальної допомоги згідно протоколу №5 від 27.05.2024 засідання комісії, яким надавалась матеріальна допомога працівникам цієї установи за травень 2024 року, в тому числі заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 7831.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №41 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про включення до списку працівників Львівського РЦГМ, яким надавалась одноразова виплата за результатами роботи у 2024 році, заступника начальника Львівського РЦГМ, тобто себе особисто встановивши розмір виплати в сумі 7000 грн., після чого підписала зазначений список та подала на розгляд комісії по розподілу премій Львівського РЦГМ, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
Також, відповідно до протоколу №35 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при погодженні проекту наказу на преміювання працівників Львівського РЦГМ згідно протоколу №6 від 26.06.2024 засідання комісії, яким встановлювались розміри премій на посадах працівникам цієї установи за червень 2024 року, в тому числі собі особисто в сумі 31000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.1 ст.172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №25 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при підписанні нею наказу №49-НК/9912 від 26.04.2024 «Про впорядкування умов преміювання», яким надавалась одноразова виплата заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 7831.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.1 ст.172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №27 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при підписанні нею наказу №66-НК/9912 від 28.05.2024, яким надавалась матеріальна допомога працівникам Львівського РЦГМ в травні 2024, в тому числі заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 7831.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.1 ст.172-7 КУпАП.
Окрім того, відповідно до протоколу №29 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про погодження проекту наказу на преміювання працівників Львівського РЦГМ згідно протоколу №5 від 27.05.2024 засідання комісії, яким встановлювались розміри премій на посадах працівникам цієї установи за травень 2024 року, в тому числі заступнику керівника Львівського РЦГМ, тобто собі особисто в сумі 31000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.1 ст.172-7 КУпАП.
Також, відповідно до протоколу №33 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 08.01.2026, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді заступника начальника Львівського регіонального центру з гідрометеорології ДСНС України, являючись, відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб?єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов?язані з корупцією, діючи як заступник голови комісії з встановлення доплат, надбавок та премій персоналу даного регіонального центру, маючи службові/представницькі повноваження та приватний інтерес, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону «Про запобігання корупції», не повідомила безпосереднього керівника та/або членів комісії по розподілу премій персоналу Львівського РЦГМ у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті рішення про рапортів на преміювання працівників Львівського РЦГМ згідно протоколу №6 від 26.06.2024 засідання комісії, яким встановлювались розміри премій на посадах працівникам цієї установи за червень 2024 року, в тому числі собі особисто в сумі 31000.00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, пов?язане з корупцією, передбачене ч.1 ст.172-7 КУпАП.
Прокурор в судове засідання не з'явився, подав висновок прокурора з питань, що виникають під час розгляду справи, з якого вбачається, що він підтримує протоколи про адміністративні правопорушення відносно ОСОБА_1 , просив притягнути останню до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
В судове засідання, ОСОБА_1 не з'явилася, подала до суду заяву у якій просила розгляд справи проводити без її участі, вину визнає.
Відтак на підставі ст.268 КУпАП, вважаю, що справу можна розглядати у її відсутності.
Дослідивши протоколи про адміністративні правопорушення, долучені до них матеріали, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 наявні склади адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7, ч.2 ст.172-7 КУпАП, виходячи з такого.
Відповідно до диспозиції ч.1 ст.172-7 КУпАП адміністративним правопорушенням є неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.
Згідно диспозиції ч.2 ст.172-7 КУпАП адміністративним правопорушенням є вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Приміткою до статті 172-7 КУпАП, передбачено що суб'єктом правопорушень у цій статті є особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції». У цій статті під реальним конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання вказаних повноважень.
Посадові особи, які є суб'єктами на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», мають обов'язки, визначені ст.28, якою передбачено, що особи зобов'язані: 1) вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів; 2) повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно; 3) не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів; 4) вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів
Відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції», приватний інтерес - будь-який майновий чи немайновий інтерес особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі ті, що виникають у зв'язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях.
Реальний конфлікт інтересів - суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.
Доказів, які б спростовували вину ОСОБА_1 , правопорушником не надано, навпаки свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнано повністю.
Окрім визнання вини, вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП доведена:
- протоколами про адміністративне правопорушення, які відповідають вимогам ст. 256 КУпАП;
- копією положення про Львівський регіональний центр гідрометеорології від 19.03.2018 зі змінами;
- копією наказу начальника Львівського РЦГМ №83 від 18.03.2024;
- копією додатку №8 до колективного договору - «Положенням пропреміювання працівників Львівського РЦГМ»;
- копіями протоколів засідання комісії по розподілу премій Львівського РЦГМ за 2024;
- тимчасовим розподілом обов?язків між начальником та заступниками Львівського РЦГМ;
- копією наказу Львівського РЦГМ про переведення ОСОБА_1 на посаду заступника начальника №83 від 18.08.2023;
- письмовими поясненнями ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_1 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 від 11.12.2025.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7, ч.2 ст.172-7 КУпАП доведена зібраними адміністративними матеріалами.
Оцінюючи вищевказані докази, суд приходить до переконання, що вони є доказами в розумінні статті 251 КУпАП, які відповідають критеріям належності і допустимості, та підтверджують вину ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7, ч.2 ст.172-7 КУпАП. В своїй сукупності дані докази є достатніми.
Доказів, які б спростовували наведені в протоколах обставини, суду не надано.
Таким чином, всебічно, повно та об'єктивно дослідивши всі обставини справи, суд вважає доведеним факт порушення ОСОБА_1 , вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, тому її дії суд кваліфікує як адміністративні правопорушення, передбачені ч.1 ст.172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Оскільки до суду надійшли сорок дві справи про вчинення ОСОБА_1 , адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП, та такі розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), то суддя об'єднує справи 465/189/26, 465/190/26, 465/191/26, 465/192/26, 465/194/26, 465/195/26, 465/197/26, 465/198/26, 465/199/26, 465/200/26, 465/203/26, 465/205/26, 465/207/26, 465/209/26, 465/210/26, 465/212/26, 465/214/26, 465/216/26, 465/217/26, 465/218/26, 465/220/26, 465/221/26, 465/222/26, 465/223/26, 465/230/26, 465/233/26, 465/234/26, 465/235/26, 465/236/26, 465/237/26, 465/240/26, 465/241/26, 465/242/26, 465/243/26, 465/244/26, 465/251/26, 465/252/26, 465/254/26, 465/255/26, 465/256/26, 465/257/26, 465/258/26 в одне провадження та присвоює №465/190/26.
Відповідно до ч.2 ст.36 КУАП України, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
Призначаючи адміністративне стягнення ОСОБА_1 суд враховує: характер вчинених нею правопорушень, ступінь її вини у вчинених правопорушеннях, передбачених ч.1 ст.172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП, яка доведена повністю, а також зважаючи на те, що ОСОБА_1 вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же суддею, тому, відповідно до вимог ст. 36 КУпАП, відносно ОСОБА_1 слід обрати адміністративне стягнення в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, у виді штрафу. Застосоване судом до ОСОБА_1 адміністративне стягнення є необхідним для досягнення мети, визначеної ст. 23 КУпАП.
З огляду на викладене та зважаючи на вимоги статті 40-1 КУпАП з особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, підлягає стягненню судовий збір на користь держави в розмірі ставки, визначеної частиною 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір».
Керуючись ст.ст.23,33,36,40-1,283,284 КУпАП,ст. 4 Закону України «Про судовий збір»,
Об'єднати справи 465/189/26, 465/190/26, 465/191/26, 465/192/26, 465/194/26, 465/195/26, 465/197/26, 465/198/26, 465/199/26, 465/200/26, 465/203/26, 465/205/26, 465/207/26, 465/209/26, 465/210/26, 465/212/26, 465/214/26, 465/216/26, 465/217/26, 465/218/26, 465/220/26, 465/221/26, 465/222/26, 465/223/26, 465/230/26, 465/233/26, 465/234/26, 465/235/26, 465/236/26, 465/237/26, 465/240/26, 465/241/26, 465/242/26, 465/243/26, 465/244/26, 465/251/26, 465/252/26, 465/254/26, 465/255/26, 465/256/26, 465/257/26, 465/258/26 в одне провадження, присвоївши єдиний унікальний номер справи №465/190/26.
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП, і накласти на неї стягнення, з врахуванням ч.2 ст.36 КУпАП, у вигляді штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) гривень 00 коп.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 665 (шістсот шістдесят п'ять) гривень 60 коп.
Роз'яснити ОСОБА_1 , що відповідно до вимог статті 307 КУпАП штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, крім випадків, передбаченихстаттею 300-1 КУпАП, а в разі оскарження такої постановине пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення. У разі несплати правопорушником штрафу в установлений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
У випадку несплати штрафу у п'ятнадцятиденний термін, відповідно до вимог ст.ст.307,308 Кодексу України про адміністративні правопорушенняз правопорушника підлягає стягненню подвійний розмір штрафу.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення, шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного суду.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Суддя Д.І. Рудаков