Ухвала від 13.02.2026 по справі 465/1198/26

465/1198/26

2/465/2826/26

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

"13" лютого 2026 р. м. Львів

Суддя Франківського районного суду міста Львова Мигаль Г.П., отримавши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "ХОУМ СЕРВ" до ОСОБА_1 стягнення заборгованості про стягнення заборгованості по оплаті послуг з утримання будиків і споруд та прибудинкових територій,

встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "ХОУМ СЕРВ" звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 стягнення заборгованості про стягнення заборгованості по оплаті послуг з утримання будиків і споруд та прибудинкових територій, з підстав, викладених у позовній заяві.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим ст.ст.175-177 ЦПК України та підсудна Франківському районному суду м. Львова.

Відповідно до ч.1 ст.187 ЦПК України, за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п'яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185цього Кодексу.

Суд визначає в межах, встановлених цим Кодексом, порядок здійснення провадження у справі відповідно до принципу пропорційності, враховуючи: завдання цивільного судочинства; забезпечення розумного балансу між приватними й публічними інтересами; особливості предмета спору; ціну позову; складність справи; значення розгляду справи для сторін, час, необхідний для вчинення тих чи інших дій, розмір судових витрат, пов'язаних із відповідними процесуальними діями, тощо (ст.11 ЦПК України).

Враховуючи ціну позову та суть спору суд вважає розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження з викликом сторін.

Загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні (ч.4 ст.19 ЦПК України).

Керуючись ст. 187 ЦПК України, -

постановив:

Відкрити провадження у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ХОУМ СЕРВ" до ОСОБА_1 стягнення заборгованості про стягнення заборгованості по оплаті послуг з утримання будиків і споруд та прибудинкових територій.

Розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

Судове засідання по справі призначити на 25 березня 2026 року о 10 годині 00 хвилин у приміщенні Франківського районного суду м. Львова, за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 69.

Копію ухвали про відкриття провадження направити учасникам справи.

Надіслати відповідачу копію позовної заяви разом з копіями доданих до неї документів.

Відповідно до ч.4 ст.277 ЦПК України, встановити відповідачу строк для подання заперечень проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження, що становить п'ять днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі.

Встановити відповідачу строк - п'ятнадцять днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі, для подання відзиву на позов, який повинен відповідати вимогам ст.178 ЦПК України.

Роз'яснити відповідачу, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Встановити позивачу строк для подання відповіді на відзив п'ять днів з дня отримання копії відзиву, відповідачу строк для подання заперечень п'ять днів з дня отримання копії відповіді на відзив, які повинні відповідати вимогам, встановленим ст.ст.179 та 180 ЦПК України.

Подання заяв по суті справи є правом учасників справи. Суд може зобов'язати державний орган чи орган місцевого самоврядування подати відповідну заяву по суті справи (крім позовної заяви).

Роз'яснити учасникам справи, що докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї.

Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, яка розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою http://court.gov.ua/fair/.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення на ухвалу може бути включено до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Мигаль Г.П.

Попередній документ
134050429
Наступний документ
134050431
Інформація про рішення:
№ рішення: 134050430
№ справи: 465/1198/26
Дата рішення: 13.02.2026
Дата публікації: 16.02.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Франківський районний суд м. Львова
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (12.02.2026)
Дата надходження: 12.02.2026
Предмет позову: про стягнення заборгованості по оплаті послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій