Справа № 675/1904/25
Провадження № 2/675/227/2026
(З А О Ч Н Е)
(вступна та резолютивна частини)
"09" лютого 2026 р. м. Ізяслав
Ізяславський районний суд Хмельницької області під головуванням судді Короля О.В., за участю секретаря судового засідання Беліци М.О., учасників справи:
представника позивача: не з'явилася,
відповідача: не з'явилася,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Фінпром Маркет» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором кредиту,
Позов задовольнити частково.
Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання - с. Ліщани Шепетівського району Хмельницької області, РНОКПП - НОМЕР_1 ) на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Фінпром Маркет» (м. Ірпінь, вул. Садова, буд, 31/33; ЄДРПОУ - 43311346) заборгованість за договором надання коштів у кредит №71266193 від 20.05.2025 у розмірі 7213 (сім тисяч двісті тринадцять) гривень 75 копійок.
У решті позовних вимог відмовити.
Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання - с. Ліщани Шепетівського району Хмельницької області, РНОКПП - НОМЕР_1 ) на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Фінпром Маркет» (м. Ірпінь, вул. Садова, буд, 31/33; ЄДРПОУ - 43311346) судовий збір у розмірі 1015 (одна тисяча п'ятнадцять) грн 23 коп., а також витрати на професійну правничу допомогу в розмірі 1885 (одна тисяча вісімсот вісімдесят п'ять) грн 95 коп.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Хмельницького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Заочне рішення може бути переглянуте Ізяславським районним судом Хмельницької області за письмовою заявою відповідача, яка може бути подана протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених ЦПК України, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.
Суддя Олександр Король