Ухвала від 10.02.2026 по справі 295/386/26

Справа №295/386/26

Категорія 44

2/295/1175/26

УХВАЛА

Про відкриття провадження у справі

10.02.2026 року м. Житомир

Суддя Богунського районного суду м. Житомира Чішман Л.М.,

вирішуючи питання про відкриття провадження у цивільній справі за позовом представника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) - адвоката Воронюк Катерини Юріївни (м. Рівне, вул. В. Червонія, 39) до державної установи «Житомирська установа виконання покарань (№8)» (м. Житомир, проспект Незалежності, 172) про відшкодування моральної шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

Представник позивача звернулася до суду із заявою, в якій просить стягнути з відповідача на користь позивача 1 000000, 00 грн моральної шкоди та судові витрати.

Ухвалою суду від 14.01.2026 позовну заяву залишено без руху.

06.02.2026 представником позивача усунуто недоліки позовної заяви.

Позовна заява відповідає вимогам ст. 175 ЦПК України, спір підсудний районному суду.

Підстав для залишення заяви без руху, повернення та відмови у відкритті провадження у справі, передбачених ст.ст. 185, 186 ЦПК України, не вбачається.

На підставі ч. 4 ст. 274 ЦПК України позовна заява підлягає розгляду в порядку загального позовного провадження.

Керуючись ст. ст. 84, 174, 178, 181, 187, 353, 354 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Відкрити провадження у цивільній справі за позовом представника ОСОБА_1 - адвоката Воронюк Катерини Юріївни до державної установи «Житомирська установа виконання покарань (№8)» про відшкодування моральної шкоди.

Розгляд справи проводити в порядку загального позовного провадження.

Призначити у справі підготовче засідання на 12:00 год 02.04.2026, викликати сторін до Богунського районного суду м. Житомира за адресою: м. Житомир, м-н Соборний 1, зал № 4-Б-5 .

Одночасно з копією цієї ухвали відповідачу надсилається копія позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Відповідно до вимог ч.ч. 1, 2 ст. 174 ЦПК України при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом. Заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву.

Відповідач має право подати до суду письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються, який викладається у відзиві на позовну заяву. Вимоги до відзиву на позовну заяву встановлені ст. 178 ЦПК України.

Встановити відповідачу строк 15 днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі для подачі відзиву на позов та доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем. У разі подання відповідачем до суду відзиву на позовну заяву до нього повинні бути долучені документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

В разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк, без поважних причин, справа буде розглянута за наявними матеріалами.

Позивачі мають право надати відповідь на відзив на протязі 5 днів з моменту отримання відзиву.

Відповідач має право подати заперечення на відповідь на відзив на протязі 5 днів з моменту отримання відповіді на відзив.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається за електронною адресою inbox@bg.zt.court.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.М. Чішман

Попередній документ
133940971
Наступний документ
133940973
Інформація про рішення:
№ рішення: 133940972
№ справи: 295/386/26
Дата рішення: 10.02.2026
Дата публікації: 11.02.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Богунський районний суд м. Житомира
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про відшкодування шкоди, з них; фізичній особі, яка потерпіла від кримінального правопорушення
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (10.02.2026)
Дата надходження: 12.01.2026
Предмет позову: про відшкодування моральної шкоди
Розклад засідань:
02.04.2026 12:00 Богунський районний суд м. Житомира