Справа № 496/1440/24
Провадження № 2/496/1717/26
(вступна і резолютивна частина)
10 лютого 2026 року м. Біляївка
Біляївський районний суд Одеської області у складі:
головуючого судді - Пасечник М.Л.
за участю секретаря - Кабанової К.С.
позивача - ОСОБА_1
третя особа - ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог, на стороні позивача: ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог: Біляївський відділ державної реєстрації актів цивільного стану в Одеському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про визнання батьківства та внесення змін до актового запису про народження дитини,
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту рішення суду, пов'язаного з потребою у наведенні доводів, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Керуючись ст.ст. 128, 135 СК України, ст.ст. 12, 13, 76-81, 89, 258-259, 263-265, 272, 280-284, 352, 354, 355 ЦПК України, суд -
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог, на стороні позивача: ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог: Біляївський відділ державної реєстрації актів цивільного стану в Одеському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про визнання батьківства та внесення змін до актового запису про народження дитини - задовольнити.
Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП НОМЕР_1 , громадянина України, уродженця с. Маяки, Біляївського району Одеської області, Україна, місце реєстрації: АДРЕСА_1 ) батьком дитини - ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженки міста Біляївки, Одеського району Одеської області, актовий запис про народження №21 від 14.02.2024 року.
Внести зміни до актового запису №21 від 14.02.2024 року, вчиненого Біляївським відділом державної реєстрації актів цивільного стану в Одеському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), про народження дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженки міста Біляївка, Одеського району Одеської області, громадянки України, а саме:
- виключити відомості про ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , як про батька дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ;
- зазначити батьком дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП НОМЕР_1 , громадянина України, уродженця с. Маяки, Біляївського району Одеської області, Україна, місце реєстрації: АДРЕСА_1 );
- змінити прізвище дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , з « ОСОБА_5 » на « ОСОБА_6 »;
- змінити по батькові дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 з « ОСОБА_7 » на « ОСОБА_8 »;
Ім'я, дату та місце народження дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 - залишити без змін.
Рішення може бути оскаржене до Одеського апеляційного суду на протязі 30 днів з дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги до суду першої інстанції.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Повний текст судового рішення буде складено протягом десяти днів.
Суддя М.Л. Пасечник