Ухвала від 06.02.2026 по справі 201/10028/25

ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Провадження № 22-ц/803/3255/26 Справа № 201/10028/25 Суддя у 1-й інстанції - Наумова О.С. Суддя у 2-й інстанції - Ткаченко І. Ю.

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

06 лютого 2026 року м. Дніпро

Колегія суддів судової палати у цивільних справах Дніпровського апеляційного суду у складі:

головуючого судді - Ткаченко І.Ю.,

суддів: Свистунової О.В., Пищиди М.М.

ознайомившись із апеляційною скаргою Дніпропетровської обласної прокуратури на рішення Соборного районного суду міста Дніпра від 21 листопада 2025 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Держави Україна в особі: Дніпропетровської обласної прокуратури, про відшкодування моральної шкоди,-

В С Т А Н О В И ЛА:

Рішенням Соборного районного суду міста Дніпра від 21 листопада 2025 року позовну заяву ОСОБА_1 до Держави Україна в особі: Дніпропетровської обласної прокуратури, про відшкодування моральної шкоди - задоволено.

Не погодившись з таким рішенням суду, Дніпропетровська обласна прокуратура 23.12.2025 року через підсистему “Електронний суд» подала апеляційну скаргу, яку ухвалою Дніпровського апеляційного суду від 28 січня 2026 року було залишено без руху для направлення заяви про поновлення процесуального строку із зазначенням доказів, та поважних причин його пропуску.

На виконання вимог ухвали суду, Дніпропетровська обласна прокуратураподала заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження, в якій просить поновити процесуальний строк на оскарження рішення,посилаючись на те, що повний текст оскаржуваного рішення апелянт отримав через підсистему "Електронний кабінет" лише 25.11.2025 року, що підтверджується карткою руху документу.

Відповідно до вимог ч.1 ст.127 ЦПК України суд за заявою учасника справи поновлює пропущений процесуальний строк, встановлений законом, якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли цим Кодексом встановлено неможливість такого поновлення.

Враховуючи вищенаведене, строки апеляційного оскарження підлягають поновленню, оскільки вони пропущені апелянтом з поважних причин.

Апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.

Підстав для залишення апеляційної скарги без руху, повернення чи відмови у відкритті апеляційного провадження немає.

Керуючись ст.ст. 359, 360, 361, 354 ЦПК України, колегія суддів, -

ПОСТАНОВИЛА:

Поновити Дніпропетровській обласній прокуратурі строк на апеляційне оскарження рішення Соборного районного суду міста Дніпра від 21 листопада 2025 року.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Дніпропетровської обласної прокуратури на рішення Соборного районного суду міста Дніпра від 21 листопада 2025 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Держави Україна в особі: Дніпропетровської обласної прокуратури, про відшкодування моральної шкоди.

Зупинити дію рішення Соборного районного суду міста Дніпра від 21 листопада 2025 року до закінчення апеляційного провадження у справі.

Надіслати учасникам справи копії даної ухвали, копії апеляційної скарги з доданими до неї матеріалами.

Надати строк для подання учасникам справи відзиву на апеляційну скаргу протягом 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження.

До відзиву додати докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий:

Судді:

Попередній документ
133930826
Наступний документ
133930828
Інформація про рішення:
№ рішення: 133930827
№ справи: 201/10028/25
Дата рішення: 06.02.2026
Дата публікації: 11.02.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Дніпровський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про відшкодування шкоди, з них; завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, прокуратури або суду
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (06.02.2026)
Дата надходження: 24.12.2025
Предмет позову: про відшкодування моральної шкоди
Розклад засідань:
18.09.2025 15:30 Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
11.11.2025 11:00 Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
18.12.2025 09:30 Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
27.05.2026 10:00 Дніпровський апеляційний суд