Справа № 686/729/26
Провадження № 2/686/3952/26
про прийняття позовної заяви до розгляду
та відкриття провадження у справі
06 лютого 2025 року
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Павловська А.А., ознайомившись з позовною заявою АТ КБ «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення заборгованості кредитором спадкодавця, -
Позовна заява подана з додержанням вимог ст. ст. 175, 177, 184 ЦПК України.
Справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження, тому у ній слід призначити підготовче засідання.
При поданні заяви позивачем заявлено клопотання про витребування доказів, яка є обґрунтованим і підлягає до задоволення.
Керуючись ст. ст. 84, 187 ЦПК України, -
Прийняти позовну заяву до розгляду і відкрити провадження в цивільній справі за позовом АТ КБ «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення заборгованості кредитором спадкодавця.
Розгляд справи провести за правилами загального позовного провадження.
Призначити у справі підготовче засідання в приміщенні Хмельницького міськрайонного суду (2-ий пов., каб 7, вул. Кам'янецька, 117, м. Хмельницький) на 27.02.2026 об 11.45.
Витребувати з Другої Хмельницької державної нотаріальної контори (29001,м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 203) копію спадкової справи, заведеної до майна ОСОБА_4 (РНОКПП: НОМЕР_1 ).
Відповідачам пропонується в зазначений строк подати відзив на позов та докази, якими він обґрунтовується.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається: https://court.gov.ua/fair/sud2218/ .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: