Справа № 353/1013/25
Провадження № 3/352/43/26
05 лютого 2026 рокум. Івано-Франківськ
Суддя Тисменицького районного суду Струтинський Р. Р., розглянувши матеріали, що надійшли від Івано-Франківського апеляційного суду, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Від Івано-Франківського апеляційного суду 24.12.2025 надійшла справа про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст. 124 КУпАП.
В протоколі серії ЕПР1 № 511081 про адміністративне правопорушення від 12.11.2025 р. зазначено, що 23.10.2025 о 18 год 01 хв, в м. Тлумач, вул. Винниченка, 47 водій ОСОБА_1 , керуючи мотоциклом марки Tekken 300, державний номерний знак НОМЕР_1 , не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки та допустив зіткнення із транспортним засобом марки KIA, державний номерний знак НОМЕР_2 , який рухався в зустрічному напрямку. Внаслідок ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження з матеріальними збитками, а водій ОСОБА_1 отримав тілесні ушкодження.
ОСОБА_1 на виклик суду не з'явився, в поданій суду заяві свою вину у вчиненому визнав.
З огляду на те, що на момент розгляду справи в суді закінчились строки, передбачені ч. 2 ст. 38 КУпАП, на підставі п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП провадження у даній справі підлягає до закриття.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 247 ч. 1 п. 7, 283-285, 287, 294 КУпАП,
Провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП, відносно ОСОБА_1 закрити в зв'язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або прокурором у випадках, передбачених ч.5 ст.7 цього Кодексу, протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга подається до Івано-Франківського апеляційного суду через Тисменицький районний суд.
Суддя Руслан СТРУТИНСЬКИЙ