Іменем України
Справа №133/93/26
провадження №1-кп/133/208/26
05.02.2026 м. Козятин
Козятинський міськрайонний суд Вінницької області у складі головуючого судді ОСОБА_1 , за участі:
секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
обвинуваченого ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні у залі засідань Козятинського міськрайонного суду Вінницької області обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за № 12025020230000276 від 08.07.2025 за обвинуваченням ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Бодецьке, Козятинського району, Вінницької області, жителя АДРЕСА_1 , громадянина України, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України, -
До Козятинського міськрайонного суду Вінницької області надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні 12025020230000276 від 08.07.2025 за обвинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України.
В підготовчому судовому засіданні прокурор та обвинувачений просили призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акту.
Судом встановлено, що під час досудового розслідування угоди у кримінальному провадженні не укладались. Підстав для закриття кримінального провадження, передбачених п.4-8 ч.1 або ч.2 ст.284 КПК України, немає.
Обвинувальний акт затверджений прокурором і відповідає вимогам ст. 291 КПК України. Підстави для повернення обвинувального акту відсутні.
Кримінальне провадження підсудне Козятинському міськрайонному суду Вінницької області згідно з правилами підсудності, передбаченими ст.ст. 32, 33 КПК України.
Враховуючи вказане, суд, вислухавши думки учасників підготовчого провадження щодо можливості призначення судового розгляду, враховуючи, що відсутні підстави для прийняття рішень, передбачених п. 1-4 частини 3 ст.314 КПК України, вважає за необхідне призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акта.
Підстав для здійснення судового розгляду в закритому судовому засіданні та колегіально судом у складі трьох професійних суддів немає. Всі питання, пов'язані з підготовкою до судового розгляду, передбачені ст.315 КПК України, вирішені.
Зважаючи на те, що кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 369 КК України, відноситься до нетяжкого злочину, тому на підставі ч. 2 ст. 314-1 КПК України, необхідно доручити Хмільницькому районному відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області скласти досудову доповідь на обвинуваченого.
Відповідно до ч.1 ст.316 КПК України, після завершення підготовки до судового розгляду суд постановляє ухвалу про призначення судового розгляду.
На підставі викладеного, керуючись, ст.ст.314 - 316 КПК України, суд,-
Підготовче провадження закінчити.
Призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акта у кримінальному провадженні № 12025020230000276 від 08.07.2025 за обвинуваченням ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України, суддею одноособово у відкритому судовому засіданні у залі засідань Козятинського міськрайонного суду Вінницької області на 05.03.2026 на 15 год. 30 хв.
Доручити Хмільницькому районному відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області скласти досудову доповідь на обвинуваченого ОСОБА_4 та подати її до Козятинського міськрайонного суду Вінницької області до 05.03.2026.
Викликати в судове засідання учасників судового провадження.
Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_5
05.02.2026