Ухвала від 04.02.2026 по справі 461/877/26

Справа № 461/877/26

Провадження № 1-кс/461/558/26

УХВАЛА

про тимчасовий доступ до речей і документів

04.02.2026 року слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у судовому засіданні клопотання слідчого слідчого управління ГУНП у Львівській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів, у кримінальному провадженні №12026140000000104 від «15» січня 2026 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 362 України, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий звернувся до суду з вказаним клопотанням, яке обґрунтоване тим, що слідчим управлінням ГУНП у Львівській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадження №12026140000000104 від «15» січня 2026 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 362 України.

Підставою для внесення відомостей до ЄРДР слугував рапорт, який надійшов з УПК у Львівській області ДКП НП України, про те, що посадові особи ІНФОРМАЦІЯ_1 , а також посадові особи ІНФОРМАЦІЯ_2 , зловживаючи своїм службовим становищем, систематично вносили завідомо неправдиві відомості в офіційні документи військовозобов'язаних та інформаціну систему «моніторинг соціально значущих хвороб», що приводять до безпідставного зняття військовозобов'язаних з військового обліку за статтями 4, 5 Наказу ІНФОРМАЦІЯ_3 від 14.08.2008 №402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України».

Слідчий вказує, що враховуючи вищенаведене, в діях посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_2 вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 362 КК України.

В ході досудового розслідування вказаного кримінального провадження у відповідь на доручення в порядку ст. 40 КПК України оперативним підрозділом встановлено, що на підставі наказу ІНФОРМАЦІЯ_3 № 1317 від 25.07.2022 «Про функціонування інформаційної системи «Моніторинг соціально значущих хвороб» було впроваджено функціонування вищевказаної інформаційної системи при цьому функції національного адміністратора інформаційної системи покладено на державну установу « ІНФОРМАЦІЯ_3 ».

Відповідно до порядку ведення інформаційної системи «Моніторинг соціально значущих хвороб» п. 13. (суб'єкти господарювання зобов'язані вносити до Системи відомості про:

1) пацієнта із соціально значущими хворобами (СЗХ):

- прізвище, власне ім'я, по батькові (за наявності);

- унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (у разі наявності);

- реєстраційний номер облікової картки платника податків (у разі наявності) або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті);

- дата та місце народження;

- місце проживання;

- серія (за наявності) та номер документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, свідоцтво про народження (для осіб, які не досягли 14-річного віку), посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, свідоцтво про народження, видане компетентним органом іноземної держави), орган, що видав документ, дата видачі, строк дії;

- номер телефону, адреса електронної пошти (у разі надання);

- інформація про законного представника пацієнта із СЗХ: прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), документи, що посвідчують його особу та повноваження законного представника відповідно до законодавства (у разі наявності);

2) надані медичні послуги, фізикальні та лабораторні обстеження і призначене лікування у зв'язку із СЗХ.

При цьому відомості з Реєстру пацієнтів є інформацією з обмеженим доступом.

Проведеними подальшими оперативно-пошуковими заходами було здобуто оперативну інформацію про те, що на території Львівської області діє група осіб, котра маючи доступ до інформаційної системи «Моніторинг соціально значущих хвороб» здійснює несанкціоновані зміни до підсистеми, щодо пацієнтів із соціально значущою хворобою, зумовленою ВІЛ (прогресуюча), з імунною декомпенсацією відповідно до якої пацієнт являється непридатним до військової служби згідно ст.5А «Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України».

Проведеними першочерговими оперативно-пошуковими заходами представилось за можливе встановити осіб, котрих визнано непридатними до військової служби згідно ст.5А «Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України» та відомості щодо яких можуть бути відсутніми чи незаконно і безпідставно зміненими у інформаційній системі «Моніторинг соціально значущих хвороб», а саме:

№ПІПДата народженніІПН

1.ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_4 НОМЕР_1

2.ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_5 НОМЕР_2

3.ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_6 НОМЕР_3

4.ОСОБА_7 ІНФОРМАЦІЯ_7 НОМЕР_4

5.ОСОБА_8 ІНФОРМАЦІЯ_8 ІНФОРМАЦІЯ_9

6.ОСОБА_9 ІНФОРМАЦІЯ_10 НОМЕР_5

7.ОСОБА_10 ІНФОРМАЦІЯ_11 ІНФОРМАЦІЯ_12

8.ОСОБА_11 ІНФОРМАЦІЯ_13 ІНФОРМАЦІЯ_14

9.ОСОБА_12 ІНФОРМАЦІЯ_15 НОМЕР_6

10.ОСОБА_13 ІНФОРМАЦІЯ_16 НОМЕР_7

11.ОСОБА_14 ІНФОРМАЦІЯ_17 НОМЕР_8

12.ОСОБА_15 ІНФОРМАЦІЯ_18 НОМЕР_9

13.ОСОБА_16 ІНФОРМАЦІЯ_19 НОМЕР_10

14.ОСОБА_17 ІНФОРМАЦІЯ_20 НОМЕР_11

15.ОСОБА_18 ІНФОРМАЦІЯ_21 НОМЕР_12

16.ОСОБА_19 ІНФОРМАЦІЯ_22 НОМЕР_13

17.ОСОБА_20 ІНФОРМАЦІЯ_23 НОМЕР_14

18.ОСОБА_21 ІНФОРМАЦІЯ_24 НОМЕР_15

19.ОСОБА_21 ІНФОРМАЦІЯ_24 НОМЕР_15

20.ОСОБА_22 ІНФОРМАЦІЯ_25 НОМЕР_16

21.ОСОБА_23 ІНФОРМАЦІЯ_26 НОМЕР_17

22.ОСОБА_24 ІНФОРМАЦІЯ_27 НОМЕР_18

23.ОСОБА_25 ІНФОРМАЦІЯ_28 НОМЕР_19

24.ОСОБА_26 ІНФОРМАЦІЯ_29 НОМЕР_20

25.ОСОБА_27 ІНФОРМАЦІЯ_30 НОМЕР_21

26.ОСОБА_28 ІНФОРМАЦІЯ_31 НОМЕР_22

27.ОСОБА_29 ІНФОРМАЦІЯ_32 НОМЕР_23

28.ОСОБА_30 ІНФОРМАЦІЯ_33 НОМЕР_24

29.ОСОБА_31 ІНФОРМАЦІЯ_34 НОМЕР_25

30.ОСОБА_32 ІНФОРМАЦІЯ_35 НОМЕР_26

31.ОСОБА_33 ІНФОРМАЦІЯ_36 НОМЕР_27

32.ОСОБА_34 ІНФОРМАЦІЯ_37 НОМЕР_28

33.ОСОБА_35 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_29

34.ОСОБА_35 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_29

35.ОСОБА_36 ІНФОРМАЦІЯ_39 НОМЕР_30

36.ОСОБА_37 ІНФОРМАЦІЯ_40 НОМЕР_31

37.ОСОБА_38 ІНФОРМАЦІЯ_41 НОМЕР_32

38.ОСОБА_39 ІНФОРМАЦІЯ_42 НОМЕР_33

39.ОСОБА_39 ІНФОРМАЦІЯ_42 НОМЕР_33

40.ОСОБА_40 ІНФОРМАЦІЯ_43 НОМЕР_34

41.ОСОБА_41 ІНФОРМАЦІЯ_44 НОМЕР_35

42.ОСОБА_42 ІНФОРМАЦІЯ_45 НОМЕР_36

43.ОСОБА_43 ІНФОРМАЦІЯ_46 НОМЕР_37

44.ОСОБА_44 ІНФОРМАЦІЯ_47 НОМЕР_38

45.ОСОБА_45 ІНФОРМАЦІЯ_48 НОМЕР_39

46.ОСОБА_46 ІНФОРМАЦІЯ_49 НОМЕР_40

47.ОСОБА_46 ІНФОРМАЦІЯ_49 НОМЕР_40

48.ОСОБА_47 ІНФОРМАЦІЯ_50 НОМЕР_41

49.ОСОБА_48 ІНФОРМАЦІЯ_51 НОМЕР_42

50.ОСОБА_49 ІНФОРМАЦІЯ_52 НОМЕР_43

51.ОСОБА_50 ІНФОРМАЦІЯ_53 НОМЕР_44

52.ОСОБА_51 ІНФОРМАЦІЯ_54 НОМЕР_45

Слідчий зазначає, що беручи до уваги вищенаведене, у органу досудового розслідування виникла необхідність у отриманні дозволу на тимчасови доступ до інформації, що містить відомості, які можуть становити лікарську таємницю та персональні дані особи в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних, яка міститься в електронній медичній картці пацієнта в ІС СЗХ за період з початку створення електронної медичної картки пацієнта, яка знаходиться у володінні посадових осіб Державної установи « ІНФОРМАЦІЯ_55 », (ЄДРПОУ: НОМЕР_46 , Інд.: АДРЕСА_1 ), шляхом зняття копії інформації, що міститься в ІНФОРМАЦІЯ_56 , без її вилучення,

Слідчий в судове засідання слідчий не з'явився, про дату, час та місце розгляду клопотання повідомлявся належним чином. До початку розгляду клопотання подав заяву про розгляд вказаного клопотання без його участі, клопотання підтримав та просив його задовольнити. Також, просив розглянути вказане клопотання без виклику особи, у якої необхідно отримати інформацію.

Слідчий суддя визнав за можливе провести розгляд даного клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться документи, оскільки слідчим доведено наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів.

Відповідно до ч. 5 ст. 27 КПК України під час судового розгляду та у випадках, передбачених цим Кодексом, під час досудового розслідування забезпечується повне фіксування судового засідання та процесуальних дій за допомогою звуко- та відеозаписувальних технічних засобів. Офіційним записом судового засідання є лише технічний запис, здійснений судом у порядку, передбаченому цим Кодексом.

Згідно ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження під час розгляду питань слідчим суддею, крім вирішення питання про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, та в суді під час судового провадження є обов'язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Слідчий суддя, дослідивши вказане клопотання та документи, якими воно обґрунтовується, вважає необхідним задовольнити клопотання, виходячи з наступного.

Частини 2 і 6 статті 22 КПК розкривають зміст однієї з засад кримінального провадження -змагальності сторін та свобода в поданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, - а саме, що сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав, передбачених цим кодексом. Суд, зберігаючи об'єктивність та неупередженість, створює необхідні умови для реалізації сторонами їхніх процесуальних прав та виконання процесуальних обов'язків.

Статтею 91 КПК встановлено перелік обставин, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні.

Частиною 1 статті 93 КПК визначено, що збирання доказів здійснюється сторонами кримінального провадження, потерпілим, представником юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, у порядку, передбаченому цим кодексом.

Згідно із частиною 2 статті 93 КПК, сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим кодексом.

Згідно із частиною 1 статті 131 КПК, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.

Пунктом 5 частини 2 статті 131 КПК передбачений такий вид заходів забезпечення кримінального провадження як тимчасовий доступ до речей і документів.

Відповідно до статті 159 КПК, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем, комп'ютерних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах, комп'ютерних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення. Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Статтею 162 КПК визначено перелік інформації та відомостей, що належать до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, а саме: 1) інформація, що знаходиться у володінні засобу масової інформації або журналіста і надана їм за умови нерозголошення авторства або джерела інформації; 2) відомості, які можуть становити лікарську таємницю; 3) відомості, які можуть становити таємницю вчинення нотаріальних дій; 4) конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю; 5) відомості, які можуть становити банківську таємницю; 6) особисте листування особи та інші записи особистого характеру; 7) інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо; 8) персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних; 9) державна таємниця; 10) таємниця фінансового моніторингу; 11) відомості, що становлять професійну таємницю відповідно до Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки».

Частиною 5 статті 163 КПК визначено, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Згідно з частиною 6 статті 163 КПК, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів. Доступ особи до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, здійснюється в порядку, визначеному законом. Доступ до речей і документів, що містять відомості, які становлять державну таємницю, не може надаватися особі, що не має до неї допуску відповідно до вимог закону.

Отже, КПК містить перелік вимог до відомостей, які мають бути зазначені у клопотанні про тимчасовий доступ до речей і документів (частина 2 статті 160 КПК), а також покладає на сторону, яка звертається з таким клопотанням, обов'язок обґрунтувати наявність передбачених законом підстав для надання тимчасового доступу (частини 5, 6 статті 163 КПК) та довести існування причин, через які такий доступ не був здійснений під час досудового розслідування (частина 2 статті 333 КПК).

Викладена у клопотанні фабула кримінального провадження у сукупності з дослідженими у судовому засіданні матеріалами кримінального провадження формує у слідчого судді внутрішнє переконання того, що могли мати місце обставини кримінального правопорушення, у зв'язку з яким подається клопотання, тому слідчий суддя вважає доведеним, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження.

Характер і зміст документів, тимчасовий доступ до яких планується отримати, дають слідчому судді достатні підстави вважати, що такі документи перебувають або можуть перебувати у володінні Державної установи « ІНФОРМАЦІЯ_55 »,

Таким чином, матеріали провадження дають підстави зробити обґрунтований висновок про те, що за результатами такого тимчасового доступу можуть бути встановлені обставини, що, відповідно до ст. 91 КПК України, підлягають доказуванню у даному кримінальному провадженні, та що на час розгляду клопотання сторона захисту не має іншої можливості отримати запитувану інформацію в будь-який інший спосіб.

Згідно зі ст. 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод кожен має право на повагу до свого приватного і сімейного життя, до свого житла і кореспонденції. Органи державної влади не можуть втручатись у здійснення цього права, за винятком випадків, коли втручання здійснюється згідно із законом і є необхідним у демократичному суспільстві в інтересах національної та громадської безпеки чи економічного добробуту країни, для запобігання заворушенням чи злочинам, для захисту здоров'я чи моралі або для захисту прав і свобод інших осіб.

Слідчий суддя підкреслює, що вислів «згідно із законом» у пункті 2 статті 8 Конвенції по суті відсилає до національного законодавства і закріплює обов'язок дотримувати його матеріальних і процесуальних норм (рішення від 13 листопада 2003 р. у справі «Елсі та інші проти Туреччини» (Elci and Others v. Turkey), заяви № 23145/93 і 25091/94, п. 697).

Втручання має ґрунтуватись на належних і достатніх підставах і повинне бути пропорційним щодо законної мети або цілей, що переслідуються (Segerstedt-Wiberg і інші проти Швеції, 2006).

Отже, пропорційність втручання слідчий суддя оцінює на відповідність трьом критеріям, встановленим Європейським судом з прав людини: 1) чи відбувається втручання згідно із законом; 2) чи переслідує втручання законну мету; 3) чи є втручання необхідним в демократичному суспільстві.

За оцінкою слідчого судді, в цьому випадку втручання в охоронювані законом права володільця майна є необхідним для виконання завдань кримінального провадження, якими є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

Керуючись ст.ст. 164, 372 КПК України, слідчий суддя -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого задовольнити в повному обсязі.

Надати дозвіл на тимчасовий доступ до інформації, що містить відомості, які можуть становити лікарську таємницю та персональні дані особи в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних, яка міститься в електронній медичній картці пацієнта в ІС СЗХ за період з початку створення електронної медичної картки пацієнта, яка знаходиться у володінні посадових осіб Державної установи « ІНФОРМАЦІЯ_55 », (ЄДРПОУ: НОМЕР_46 , АДРЕСА_1 ), шляхом зняття копії інформації, що міститься в ІС СЗХ, без її вилучення, а саме до інформації стосовно переліку осіб:

№ПІПДата народженніІПН

1.ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_4 НОМЕР_1

2.ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_5 ІНФОРМАЦІЯ_57

3.ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_6 НОМЕР_3

4.ОСОБА_7 ІНФОРМАЦІЯ_7 ІНФОРМАЦІЯ_58

5.ОСОБА_8 ІНФОРМАЦІЯ_8 ІНФОРМАЦІЯ_9

6.ОСОБА_9 ІНФОРМАЦІЯ_10 НОМЕР_5

7.ОСОБА_10 ІНФОРМАЦІЯ_11 ІНФОРМАЦІЯ_12

8.ОСОБА_11 ІНФОРМАЦІЯ_13 ІНФОРМАЦІЯ_14

9.ОСОБА_12 ІНФОРМАЦІЯ_15 НОМЕР_6

10.ОСОБА_13 ІНФОРМАЦІЯ_16 НОМЕР_7

11.ОСОБА_14 ІНФОРМАЦІЯ_17 НОМЕР_8

12.ОСОБА_15 ІНФОРМАЦІЯ_18 НОМЕР_9

13.ОСОБА_16 ІНФОРМАЦІЯ_19 НОМЕР_10

14.ОСОБА_17 ІНФОРМАЦІЯ_20 НОМЕР_11

15.ОСОБА_18 ІНФОРМАЦІЯ_21 НОМЕР_12

16.ОСОБА_19 ІНФОРМАЦІЯ_22 НОМЕР_13

17.ОСОБА_20 ІНФОРМАЦІЯ_23 НОМЕР_14

18ОСОБА_21 ІНФОРМАЦІЯ_24 НОМЕР_15

19.ОСОБА_21 ІНФОРМАЦІЯ_24 НОМЕР_15

20.ОСОБА_22 ІНФОРМАЦІЯ_25 НОМЕР_16

21.ОСОБА_23 ІНФОРМАЦІЯ_26 НОМЕР_17

22.ОСОБА_24 ІНФОРМАЦІЯ_27 НОМЕР_18

23.ОСОБА_25 ІНФОРМАЦІЯ_28 НОМЕР_19

24.ОСОБА_26 ІНФОРМАЦІЯ_29 НОМЕР_20

25.ОСОБА_27 ІНФОРМАЦІЯ_30 НОМЕР_21

26.ОСОБА_28 ІНФОРМАЦІЯ_31 НОМЕР_22

27.ОСОБА_29 ІНФОРМАЦІЯ_32 НОМЕР_23

28.ОСОБА_30 ІНФОРМАЦІЯ_33 НОМЕР_24

29.ОСОБА_31 ІНФОРМАЦІЯ_34 НОМЕР_25

30.ОСОБА_32 ІНФОРМАЦІЯ_35 НОМЕР_26

31.ОСОБА_33 ІНФОРМАЦІЯ_36 НОМЕР_27

32.ОСОБА_34 ІНФОРМАЦІЯ_37 НОМЕР_28

33.ОСОБА_35 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_29

34.ОСОБА_35 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_29

35.ОСОБА_36 ІНФОРМАЦІЯ_39 НОМЕР_30

36.ОСОБА_37 ІНФОРМАЦІЯ_40 НОМЕР_31

37.ОСОБА_38 ІНФОРМАЦІЯ_41 НОМЕР_32

38.ОСОБА_39 ІНФОРМАЦІЯ_42 НОМЕР_33

39.ОСОБА_39 ІНФОРМАЦІЯ_42 НОМЕР_33

40.ОСОБА_40 ІНФОРМАЦІЯ_43 НОМЕР_34

41.ОСОБА_41 ІНФОРМАЦІЯ_44 НОМЕР_35

42.ОСОБА_42 ІНФОРМАЦІЯ_45 НОМЕР_36

43.ОСОБА_43 ІНФОРМАЦІЯ_46 НОМЕР_37

44.ОСОБА_44 ІНФОРМАЦІЯ_47 НОМЕР_38

45.ОСОБА_45 ІНФОРМАЦІЯ_48 НОМЕР_39

46.ОСОБА_46 ІНФОРМАЦІЯ_49 НОМЕР_40

47.ОСОБА_46 ІНФОРМАЦІЯ_49 НОМЕР_40

48.ОСОБА_47 ІНФОРМАЦІЯ_50 НОМЕР_41

49.ОСОБА_48 ІНФОРМАЦІЯ_51 НОМЕР_42

50.ОСОБА_49 ІНФОРМАЦІЯ_52 НОМЕР_43

51.ОСОБА_50 ІНФОРМАЦІЯ_53 НОМЕР_44

52.ОСОБА_51 ІНФОРМАЦІЯ_54 НОМЕР_45

- чи знаходяться перелічені особи на обліку в ІНФОРМАЦІЯ_56 . Якщо так, то з якого часу;

- чи вносились зміни в їх персональні дані. Якщо так, то яким саме користувачем ІНФОРМАЦІЯ_56 вони вносились, коли саме (дата, час), з якої ІР адреси, MAC-адресу, інші наявні дані;

- інформацію про результати аналізу крові, що проводились впродовж відкриття медичної картки пацієнта щодо рівня СD4 клітин та вірусного навантаження, а також інформації про призначення та видачу препаратів антиретровірусної терапії;

Виконання ухвали слідчого судді покласти на слідчого управління ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 , та/або інших слідчих слідчої групи у вказаному кримінальному провадженні.

Строк дії ухвали 2 (два) місяці з дня її постановлення.

Уповноваженим посадовим особам Державної установи « ІНФОРМАЦІЯ_55 » надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів, зазначеним в ухвалі особам.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї може бути подане під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя ОСОБА_1