Справа №583/1364/23 Головуючий у суді у 1 інстанції - ОСОБА_1
Номер провадження 11-кп/816/124/26 Суддя-доповідач - ОСОБА_2
Категорія - 238
05 лютого 2026 року суддя Сумського апеляційного суду ОСОБА_2 в ході підготовки розгляду матеріалів кримінального провадження за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_4 на вирок Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 28.04.2023, -
В провадженні Сумського апеляційного суду перебувають матеріали кримінального провадження за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_4 на вирок Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 28.04.2023, яким ОСОБА_3 визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України.
Захисник ОСОБА_4 просив проводити розгляд справи за його участю та участю обвинуваченого в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою платформи «EasyCon».
Так, відповідно до положень ст. 336 КПК України, з огляду на необхідність вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження, судовий розгляд може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду, при цьому якщо особа, яка братиме участь у судовому провадженні дистанційно, знаходиться у приміщенні, розташованому поза територією юрисдикції суду та поза територією міста, в якому розташований суд, суд своєю ухвалою може доручити суду, на території юрисдикції якого перебуває така особа, здійснити дії, передбачені частиною четвертою цієї статті.
Враховуючи вищезазначене, з метою дотримання прав учасників судового провадження на участь в судовому засіданні, вважаю за доцільне здійснити апеляційний розгляд вказаного кримінального провадження, за участю адвоката ОСОБА_4 та обвинуваченого ОСОБА_3 в режимі відеоконференції із використанням власних технічних засобів за допомогою платформи «EasyCon».
З огляду на викладене та керуючись ст.ст. 366, 418 КПК України ,-
Призначений на 15.00 год 09.02.2026 апеляційний розгляд кримінального провадження за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_4 на вирок Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 28.04.2023, здійснити у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, яке знаходиться поза межами приміщення суду, дистанційне судове провадження за допомогою платформи «EasyCon» за участі адвоката ОСОБА_4 та обвинуваченого ОСОБА_3 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяОСОБА_2