Ухвала від 03.02.2026 по справі 752/1863/26

Справа № 752/1863/26

Провадження №: 1-кс/752/849/26

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 лютого 2026 року слідчий суддя Голосіївського районного суду міста Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання прокурора першого відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Київської міської прокуратури ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42025100000000290 від 10 грудня 2026, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 290 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

Прокурор першого відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Київської міської прокуратури ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва із клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів.

Клопотання обґрунтовується тим, що слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в місті Києві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42025100000000290 від 10 грудня 2026, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 290 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи ІНФОРМАЦІЯ_1 у період 2025 року використовуючи службове становище всупереч інтересам держави та громадськості неправомірно сприяли ряду суб'єктів господарювання, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, зокрема ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ) та іншим, що спричинило тяжкі наслідки.

Окрім того встановлено, що невстановлена група осіб у період 2025 року використовуючи реквізити ряду суб'єктів господарювання, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, зокрема ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ) та інших, вчинили дії спрямовані на легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом у особливо великих розмірах.

У ході виконання доручення в рамках кримінального провадження співробітниками Служби безпеки України встановлено, що вищевказані підприємства здійснюють свою діяльність з документального оформлення операцій з продажу товарів суб?єктам господарювання, які мають ознаки «транзитності»/«ризиковості» зокрема: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (ЄДРПОУ НОМЕР_6 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (ЄДРПОУ НОМЕР_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (ЄДРПОУ НОМЕР_8 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (ЄДРПОУ НОМЕР_9 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (ЄДРПОУ НОМЕР_10 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (ЄДРПОУ НОМЕР_11 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (ЄДРПОУ НОМЕР_12 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (ЄДРПОУ НОМЕР_13 ) та інші , які в подальшому здійснюють розповсюдження схемного податкового кредиту з метою мінімізації податкового навантаження та генерації податкового кредиту на продаж для підприємств реального сектору економіки в тому числі для ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (ЄДРПОУ НОМЕР_14 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (ЄДРПОУ НОМЕР_15 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 » (ЄДРПОУ НОМЕР_16 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (ЄДРПОУ НОМЕР_17 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_19 » ( ЄДРПОУ НОМЕР_18 ) та інших, що в свою чергу призводить до зменшення платежів з обов?язкових податків та зборів до Державного бюджету України в великих розмірах.

Також встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » можуть здійснювати реалізацію товарів поза податковим обліком суб?єктам господарювання, які не декларують вказані операції у звітності, в тому числі здійснюється продаж товарів за готівкові кошти кінцевим споживачам (населенню) та в подальшому проводять операції з конвертації та виведення валютних/готівкових коштів за межі території України під виглядом оплати імпортованого товару без сплати відповідних податків.

Так, вказані суб?єкти господарювання, є імпортерами товарів (овочі, фрукти, кухонні/побутові вироби, автошини) та здійснюють оптову/роздрібну реалізацію вказаного товару на території України підприємствам реального сектору економіки та населенню за готівку в період серпень 2023 - січень 2026 року, зокрема:

- ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » з червня 2025 по листопад 2025 імпортовано фруктів (1 712,53 т ) на суму 76,92 млн грн та реалізовано товару (1 079,7 т ) на загальну суму 66,27 млн грн. Залишок товару який швидко псується становить 632,83 т собівартість якого становить 31,42 млн грн. Вбачається реалізація вказаного товару за готівкові кошти поза податковим обліком.

- ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » з липня 2025 по листопад 2025 імпортовано фруктів собівартість якого становить 6,36 млн грн. Вбачається реалізація вказаного товару за готівкові кошти поза податковим обліком.

- ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » з грудня 2024 по листопад 2025 імпортовано фруктів та овочів (6 415,83 т) на суму 358,78 млн грн та реалізовано товару (5 718,5 m) на загальну суму 404,36 млн грн. Залишок товару який швидко псується становить 642,18 т собівартість якого становить 33,61 млн грн. Вбачається реалізація вказаного товару за готівкові кошти поза податковим обліком.

- ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » з серпня 2023 по листопад 2025 імпортовано кухонні/побутові вироби на суму 41,63 млн грн та реалізовано товару на загальну суму 67,43 млн грн, основним покупцем є ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (ЄДРПОУ НОМЕР_17 ) - мережа магазинів « ІНФОРМАЦІЯ_20 ». В ході аналізу фінансово- господарської діяльності ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » встановлено значну різницю між митною вартістю товарів та ціни таких товарів на веб-порталі мережі магазинів « ІНФОРМАЦІЯ_20 ». Зазначене може вказувати ввезення в Україну імпортних товарів з пред?явленням документів, що містять завідомо неправдиві відомості (зокрема зовнішньоекономічних договорів, інкойсів та договорів комісії), а також подальшу реалізацію імпортованих товарів за заниженою вартістю ( за готівку, без відображення операцій реалізації товарів службовими особами підприємств у податковому та бухгалтерському обліку).

- ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » з січня 2023 по листопад 2025 імпортовано автошини на суму 836,76 млн грн та реалізовано товару на загальну суму 4 048,11 млн грн. Під час аналізу ціни імпорту та реалізації товарів встановлено значну націнку ( за кодом УКТЗЕД 4011100090 імпорт 1 828 грн / шт , ціна реалізації - 3 487 грн / шт ; за кодом УКТЗЕД 4011201000 імпорт 2 603 грн / шт ,ціна реалізації - 4 244 грн/шт). реалізації - 4 244 грн/шт).

Крім того , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » здійснює накопичення товарів на складі, залишок шин за кодом УКТЗЕД 4011201000 складає 80 557 шт собівартість яких становить 341,91 млн грн, що вказує на облік великих залишків товарів, який може розглядатися як потенційний ризик ухилення від сплати податків, оскільки такі залишки можуть бути використані для маніпулювання податковими зобов?язаннями та здійснення реалізації товару поза податковим обліком за готівкові кошти.

Також встановлено, що у ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » відсутні задекларовані об'єкти оподаткування, у ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » задекларовано виключно офісне приміщення в об'єктах оподаткування, у ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » задекларовано виключно автомобіль у об'єктах оподаткування. Відсутність декларування використання складських приміщень ставить під сумнів реальність здійснення фінансово-господарської діяльності у задекларованих об'ємах. Встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » не мають у власності нерухомого майна, що могло б забезпечити діяльність із зберігання товарів, що імпортуються.

Відповідно до виписаних та зареєстрований податкових накладних ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » у період 2023-2025 років відображають формування витрат за рахунок придбання товарів та послуг, зокрема у суб'єктів, щодо яких підрозділами ІНФОРМАЦІЯ_21 приймалось рішення про відповідність останніх Критеріям ризиковості платників податку та внесення до переліку ризикових суб'єктів господарювання.

Вказане може свідчити про те, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » не володіють достатніми людськими та виробничими потужностями, що необхідні для самостійного виконання задекларованих об'ємів робіт, а залучають у тому числі підприємства транзитно-конвертаційної спрямованості для використання механізму із формування витрат, перерахування та подальшого зняття коштів отриманих злочинним шляхом, через відриті банківські рахунки підконтрольних суб'єктів господарювання, з метою їх легалізації та приховання фактичного походження.

Під час досудового розслідування виникла необхідність у тимчасовому доступі до речей та документів з можливістю вилучення їх копій, які перебувають у володінні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_22 » (МФО НОМЕР_19 ), АТ « ІНФОРМАЦІЯ_23 » (МФО НОМЕР_20 ), АТ « ІНФОРМАЦІЯ_24 » (МФО НОМЕР_21 ), АТ « ІНФОРМАЦІЯ_25 » (МФО НОМЕР_22 ), АТ « ІНФОРМАЦІЯ_26 » (МФО НОМЕР_23 ), АТ « ІНФОРМАЦІЯ_27 » (МФО НОМЕР_24 ), АТ « ІНФОРМАЦІЯ_28 » (МФО НОМЕР_25 ), АТ « ІНФОРМАЦІЯ_27 » (МФО НОМЕР_24 ).

З урахуванням викладеного, враховуючи те, що документи, до яких планується отримати тимчасовий доступ, перебувають у володінні відповідної юридичної особи, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, можливе використання як доказів відомостей, що містяться в цих документах, та неможливість іншими способами довести обставини прокурор просить надати тимчасовий доступ до речей і документів.

В судове засідання прокурор не з'явився, подав до суду заяву про розгляд клопотання без його участі.

Крім того, прокурор просив розглянути подане клопотання про надання тимчасового доступу до зазначених речей та документів без виклику осіб, у володінні якої вони знаходяться, оскільки призведе до передчасного розголошення відомостей.

Слідчий суддя на підставі ч. 2 ст. 163 КПК України вважає за можливе провести розгляд даного клопотання без виклику представників особи, у володінні якої вони знаходяться, за наведених слідчим підстав.

Відповідно до ст. 107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів не здійснювалось.

Перевіривши надані матеріали клопотання, дослідивши докази по даних матеріалах, слідчий суддя приходить до такого висновку.

Відповідно до ч. 1 ст. 131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.

Пунктом 5 частини 2 ст. 131 КПК України передбачені такі види заходів забезпечення кримінального провадження, як тимчасовий доступ до речей і документів.

У відповідності до ч. 1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення.

Згідно ч. 2 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Відповідно до ч.6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Згідно ч. 7 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя приходить до висновку про необхідність задоволення клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів.

Керуючись статтями 107, 131, 132, 159-164, 166, 309, 372 КПК України, слідчий суддя

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання - задовольнити.

Надати слідчим слідчої групи та/або прокурорам Київської міської прокуратури ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , іншим прокурорам групи прокурорів у кримінальному провадженні №42025100000000290 від 10 грудня 2026 тимчасовий доступ до речей і документів документів з можливістю вилучення належним чином засвідчених копій документів (в тому числі в електронному вигляді), які знаходяться у володінні:

1. АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_22 » (МФО НОМЕР_19 ), що розташоване за адресою: АДРЕСА_1 , по рахунках:

1.1 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ):

- НОМЕР_26 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_27 (978-ЄВРО);

- НОМЕР_28 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_29 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_30 (840-ДОЛАР США);

- НОМЕР_31 (840-ДОЛАР США).

1.2. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ):

- НОМЕР_32 (840-ДОЛАР США);

- НОМЕР_33 (978-ЄВРО);

- НОМЕР_34 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ).

2. АТ « ІНФОРМАЦІЯ_23 » (МФО НОМЕР_20 ), що розташоване за адресою: АДРЕСА_2 , по рахунках:

2.1. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ):

- НОМЕР_35 (978-ЄВРО);

- НОМЕР_35 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_35 (840-ДОЛАР США);

- НОМЕР_36 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ).

2.2. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ):

- НОМЕР_37 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_38 (840-ДОЛАР США);

- НОМЕР_39 (978-ЄВРО).

2.3. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ):

- НОМЕР_40 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ).

3. АТ « ІНФОРМАЦІЯ_24 » (МФО НОМЕР_21 ), що розташоване за адресою: АДРЕСА_3 , по рахунках:

3.1. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ):

- НОМЕР_41 (978-ЄВРО);

- НОМЕР_41 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_41 (840-ДОЛАР США).

3.2. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ):

- НОМЕР_42 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_42 (840-ДОЛАР США);

- НОМЕР_42 (978-ЄВРО).

4. АТ « ІНФОРМАЦІЯ_25 » (МФО НОМЕР_22 ), що розташоване за адресою: АДРЕСА_4 , по рахунках:

4.1. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ):

- НОМЕР_43 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_44 (978-ЄВРО);

- НОМЕР_45 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_46 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_47 (840-ДОЛАР США);

- НОМЕР_48 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_49 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_50 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_51 (978-ЄВРО);

- НОМЕР_52 (840-ДОЛАР США);

- НОМЕР_53 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ).

4.2. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ):

- НОМЕР_54 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_55 (840-ДОЛАР США);

- НОМЕР_56 (978-ЄВРО);

- НОМЕР_57 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ).

5. АТ « ІНФОРМАЦІЯ_28 » (МФО НОМЕР_25 ), що розташоване за адресою: АДРЕСА_4 , по рахунках:

5.1. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ):

- НОМЕР_58 (840-ДОЛАР США);

- НОМЕР_58 (978-ЄВРО);

- НОМЕР_58 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ).

5.2. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ):

- НОМЕР_59 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_59 (840-ДОЛАР США);

- НОМЕР_59 (978-ЄВРО).

6. АТ « ІНФОРМАЦІЯ_26 » (МФО НОМЕР_23 ), що розташоване за адресою: АДРЕСА_5 , по рахунках:

6.1. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_1 ):

- НОМЕР_60 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_60 (978-ЄВРО);

- НОМЕР_60 (840-ДОЛАР США);

- НОМЕР_61 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ).

7. АТ « ІНФОРМАЦІЯ_27 » (МФО НОМЕР_24 ), що розташоване за адресою: АДРЕСА_6 , по рахунках:

7.1. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_1 ):

- НОМЕР_62 (980-УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ);

- НОМЕР_62 (840-ДОЛАР США);

- НОМЕР_62 (978-ЄВРО),

а саме:

- роздруківок (виписок) руху коштів в електронному вигляді у форматі XLSX (XML), відповідно додатків 10 та 11 до інструкції щодо формування файлів інформаційного обміну по рахунках, за період з 01.01.2023 року по 19.01.2026 року на носіях CD-R чи DVD-R, із зазначенням призначення, суми платежу, вхідного/вихідного залишку, контрагентів, коду ЄДРПОУ, дати та точного часу перерахунку коштів, їх зняття, їх контактних даних, також меморіальних ордерів банку;

- роздруківок телекомунікаційних з'єднань між засобами телекомунікації банку та суб'єктами господарювання із зазначенням номерного ресурсу підприємства (номери телефонів та IP-адреси), фізичних адрес засобів комунікації (МАС-адреси), а також часу і дати проведення з'єднань;

- юридичні справи, у тому числі анкети, реєстраційні документи підприємств, накази про призначення службових осіб, договори щодо відкриття і обслуговування рахунків та використання системи «Клієнт - банк», документи, які підтверджують факт видачі та отримання ключів доступу до системи «Клієнт - банк», всіх заяв та доручень від імені службових осіб підприємств, а також картки зі зразками підписів службових осіб і відбитку печатки підприємства, тощо;

- заяви на зняття грошових коштів, видаткових касових ордерів на отримання готівки, грошових з контрольною маркою чеків на отримання готівки, доручень на отримання готівкових коштів, підтвердні документи, які надавались банку та на підставі яких здійснювались готівкові розрахунки, необхідні банку (філії, відділенню) для вивчення клієнта з урахуванням ризик-орієнтованого підходу, акти прийому-передачі металобрухту та розрахункові квитанції, звітність та інші документи про використання одержаної під звіт готівки з рахунків;

- документи щодо загального періоду та суми внесених/знятих коштів готівкою у розрізі осіб, що здійснювали внесення/зняття готівки на рахунки, ідентифікаційних даних осіб (ПІБ, РНОКПП), що здійснювали операції із внесенням/зняття готівки, фактичних адрес банківських установ, через каси (банкомати, термінали), яких проводились зазначені операції (в форматі XLSX (XML)).

Ухвала діє протягом одного місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: ОСОБА_1