04 лютого 2026 року м. ПолтаваСправа № 440/10159/25
Полтавський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Алєксєєвої Н.Ю., розглянувши в порядку письмового провадження заяву представника позивача про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення у справі №440/10159/25 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,
Рішенням Полтавського окружного адміністративного суду від 29.09.2025 адміністративний позов ОСОБА_1 задоволено частково.
Визнано протиправними дії Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області щодо складення та надання до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області довідки про грошове забезпечення ОСОБА_1 від 22.01.2025 № 01-34/10 станом на 01.01.2023 із зазначенням у ній надбавки за особливості проходження служби в розмірі 33% та премії у розмірі 82%.
Зобов'язано Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області довідку про грошове забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2023 у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону України від 09.04.1992 №2262-ХІІ "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" щодо визначення посадового окладу і окладу за військовим званням шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, на відповідний тарифний коефіцієнт, та з обов'язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, в тому числі, з урахуванням надбавки за особливості проходження служби та премії у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію відповідно до абзацу п'ятого пункту 5 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45, у редакції, чинній до внесення змін постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб".
В іншій частині позовних вимог відмовлено.
Стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області на користь ОСОБА_1 судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 484,48 грн. (чотириста вісімдесят чотири гривні сорок вісім копійок).
26.01.2026 до суду надійшла заява представника позивача про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення у справі №440/10159/25, у якій просить зобов'язати Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області подати протягом десяти днів з дати прийняття відповідного судового рішення звіт про виконання рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 29 вересня 2025 р. у справі № 440/10159/25. У разі неподання такого звіту у визначений судом строк накласти на керівника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області, відповідального за виконання рішення, штраф у сумі від двадцяти до сорока розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
В обґрунтування заяви зазначено, що на на виконання рішення суду від 29.09.2025 року у справі №440/10159/25 Головним управлінням ДСНС України у Полтавській області було виготовлено довідку про розмір грошового забезпечення № 01-526/10 від 28.10.2025р. на ім'я ОСОБА_1 станом на 01.01.2023 р. Як вбачається зі змісту вказаної довідки, розмір надбавки за особливості проходження служби Головним управлінням ДСНС України у Полтавській області визначено (32,76423% від посадового окладу з урахування окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років) - 2921,75 грн, що суперечить положенням постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704, наказу ДСНС № 35 від 13.01.2023 р. «Про окремі питання грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту у 2023 році», яке було чинним станом на 01.01.2023 р., тобто, на дату виникнення права на перерахунок пенсії.
У подальшому, 11.12.2025 р. представник Позивача, адвокат Скржешевський М.С. звернувся до Головного управління ДСНС України у Полтавській області із заявою про виготовлення нової належної довідки із зазначенням вірних відомостей про розмір надбавки за особливості проходження служби у розмірі 50 % посадового окладу, окладу за спеціальним званням та надбавки за вислугу років, відповідно до рішення Полтавського окружного адміністративного суду у справі № 440/10159/25 від 29 вересня 2025 р. та наказів ДСНС України від 13.01.2022 року №25 від 13.01.2023 року, №35 від 02.01.2024, №4.
У своїх відповідях, наданих листами від 26.12.2025 р. № 61-01-П-629/61-10 та від 08.01.2026 р. № 61-01-П-661/61-05 Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області повідомило Позивачу, що при підготовці довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1 за рішенням суду від 29 вересня 2025 р. по справі № 440/10159/25 для розрахунку розміру грошового забезпечення діючих осіб рядового та начальницького складу служби цивільного захисту за 8 тарифним розрядом станом на 01.01.2023 року був застосований розмір надбавки за особливості проходження служби, що фактично виплачений у січні 2023 року за відповідною посадою - 50% від посадового окладу, окладу за спеціальним званням, надбавки за вислугу років, визначених шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01 січня 2018 року на відповідний тарифний коефіцієнт - 2921,75 грн., що становить 32,76423% від посадового окладу, окладу за спеціальним званням та надбавки за вислугу років розрахованих з прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня 2023 року.
Оскільки рішенням Полтавського окружного адміністративного суду від 29 вересня 2025 р. у справі № 440/10159/25, було визнано протиправними дії Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області щодо складення довідки про грошове забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2023 із зазначенням у ній надбавки за особливості проходження служби в розмірі 33%, однак Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області на виконання вищезазначеного рішення було видано довідку з ще меншим показником надбавки за особливості проходження служби - 32,76423 %, а повторне звернення з заявою до Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області не призвело до відновлення порушених прав ОСОБА_1 , тому, на думку представника позивача, єдиною можливістю позивача (стягувача) досягнути належного відновлення своїх порушених прав є звернення до суду із заявою про встановлення судового контролю.
Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 27.01.2026 року призначено заяву представника позивача про встановлення судового контролю за виконанням рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 29.09.2025 по справі № 440/10159/25 до розгляду в порядку письмового провадження.
02.02.2026 року до суду надійшли пояснення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, в яких зазначено, що на виконання рішенням Полтавського окружного адміністративного суду від 29.09.2025 року у справі № 440/10159/25, Головним управлінням було підготовлено та направлено до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області довідку про грошове забезпечення ОСОБА_1 від 28.10.2025 року № 01-526/10.
Довідка про грошове забезпечення ОСОБА_1 від 22.01.2025 № 01-34/10 станом на 01.01.2023 виконана у відповідності до рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 29.09.2025 року у справі №440/10159/25 та є законною.
Фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось на підставі частини 4 статті 229 Кодексу адміністративного судочинства України.
Вирішуючи заяву про встановлення судового контролю за виконанням рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 29.09.2025 року у справі № 440/10159/25, суд дійшов таких висновків.
Статтею 129-1 Конституції України передбачено, що суд ухвалює рішення іменем України. Судове рішення є обов'язковим до виконання.
Відповідно до частин першої та другої статті 6 Кодексу адміністративного судочинства України суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого, зокрема, людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Суд застосовує принцип верховенства права з урахуванням судової практики Європейського суду з прав людини.
Згідно з положеннями статті 9 Конституції України та статтями 17, частиною п'ятою статті 19 Закону України від 23.02.2006 №3477-IV “Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» суди та органи державної влади повинні дотримуватись положень Європейської конвенції з прав людини та її основоположних свобод 1950 року, застосовувати в своїй діяльності рішення Європейського суду з прав людини з питань застосування окремих положень цієї Конвенції.
У пункті 40 рішення Європейського Суду з прав людини по справі Горнсбі проти Греції суд наголосив, що, відповідно до усталеного прецедентного права, пункт 1 статті 6 гарантує кожному право на звернення до суду або арбітражу з позовом стосовно будь-яких його цивільних прав та обов'язків. Таким чином, ця стаття проголошує "право на суд", одним з аспектів якого є право на доступ, тобто право подати позов з приводу цивільно-правових питань до суду. Однак це право було б ілюзорним, якби правова система Договірної держави допускала, щоб остаточне судове рішення, яке має обов'язкову силу, не виконувалося на шкоду одній із сторін. Важко собі навіть уявити, щоб стаття 6 детально описувала процесуальні гарантії, які надаються сторонам у спорі, - а саме: справедливий, публічний і швидкий розгляд, - і водночас не передбачала виконання судових рішень. Якщо вбачати у статті 6 тільки проголошення доступу до судового органу та права на судове провадження, то це могло б породжувати ситуації, що суперечать принципу верховенства права, який Договірні держави зобов'язалися поважати, ратифікуючи Конвенцію. Отже, для цілей статті 6 виконання рішення, ухваленого будь-яким судом, має розцінюватися як складова частина "судового розгляду".
Згідно зі статтею 370 КАС України судове рішення, яке набрало законної сили, є обов'язковим для учасників справи, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, або за принципом взаємності,- за її межами.
Відповідно до положень статті 381-1 КАС України судовий контроль за виконанням судових рішень в адміністративних справах здійснює суд, який розглянув справу як суд першої інстанції.
Суд може здійснювати судовий контроль за виконанням судового рішення у порядку, встановленому статтями 287, 382-382-3 і 383 цього Кодексу.
За приписами частини 1 статті 382 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який розглянув адміністративну справу як суд першої інстанції і ухвалив судове рішення, за письмовою заявою особи, на користь якої ухвалено судове рішення і яка не є суб'єктом владних повноважень, або за власною ініціативою може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Згідно з частиною 4 статті 382 Кодексу адміністративного судочинства України відсутність виконавчого провадження з примусового виконання судового рішення не перешкоджає розгляду заяви.
Отже, статтею 382 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено процесуальний механізм реалізації конституційного принципу обов'язковості судового рішення у формі встановлення судового контролю за виконанням рішення суду шляхом подання відповідачем-суб'єктом владних повноважень звіту про виконання судового рішення.
Рішенням Полтавського окружного адміністративного суду від 29.09.2025 року у справі № 440/10159/25, яке набрало законної сили, позов задоволено частково. Визнано протиправними дії Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області щодо складення та надання до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області довідки про грошове забезпечення ОСОБА_1 від 22.01.2025 № 01-34/10 станом на 01.01.2023 із зазначенням у ній надбавки за особливості проходження служби в розмірі 33% та премії у розмірі 82%.
Зобов'язано Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області довідку про грошове забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2023 у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону України від 09.04.1992 №2262-ХІІ "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" щодо визначення посадового окладу і окладу за військовим званням шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, на відповідний тарифний коефіцієнт, та з обов'язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, в тому числі, з урахуванням надбавки за особливості проходження служби та премії у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію відповідно до абзацу п'ятого пункту 5 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45, у редакції, чинній до внесення змін постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб".
Слід окремо зазначити, що в мотивувальній частині цього рішення суду зазначено, що згідно з пунктом 5 постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" надано право керівникам державних органів у межах асигнувань, що виділяються на їх утримання установлювати, зокрема надбавку за особливості проходження служби військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової служби) та особам рядового і начальницького складу в розмірі до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років, а також здійснювати преміювання військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби), осіб рядового і начальницького складу відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби у межах фонду преміювання, утвореного в розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду грошового забезпечення.
Проведення перерахунку пенсій регламентовано Порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 (далі Порядок №45).
Відповідно до п. 1 Порядку №45 пенсії, призначені відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі - Закон), у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.
Наказом МВС України від 20.07.2018 №623 затверджено Інструкцію про порядок виплати грошового забезпечення та одноразової грошової допомоги при звільненні особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту (далі Інструкція №623).
Відповідно до пунктів 1, 2 розділу XVI Інструкції №623 керівники органів управління (підрозділів) мають право в межах фонду преміювання та економії грошового забезпечення здійснювати преміювання осіб рядового і начальницького складу відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби.
Преміювання осіб рядового і начальницького складу здійснюється в межах фонду преміювання, утвореного в розмірі, визначеному наказом ДСНС на відповідний рік, але не менше 10 відсотків фонду посадових окладів.
Преміювання осіб рядового і начальницького складу органів управління (підрозділів) здійснюється відповідно до положення про преміювання, розробленого органом управління (підрозділу) з метою визначення порядку матеріального заохочення осіб рядового і начальницького складу органів управління (підрозділів), з урахуванням специфіки та особливостей виконання покладених на них службових обов'язків, своєчасності і точності виконання рішень державних органів та розпоряджень і вказівок керівників органів управління (підрозділів).
Керівник органу управління (підрозділу) має право позбавляти осіб рядового і начальницького складу премії повністю або зменшувати її розмір за грубі дисциплінарні проступки та порушення службової дисципліни, передбачені статтями 58, 59 Дисциплінарного статуту служби цивільного захисту.
Механізм проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону № 2262-XII, визначений Порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45, згідно із пунктом 1 якого пенсії, призначені відповідно до Закону № 2262-ХІІ, у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.
Внаслідок визнання нечинними змін до пункту 5 і додатку 2 Порядку №45 рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 12.12.2018 у справі №826/3858/18, залишеним без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 05.03.2019, з 05.03.2019 діє редакція пункту 5 Порядку №45, що була чинною до внесення таких змін.
Так, пунктом 5 Порядку №45 у редакції, чинній до внесення змін постановою КМУ №103, передбачено, що для перерахунку пенсій грошове забезпечення враховується у розмірі, встановленому за відповідною посадою (посадами), в межах визначеної законодавством максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з урахуванням таких його видів:
посадовий оклад, оклад за військовим (спеціальним) званням та відсоткова надбавка за вислугу років - у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України або керівником державного органу у межах його повноважень на момент виникнення права на перерахунок за відповідною посадою та військовим (спеціальним) званням;
надбавки за знання та використання в роботі іноземної мови, почесне звання "заслужений" чи "народний", службу в умовах режимних обмежень, спортивні звання, доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук та вчене звання - у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України на момент виникнення права на перерахунок, якщо вони були фактично встановлені особі;
щомісячні надбавки, доплати та підвищення, конкретні розміри яких за відповідними посадами (категоріями) установлені Кабінетом Міністрів України - у зазначених розмірах на момент виникнення права на перерахунок;
інші щомісячні надбавки, доплати (крім доплати, розмір якої визначається як різниця між розміром грошового забезпечення до і після запровадження нових умов його виплати), підвищення та щомісячна премія - у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію.
Додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, скасовані чи такі, що не виплачуються на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами), крім зазначених у абзаці шостому цього пункту, для перерахунку пенсії не враховуються.
Матеріали справи не містять доказів скасування чи не виплати станом на 01.01.2023 за посадою позивача надбавки за особливості проходження служби та премії.
Однак, виходячи з положень абзацу п'ятого пункту 5 Порядку №45 такі щомісячні виплати як надбавка за особливості проходження служби та премія мають бути зазначені у відповідній довідці про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2023 у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію.
Відповідно до пункту 8 розділу ХVІ Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення та одноразової грошової допомоги при звільненні особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 20 липня 2018 року № 623, виплата премій здійснюється щомісяця за минулий місяць під час виплати грошового забезпечення за поточний місяць.
На виконання рішення суду у справі №440/10159/25 Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області підготувало та надало до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області довідку про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01 січня 2023 року №01-526/10 від 28.10.2025 за посадою "командир відділення 7 ДПЧ 2-го Загону ДПО ТУ МНС України у Полтавській області", у якій зазначено посадовий оклад - 4700,00 грн., оклад за військовим (спеціальним) званням - 1450,00 грн., надбавка за вислугу років (45%) - 2767,50 грн., надбавка за особливості проходження служби (32,76423%) - 2921,75 грн., премія (147,44681%) - 6930,00 грн., всього - 18769,25 грн.
У матеріалах справи наявна довідка № 01-390/10 від 04.08.2025 про розмір фактично виплаченого грошового забезпечення за січень 2023 року за посадою командира відділення 7 ДПЧ 2-го Загону ДПО ТУ МНС України у Полтавській області відповідно до якої надбавка за особливості проходження служби складає 50 відсотків посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років з урахуванням відповідного коефіцієнта, а також премія визначена у розмірі 225 %.
Отже, у 2023 році грошове забезпечення особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, зокрема тих, які перебували на посаді начальника дослідно-випробувальної лабораторії АРЗ СП ГУ ДСНС України у Полтавській області, яку до звільнення займав позивач, включало надбавку за особливості проходження служби в мінімальному розмірі - 50 відсотків посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років з урахуванням відповідного коефіцієнта, а також премію у розмірі 225 %.
Таким чином, розмір фактично виплаченої за січень 2023 року за відповідною посадою надбавки за особливості проходження служби становив 50%, а не 32,76423%, відсотковий розмір фактично виплаченої за січень 2023 року премії становив 225%, а не 147,44681%, як зазначено у довідці.
Відтак, рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 29.09.2025 року у справі №440/10159/25, яке набрало законної сили, на даний час не виконано.
Відповідно до положень частин 2, 3 статті 382-1 КАС України за наслідками розгляду заяви суд постановляє ухвалу про її задоволення або відмову у задоволенні та зобов'язання суб'єкта владних повноважень подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Встановлений судом строк для подання звіту про виконання судового рішення має бути достатнім для його підготовки. Достатнім є строк, який становить не менше десяти календарних днів з дня отримання суб'єктом владних повноважень відповідної ухвали та не перевищує трьох місяців.
Беручи до уваги наведене, суд дійшов висновку про наявність підстав для зобов'язання Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області подати звіт про виконання рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 29.09.2025 року у справі №440/10159/25.
При цьому, суд вважає достатнім строк для підготовки звіту - 30 днів з дати отримання копії цієї ухвали.
Отже, заява про встановлення судового контролю за виконанням рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 29.09.2025 року у справі №440/10159/25 підлягає задоволенню частково.
На підставі наведеного, керуючись статтями 229, 248, 256, 382, 382-1 Кодексу адміністративного судочинства України,
Заяву представника позивача про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення у справі №440/10159/25 - задовольнити частково.
Зобов'язати Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області подати протягом тридцяти днів з дати отримання копії цієї ухвали звіт про виконання рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 29.09.2025 року у справі №440/10159/25.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Н.Ю. Алєксєєва