Справа № 365/9/26
Номер провадження: 2/365/226/26
29 січня 2026 року селище Згурівка
Суддя Згурівського районного суду Київської області Хижний Р. В., розглянувши клопотання представника відповідача ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАТАША-АГРО» Бойко Галини Євгеніївни про проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів,-
В провадженні Згурівського районного суду Київської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАТАША-АГРО», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача ОСОБА_2 про усунення перешкод у користування земельними ділянками та скасування державної реєстрації права оренди на земельні ділянки.
Підготовче судове засідання у справі призначено на 12.02.2026 року на 10 годину 00 хвилин.
28.01.2026 року до суду надійшло клопотання представника відповідача ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАТАША-АГРО» Бойко Г.Є про забезпечення проведення судових засідань у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Розглянувши клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суддя вважає за необхідне задовольнити клопотання з наступних підстав.
Відповідно до ч. 3 ст. 212 ЦПК України учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Враховуючи технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів шляхом використання електронного кабінету в системі «Електронний суд» за допомогою підсистеми відеоконференцзв'язку ЄСІТС, з метою дотримання принципу розумності строків розгляду справи, для забезпечення безпеки учасників судового провадження, суд вважає за можливе проводити судові засідання у справі у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за участю представника відповідача Бойко Г.Є.
Керуючись ст.ст. 212, 258-260 ЦПК України,
Клопотання представника відповідача про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, з використанням власних технічних засобів - задовольнити.
Провести підготовче судове засідання, призначене на 12.02.2026 року на 10 годину 00 хвилин та всі наступні судові засідання у цивільній справі № 365/9/26 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за участю представника відповідача Бойко Галини Євгеніївни.
Роз'яснити, що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідне клопотання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Р.В. Хижний