Провадження № 22-ц/803/3995/26 Справа № 175/2144/14-ц Суддя у 1-й інстанції - Шабанов А.М. Суддя у 2-й інстанції - Халаджи О. В.
про витребування справи
02 лютого 2026 року м. Дніпро
Суддя Дніпровського апеляційного суду Халаджи О.В. розглянувши в порядку підготовки до апеляційного розгляду апеляційну скаргу предсавника ОСОБА_1 - Сидоренка О.А. на ухвалу Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 25 червня 2015 року у цивільній справі за заявою Публічного акціонерного товариства акціонерний банк "Укргазбанк" про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого документа до виконання та видачу дублікату, -
Ухвалою Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 25 червня 2015 року заяву про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого документа до виконання та видачу дублікату - задоволено.
На вказану ухвалу суду заявником була подана апеляційна скарга.
Матеріали зазначеної цивільної справи на підставі яких вирішуються питання, передбачені ст. ст. 357, 358, 359 ЦПК України, до апеляційного суду не надходили. Станом на момент подання апеляційної скарги Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система в Дніпровському апеляційному суді повністю не функціонує.
За таких обставин цивільна справа № 175/2144/14-ц підлягає витребуванню з Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області для розгляду апеляційної скарги.
Керуючись статтями 355, 359 ЦПК України, суддя,
Витребувати із Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області цивільну справу № 175/2144/14-ц.
Питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою буде вирішуватися після надходження цивільної справи до Дніпровського апеляційного суду.
Ухвала касаційному оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Халаджи