майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,
e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ 03499916
20 січня 2026 р. м. Житомир Справа № 906/1022/25
Господарський суд Житомирської області у складі:
судді Шніт А.В.
секретар судового засідання Толстокарова І.С.
за участю представників сторін:
від позивача: не з'явився;
від відповідача: не з'явився;
розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі справу
за позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
до Відкритого акціонерного товариства "Мелодія"
про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити дії та стягнення 758 056,50грн
Процесуальні дії по справі.
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області звернулося до Господарського суду Житомирської області з позовом до Відкритого акціонерного товариства "Мелодія", в якому просить:
- визнати протиправною бездіяльність ліквідаційної комісії Відкритого акціонерного товариства "Мелодія" щодо включення сум капіталізованих вимог до реєстру вимог кредиторів та ліквідаційного балансу;
- зобов'язати Голову ліквідаційної комісії Відкритого акціонерного товариства "Мелодія" включити до реєстру вимог кредиторів Відкритого акціонерного товариства "Мелодія" кредиторські вимоги Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області у розмірі 758 056,50грн, як вимоги першої черги та внести їх до проміжного ліквідаційного балансу боржника Відкритого акціонерного товариства "Мелодія";
- стягнути з Відкритого акціонерного товариства "Мелодія" на користь Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області капіталізовані платежі у сумі 758 056,50грн.
В якості правових підстав позивач зазначає, зокрема, ст.1205 Цивільного кодексу України, Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування", Порядок капіталізації платежів до Пенсійного фонду України у випадках ліквідації страхувальників, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 №986.
Ухвалою від 13.08.2025 позовну заяву залишено без руху із зазначенням недоліків позовної заяви, способу та строку їх усунення.
18.08.2025 за вх.№10366 до суду через систему "Електронний суд" надійшла заява Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, до якої долучено докази сплати судового збору в розмірі 17 426,85грн.
Ухвалою від 21.08.2025 суд прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження у справі за правилами загального позовного провадження; підготовче засідання призначив на 07.10.2025 о 12:30.
У зв'язку з оголошенням 07.10.2025 з 08:32 у Житомирському районі сигналу "Повітряна тривога", підготовче засідання 07.10.2025 о 12:30 не відбулося.
Ухвалою від 13.10.2025 суд призначив підготовче засідання на 28.10.2025 р. о 10:00.
Ухвалою від 28.10.2025 суд продовжив строк підготовчого провадження та відклав підготовче засідання на 11.12.2025 о 14:15.
Ухвалою від 11.12.2025 суд закрив підготовче провадження та призначив справу №906/1022/25 до судового розгляду по суті; призначив судове засідання на 20.01.2026 об 11:00.
Вказану ухвалу суд надіслав позивачу в електронний кабінет підсистеми "Електронний суд", а відповідачу - на адресу місцезнаходження, яка вказана у позовній заяві та витязі з ЄДРЮОФОП та ГФ. Також, з метою додаткового повідомлення відповідача про призначене судове засідання, на офіційному сайті суду розміщене відповідне оголошення (а.с.82).
29.12.2025 до суду повернулася неврученою ухвала суду від 11.12.2025, яку суд надсилав на адресу відповідача, з відміткою поштового відділення щодо причин повернення: "адресат відсутній".
В судове засідання 20.01.2026 сторони повноважних представників не направили, про причини неявки не повідомили, хоча про дату, час та місце судового засідання повідомлялися судом своєчасно та належним чином, про що зазначено вище.
Разом з тим, враховуючи положення ч.2 ст.2, ч.1, 2 ст.3, ч.1 ст.4 Закону України "Про доступ до судових рішень", суд зазначає, що сторони мали доступ до судових рішень та мали можливість ознайомитись з ухвалою суду в Єдиному державному реєстрі судових рішень (www.reyestr.court.gov.ua).
Отже, сторони належним чином повідомлені про дату, час та місце засідання суду в справі №906/1022/25.
Згідно з п.1 ч.3 ст.202 Господарського процесуального кодексу України, якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи, зокрема, у разі неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки.
Враховуючи вищевикладене, а також те, що явка представників сторін в судове засідання не визнана обов'язковою, суд вважає, що їх відсутність не перешкоджатиме розгляду справи.
Відповідач відзиву на позовну заяву не надав, тому справа підлягає вирішенню за наявними матеріалами з огляду на приписи ч.9 ст.165 та ч.2 ст.178 Господарського процесуального кодексу України.
Враховуючи приписи ч.4 ст.240 ГПК України, у зв'язку з неявкою всіх учасників справи, в судовому засіданні 20.01.2026 суд підписав скорочене (вступна та резолютивна частини) рішення без його проголошення.
Виклад позицій учасників судового процесу, заяви, клопотання.
В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на невиконання відповідачем фінансових зобов'язань перед пенсійним органом щодо здійснення відповідних обов'язкових платежів по страхових виплатах в процедурі припинення (ліквідації) юридичної особи.
Відповідач правом подання письмового відзиву на позовну заяву відповідно до ст.165 ГПК України не скористався.
Фактичні обставини, встановлені судом, та зміст спірних правовідносин.
Відкрите акціонерне товариство "Мелодія" (ідентифікаційний код 029682423) з 17.12.1993 зареєстроване як юридична особа та відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" перебувало на обліку в Житомирському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Житомирській області та сплачувало страхові кошти як платник страхових коштів.
Згідно ст.4 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" уповноваженим органом управління в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку є Пенсійний фонд України. Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" припинено Фонд соціального страхування України та управління виконавчої дирекції Фонду, реорганізувавши їх шляхом приєднання до Пенсійного фонду України з 1 січня 2023 року. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Житомирській області припинено з 1 січня 2023 року та реорганізовано шляхом приєднання до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
Відкритим акціонерним товариством "Мелодія" на підставі актів про нещасні випадки, що стались з потерпілими, сформовано особові справи та передано до відповідних відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України і Житомирській області, які реорганізовано шляхом приєднання до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.
Так, потерпілій ОСОБА_1 призначено страхову виплату у розмірі 4 156,01грн щомісячно з 29.07.1975 безстроково (а.с. 10-18, 22).
Потерпілому ОСОБА_2 призначено страхову виплату у розмірі 2 909,21грн щомісячно з 12.10.1976 безстроково (а.с.19-21, 23-30).
Трудові каліцтва потерпілі отримали на ВАТ "Мелодія".
Згідно з інформацією, вказаною у витязі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Відкрите акціонерне товариство "Мелодія" з 15.05.2025 перебуває в стані припинення (а.с. 6-7, 36-38, 86-88).
У зв'язку із припиненням страхувальника, на підставі вимог Порядку капіталізації платежів до Фонду соціального страхування України у випадках ліквідації страхувальників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.109 №986 (далі - Порядок №986), позивач здійснив розрахунок суми капіталізованих платежів з урахуванням необхідності виплати потерпілим застрахованим особам: ОСОБА_3 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ) та ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ) майбутніх платежів, тобто щомісячних страхових виплат (а.с.5).
Відповідно до складеного розрахунку капіталізованих платежів страхувальник зобов'язаний сплатити Головному управлінню Пенсійного фонду України в Житомирській області 758 056,50грн капіталізованих платежів.
Заявою від 27.05.2025 №0600-0503-8/47706 Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області просило ВАТ "Мелодія" визнати капіталізовані вимоги в сумі 758 056,50грн та включити їх до ліквідаційного балансу, а також просило перерахувати вказані капіталізовані платежі на рахунок Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області. Проте відповідь за результатами розгляду вказаної заяви позивач не отримав (а.с.8-9).
Враховуючи те, що вказану суму капіталізованих платежів відповідач не сплатив у добровільному порядку, позивач у липні 2025 року звернувся до Житомирського окружного адміністративного суду з позовом про: визнання протиправною бездіяльності ліквідаційної комісії Відкритого акціонерного товариства "Мелодія" щодо включення сум капіталізованих вимог до реєстру вимог кредиторів та ліквідаційного балансу; зобов'язання Голови ліквідаційної комісії Відкритого акціонерного товариства "Мелодія" включити до реєстру вимог кредиторів Відкритого акціонерного товариства "Мелодія" кредиторські вимоги Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області у розмірі 758056,50грн, як вимоги першої черги, та внести їх до проміжного ліквідаційного балансу боржника Відкритого акціонерного товариства "Мелодія"; стягнення з Відкритого акціонерного товариства "Мелодія" на користь Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області капіталізованих платежів у сумі 758 056,50грн. Ухвалою Житомирського окружного адміністративного суду від 14.07.2025 у справі №240/17893/265 відмовлено Головному управлінню Пенсійного фонду України в Житомирській області у відкритті провадження в адміністративній справі, на підставі п.1 ч.1 ст.170 КАС України.
Тобто, позивач вже звертався за захистом своїх прав до адміністративного суду, однак йому відмовили у прийнятті позовної заяви з посиланням на підвідомчість цієї справи судам господарської юрисдикції.
За вказаних обставин, Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області звернулось до Господарського суду Житомирської області з відповідним позовом, та з огляду на ч.6 ст.31 ГПК України господарський суд розглянув дану справу.
Норми права, застосовані судом, оцінка доказів, аргументів, наведених учасниками справи, та висновки щодо порушення, не визнання або оспорення прав чи інтересів, за захистом яких мало місце звернення до суду.
Частиною другою статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.
Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними.
Правові, фінансові та організаційні засади загальнообов'язкового державного соціального страхування, гарантії працюючих громадян щодо їх соціального захисту у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, охорони життя та здоров'я визначає Закон України від 23.09.1999 №1105-XIV "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон № 1105-XIV).
01.01.2023 набрав чинності Закон України від 21.09.2022 № 2620-IX "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон № 2620-IX), яким Закон № 1105-XIV викладено в новій редакції.
Статтею 11 Закону № 1105-XIV (в редакції Закону № 2620-IX, чинній на момент виникнення спірних правовідносин) передбачено, що cтрахуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності підлягають особи, які працюють на умовах трудового договору (контракту) (крім домашніх працівників, які не беруть добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування), гіг-контракту, іншого цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності та господарювання, зокрема які є резидентами Дія Сіті, у тому числі в іноземних дипломатичних та консульських установах, інших представництвах нерезидентів або у фізичних осіб, а також обрані на виборні посади в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та в інших органах, фізичні особи - підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності на інших підставах.
У свою чергу згідно з п.1 ч.2 ст.8 Закону №1105-XIV роботодавець зобов'язаний здійснювати застрахованим особам у разі настання страхового випадку відповідний вид страхових виплат та надання соціальних послуг згідно з цим Законом.
Відповідно до абз.1 ч.1 ст.4 Закону №1105-XIV уповноваженим органом управління в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку є Пенсійний фонд України.
Пунктами 1, 6 Розділу VII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону №1105-XIV установлено, що цей Закон набирає чинності з 01.01.2023.
З дня набрання чинності цим Законом платники страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, платники єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та отримувачі виплат (матеріального забезпечення) є такими, що зареєстровані (взяті на облік) Пенсійним фондом України. Їх перереєстрація не здійснюється.
Відповідно до п. 7 Розділу VII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону №1105-XIV стягнення та погашення заборгованості із страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, пенсійне страхування, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, у тому числі в судовому порядку, у справах про банкрутство, за виконавчими документами, провадження за якими відкрито до дня набрання чинності цим Законом, здійснюють територіальні органи Пенсійного фонду України.
Питання капіталізації платежів у випадках ліквідації (зокрема у зв'язку з банкрутством) страхувальника (далі - платежі) для задоволення вимог, що виникли із його зобов'язань внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров'ю застрахованим особам здійснюється відповідно до Порядку №986.
Так, згідно з п.3 Порядку №986 (в редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин) капіталізація платежів проводиться щодо кожної застрахованої особи з урахуванням заборгованості за попередні роки та необхідних подальших платежів для забезпечення страхових виплат і витрат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. Під час капіталізації платежів враховуються заробітна плата потерпілого, відсоток втрати професійної працездатності, витрати на догляд за потерпілим, на реабілітацію, протезування, придбання транспортних засобів, види соціальної допомоги відповідно до медичного висновку, одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого, а також інші виплати, передбачені законодавством.
За змістом п.4 Порядку №986 капіталізація платежів перед застрахованими особами розраховується на період, що визначається як різниця між середньою очікуваною тривалістю життя для чоловіків і жінок у країні та віком особи на момент її проведення.
У свою чергу, п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.2023 №95 "Деякі питання капіталізації платежів у випадках ліквідації страхувальників" установлено, що капіталізація платежів у випадках ліквідації (зокрема у зв'язку з банкрутством) страхувальника для задоволення вимог, що виникли із його зобов'язань внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров'ю застрахованих осіб, здійснюється до Пенсійного фонду України у порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 986.
Отже, Кабінетом Міністрів України установлено порядок надходження до Пенсійного фонду України капіталізованих платежів у випадку ліквідації страхувальника (суб'єкта підприємницької діяльності), відповідно до якого у разі ліквідації страхувальника, в процесі діяльності якого було заподіяно шкоду життю та здоров'ю працівників, такий страхувальник зобов'язаний внести до Пенсійного фонду України певну суму грошових коштів для забезпечення можливості здійснення страхових виплат постраждалим особам, з урахуванням заборгованості за попередні роки та потреби у майбутніх виплатах. Визначення механізму надходження таких платежів дає змогу Пенсійному фонду України забезпечити створення резерву коштів для покриття витрат на страхові виплати та надання медико-соціальних послуг потерпілим, які отримали виробничі травми чи професійні захворювання на підприємствах, які ліквідовані без правонаступника.
Питання припинення юридичної особи врегульовано статтею 104 Цивільного кодексу України, згідно з частинами першою та п'ятою якої, юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов'язки переходять до правонаступників. Юридична особа є такою, що припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.
За загальним правилом ліквідація є такою формою припинення юридичної особи за рішенням її учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами у передбачених ними випадках, у результаті якої вона припиняє свою діяльність без правонаступництва, тобто без переходу прав та обов'язків до інших осіб (постанова Верховного Суду від 31.10.2023 у справі № 910/21002/21).
Разом з тим, у відповідності з ч.5 ст.104 Цивільного кодексу України юридична особа є такою, що припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.
Станом на день ухвалення рішення у справі до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запис про припинення відповідача не внесено.
Отже, відповідач як страхувальник, який перебуває в стадії припинення шляхом ліквідації і на обліку якого перебувають особи, здоров'ю яких заподіяно шкоди, зобов'язаний здійснити капіталізацію платежів до Пенсійного фонду України для забезпечення подальших страхових виплат зазначеним особам.
За змістом ч.1, 2, 3 ст.112 ЦК України у разі ліквідації платоспроможної юридичної особи у першу чергу задовольняються вимоги щодо відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю, та вимоги кредиторів, забезпечені заставою чи іншим способом. Черговість задоволення вимог кредиторів за договорами страхування визначається законом. У разі відмови ліквідаційної комісії у задоволенні вимог кредитора або ухилення від їх розгляду кредитор має право протягом місяця з дати, коли він дізнався або мав дізнатися про таку відмову звернутися до суду із позовом до ліквідаційної комісії. За рішенням суду вимоги кредитора можуть бути задоволені за рахунок майна, що залишилося після ліквідації юридичної особи.
Виходячи із змісту статті 112 ЦК України, у разі відмови ліквідаційної комісії у задоволенні вимог кредитора або ухилення від їх розгляду кредитор має право звернутися до суду.
Отже, законодавством передбачений спеціальний порядок задоволення кредиторами своїх вимог до особи, яка припиняється шляхом звернення із відповідними вимогами до ліквідаційної комісії такої особи.
З матеріалів справи вбачається, що пенсійний орган звернувся до відповідача з відповідною вимогою від 27.05.2025 №0600-0503-8/47706 про визнання капіталізованих вимог на суму 758 056,50грн та включення їх до ліквідаційного балансу.
Проте, вказана вимога залишена без розгляду та задоволення відповідача.
Згідно здійсненого позивачем розрахунку платежів, що підлягають капіталізації для забезпечення здійснення страхових виплат протягом життя потерпілих, загальна сума відповідного платежу, що підлягає капіталізації, становить 758 056,50грн (а.с.5)
Відповідач власного контррозрахунку не надав, доводи позивача не спростував.
Слід наголосити, що добросовісне виконання суб'єктами господарювання свого обов'язку відповідно до закону брати участь у соціальному захисті громадян України є проявом соціальної відповідальності бізнесу, який враховує інтереси суспільства та бере на себе певну частину відповідальності за соціальний захист осіб, які його потребують.
Саме такий правовий висновок викладено у вищевказаній постанові Верховного Суду від 05.01.2021 у справі №640/18421/19.
Отже, відповідачем всупереч наведеним правовим нормам, не виконано обов'язок щодо проведення капіталізації платежів для продовження страхових виплат потерпілим на підприємстві протягом їх життя.
Враховуючи, що суму капіталізованих платежів у розмірі 758 056,50грн відповідач у встановлені законодавством строки не сплатив, наявність у нього вказаної заборгованості підтверджується доказами, що містяться у матеріалах справи, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог в частині визнання протиправною бездіяльності ліквідаційної комісії ВАТ "Мелодія" щодо включення сум капіталізованих вимог до реєстру вимог кредиторів та ліквідаційного балансу та зобов'язання включити до реєстру вимог кредиторів кредиторські вимоги Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області у розмірі 758 056,50грн.
Стосовно позовної вимоги про стягнення з ВАТ "Мелодія" на користь Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області капіталізованих платежів у сумі 758 056,50грн суд вважає за доцільне відмовити в її задоволенні, оскільки вона заявлена передчасно - вказана сума ще не включена до реєстру вимог кредиторів та ліквідаційного балансу.
Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом (ч.3 ст.13, ст.74 ГПК України).
Відповідно до ч.1 ст.73 ГПК доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів (ч.1 ст.86 ГПК України).
Враховуючи докази, які містяться у матеріалах справи, а також норми чинного законодавства, яке регулює спірні правовідносини, суд прийшов до висновку про часткове задоволення позову.
Розподіл судових витрат.
Пунктом 2 частини 1 статті 129 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що судовий збір покладається у спорах, що виникають при виконанні договорів та з інших підстав, - на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.
Зважаючи на вищевикладене, зокрема, задоволення позову частково, судовий збір покладається на відповідача в розмірі, пропорційному сумі задоволених позовних вимог.
Керуючись статтями 123, 129, 233, 236 - 238, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
1. Позов задовольнити частково.
2. Визнати протиправною бездіяльність ліквідаційної комісії Відкритого акціонерного товариства "Мелодія" щодо включення сум капіталізованих вимог до реєстру вимог кредиторів та ліквідаційного балансу.
3. Зобов'язати Голову ліквідаційної комісії Відкритого акціонерного товариства "Мелодія" включити до реєстру вимог кредиторів Відкритого акціонерного товариства "Мелодія" (10002, м.Житомир, вул.Жуйка, буд.3; ідентифікаційний код 02968243) кредиторські вимоги Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області (10003, м.Житомир, вул.Ольжича, буд.7, ідентифікаційний код 13559341) у розмірі 758 056,50грн, як вимоги першої черги та внести їх до проміжного ліквідаційного балансу боржника Відкритого акціонерного товариства "Мелодія" (ідентифікаційний код 02968243).
4. Відмовити в задоволенні позову в частині вимоги щодо стягнення 758 056,50грн капіталізованих платежів.
5. Стягнути з Відкритого акціонерного товариства "Мелодія" (10002, м.Житомир, вул.Жуйка, буд.3; ідентифікаційний код 02968243) на користь Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області (10003, м. Житомир, вул. Ольжича, буд.7, ідентифікаційний код 3559341)
- 6 056,00грн судового збору.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Повне рішення складено: 30.01.26
Суддя Шніт А.В.
Надіслати:
1- позивачу в Електронний кабінет підсистеми "Електронний суд"
2- відповідачу (код ЄДРПОУ 02968243) рек. з повід.