(вступна та резолютивна частини)
02 лютого 2026 року м. ТернопільСправа № 921/621/24
Господарський суд Тернопільської області
у складі судді Охотницької Н.В.
за участі секретаря судового засідання Коляски І.І.
розглянув матеріали справи
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Любава-Агро", вул. Зарічна, буд. 400, с. Ковалівка, Монастириський район, Тернопільська область, 48322
до відповідача Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях, вул. Василіянок, 48, м. Івано-Франківськ, 76019
за участі на стороні відповідача: Тернопільської обласної прокуратури, вул. Листопадова, 4, м. Тернопіль, 46002
про зобов'язання вчинити дії
За участі представників:
позивача: не прибув;
відповідача: Ткач Руслана Мирославівна;
Тернопільської обласної прокуратури: Осядач Наталія Андріївна.
В порядку ст. ст. 8, 222 Господарського процесуального кодексу України, здійснюється повне фіксування судового засідання за допомогою технічних засобів.
Керуючись ст. ст. 7, 13, 169, 182, 185, 231, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
1. Закрити провадження у справі №921/621/24 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Любава-Агро" (вул. Зарічна, буд. 400, с. Ковалівка, Монастириський район, Тернопільська область, 48322) до відповідача - Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях (вул. Василіянок, 48, м. Івано-Франківськ, 76019) за участі на стороні відповідача: Тернопільської обласної прокуратури (вул. Листопадова, 4, м. Тернопіль, 46002) про зобов'язання відповідача внести зміни до Договору купівлі-продажу шляхом викупу об'єкта малої приватизації об'єкта незавершеного будівництва 90-квартирного житлового будинку, що знаходиться за адресою: вул. Сонячна, 26, м. Монастириська, Тернопільська область, укладеного 01.11.2018 між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецький та Тернопільській областях та ТОВ "Любава-Агро" та викласти п.5.2.1 Договору у наступній редакції: "Завершити будівництво об'єкта приватизації та ввести його в експлуатацію з правом змін первісного призначення протягом десяти років з дати укладення Договору" - на підставі п. 2 ч.1 ст.231 ГПК України, у зв'язку із відсутністю предмета спору.
2. Копію ухвали направити учасникам справи відповідно до положень ч. 5 ст. 6 ГПК України.
Ухвала суду набирає законної сили у відповідності до ст. 235 ГПК України та може бути оскаржена в порядку, встановленому Господарським процесуальним кодексом України.
Суддя Н.В. Охотницька