Справа № 401/3014/25
Провадження № 2/401/280/26
"28" січня 2026 р. м. Світловодськ
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області у складі:
головуючий суддя Макарова Ю.І.,
секретар судового засідання Горбатюк К.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Світловодську в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовною заявою Обласного комунального виробничого підприємства "Дніпро-Кіровоград" до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , про стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення, -
15 вересня 2025 року представник позивача звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що ОКВП "Дніпро-Кіровоград" є виконавцем послуги з централізованого питного водопостачання та водовідведення, у тому числі за місцем проживання відповідача ОСОБА_1 у квартирі АДРЕСА_1 , з особовим рахунком № НОМЕР_1 . Таким чином, відповідач згідно з укладеним індивідуальним договором від 10 березня 2022 року та згідно з ч. 5 ст. 13, ч. 7 ст. 14 Закону "Про житлово-комунальні послуги", з 10 березня 2022 року являється споживачем комунальних послуг, які надаються позивачем. При цьому, у вищевказаному будинку 10 лютого 2023 року встановлено вузол комерційного обліку водопостачання. Нарахування плати за спожиті комунальні послуги з водопостачання та водовідведення проводиться відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (ст. ст. 7, 9, 14), Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" (ст. ст. 3, 9), Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг. Відповідно до ч. 5 ст. 13, ч. 7 ст. 14 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" індивідуальний договір приєднання вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на вебсайті ОКВП "Дніпро-Кіровоград", власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги, та в цей час надавалися послуги з централізованого питного водопостачання та водовідведення. Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 9 Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" комерційний облік здійснюється вузлом (вузлами) комерційного обліку відповідної комунальної послуги, що забезпечує (забезпечують) загальний облік її споживання, згідно з показаннями його (їх) засобів вимірювальної техніки. До встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку відповідно до вимог частини другої статті 3 цього Закону обсяги споживання гарячої чи питної води визначаються за показниками вузлів розподільного обліку, а у разі їх відсутності - за нормами споживання, встановленими органом місцевого самоврядування. Плата за спожиті житлово-комунальні послуги здійснюється відповідно до ч. 1 ст. 9, ч. 3 ст. 14 Закону України "Про житлово-комунальні послуги". Відповідач у порушення вказаних норм, має заборгованість за надані послуги за період з 01 січня 2017 року по 01 серпня 2025 року на загальну суму 51 997,25 грн..
Враховуючи викладене, позивач просить стягнути з відповідача ОСОБА_1 заборгованість за надані послуги з водопостачання та водовідведення в сумі 51 997,25 грн., інфляційні витрати в розмірі 9 016,35 грн., 3 % річних у сумі 2 461,96 грн. та понесені судові витрати у виді сплаченого при звернені до суду судового збору в розмірі 3 028,00 грн. (а.с. 2-3)
Ухвалою суду від 01 жовтня 2025 року відкрито спрощене позовне провадження по справі з викликом (повідомленням) сторін, розгляд справи призначено на 05 листопада 2025 року (а.с. 24-25)
15 жовтня 2025 року від відповідача ОСОБА_1 надійшов відзив на позовну заяву, згідно якого відповідач заперечує проти задоволення позовних вимог. Відповідач зазначає, що з 15 жовтня 1997 року є власницею 1/2 частки квартири, розташованої за адресою: АДРЕСА_1 , однак фактично за вказаною адресою не проживає та послугами, які надає позивач, не користується. Вказує, що за зазначеною адресою з 13 липня 1999 року зареєстрований та фактично проживає ОСОБА_2 , який прийняв спадщину 1/2 частки квартири за місцем реєстрації, однак не оформив своїх спадкових прав на відповідне майно. З огляду на викладене, відповідач просить суд відмовити у задоволенні позову, посилаючись на те, що вона не є належним відповідачем у справі. (а.с. 30-31)
21 жовтня 2025 року представником позивача подано до суду клопотання про залучення до участі у справі в якості співвідповідача - ОСОБА_2 . (а.с. 42-44)
Ухвалою суду від 05 листопада 2025 року залучено до участі у справі співвідповідача ОСОБА_2 . (а.с. 54-55)
02 грудня 2025 року представником позивача подано до суду клопотання про долучення доказів до матеріалів справи. (а.с. 60-61)
Розгляд справи, призначений на 04 грудня 2025 року, відкладено до 28 січня 2026 року у зв'язку з відсутністю електроенергії та неможливістю фіксувати судове засідання технічними засобами. (а.с. 67)
Представник позивача в судове засідання не з'явився, подав до суду заяву про розгляд справи без його участі, позовні вимоги підтримує в повному обсязі, просить суд стягнути з відповідачів заборгованість у рівних частинах. (а.с. 69)
Відповідач ОСОБА_1 у судове засідання не з'явилася, подала до суду заяву про розгляд справи без її участі. Позов визнає та просить суд стягнути заборгованість у рівних частинах з неї та ОСОБА_2 (а.с. 71)
Відповідач ОСОБА_2 у судове засідання не з'явився, про причини своєї неявки суду не повідомив, про дату, місце та час судового розгляду справи повідомлений належним чином.
У зв'язку з неявкою в судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється, що відповідає положенням ч. 2 ст. 247 ЦПК України.
За нормою ч. 1 ст. 206 ЦПК України, відповідач може визнати позов на будь-якій стадії провадження, зазначивши про це в заяві по суті справи або в окремій письмовій заяві.
Відповідно до ч. 4 ст. 206 ЦПК України, у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Дослідивши матеріали справи згідно ст. 229 ЦПК України, судом встановлені наступні обставини та відповідні ним правовідносини.
Судом встановлено, що відповідно до копії витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 06 травня 2025 року, ОСОБА_1 є власницею 1/2 частки квартири за адресою: АДРЕСА_1 , відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом № 2-587 від 20 березня 2008 року. (а.с. 8, 38)
ОКВП "Дніпро-Кіровоград", як оператор зовнішніх мереж, повідомив власників (співвласників) будинку АДРЕСА_2 , про намір встановлення вузла комерційного обліку на офіційному сайті підприємства, 10 лютого 2020 року, що підтверджується копією повідомлення. (а.с. 9)
Згідно із копією акту № 156 про прийняття вузла комерційного обліку на абонентський облік від 10 лютого 2023 року, за адресою: АДРЕСА_1 , встановлено та прийнято на абонентський облік комерційний прилад обліку. (а.с. 11)
Відповідно до акту № 1302188 від 02 березня 2023 року, складеного ОКВП "Дніпро-Кіровоград", за результатами контрольного обстеження квартири за адресою: АДРЕСА_1 , встановлено, що власниця зазначеної квартири померла, а фактичним споживачем послуг є її син ОСОБА_2 (а.с. 12)
Згідно із свідоцтвом про народження серії НОМЕР_2 , ОСОБА_2 народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в м. Світловодськ, Кіровоградська область, батьками якого записані - ОСОБА_3 та ОСОБА_4 . (а.с. 41)
ОСОБА_4 померла ІНФОРМАЦІЯ_2 в м. Світловодськ, Кіровоградська область, що підтверджується копією свідоцтва про смерть серії НОМЕР_3 . (а.с. 13)
Згідно із довідкою № 250/02-14/325/2007 від 05 серпня 2025 року, у матеріалах Другої Світловодської державної нотаріальної контори Кіровоградської області знаходиться спадкова справа за № 325/2007, номер у спадковому реєстрі 42848460, заведена 27 липня 2007 року після померлої ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_4 , останнє місце проживання якої було: АДРЕСА_1 . До спадкового майна ОСОБА_4 входить квартира АДРЕСА_1 , спадкоємцями щодо якої є: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , яка оформила спадщину на 1/2 частку вищевказаної квартири; ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , який прийняв спадщину, але, станом на 05 серпня 2025 року, не оформив своїх спадкових прав на вищевказане спадкове майно. (а.с. 40)
Копією свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки № 28/10-236 від 25 жовтня 2023 року, підтверджується, що лічильник води крильчастий типу КВ-1,5, заводський номер № НОМЕР_4 , рік виготовлення 2002, відповідає вимогам МПУ 392/03-2015. Покази після повірки 169,439 м3. (а.с. 16)
Із розрахунку, наданого ОКВП "Дніпро-Кіровоград" по особовому рахунку № НОМЕР_1 , встановлено, що за адресою: АДРЕСА_1 , нараховано плату за спожиті послуги водопостачання та водовідведення за період з 01 січня 2017 року по 01 серпня 2025 року на суму 51 997,25 грн.. (а.с. 4-6)
Відповідно до розрахунку наданого позивачем, інфляційні втрати по особовому рахунку № НОМЕР_1 , складають 9 016,35 грн., три відсотки річних від простроченої суми становлять 2 461,96 грн.. (а.с. 7)
При вирішенні спору суд виходить з наступного.
Відповідно до статті 13 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України) цивільні права особа здійснює у межах, наданих їй договором або актами цивільного законодавства.
Із змісту ч. 1 ст. 901 ЦК слідує, що за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором.
Відповідно до ст. 67 ЖК УРСР плата за комунальні послуги (водопостачання, газ, теплова енергія та інші послуги) береться крім квартирної плати за затвердженими в установленому порядку тарифами.
Згідно із ст. 68 ЖК УРСР наймач зобов'язаний щомісячно сплачувати комунальні послуги, у тому числі і за послуги теплопостачання.
Пунктом 6 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" визначено, що індивідуальний споживач - це фізична або юридична особа, яка є власником (співвласником) нерухомого майна, або за згодою власника інша особа, яка користується об'єктом нерухомого майна і отримує житлово-комунальну послугу для власних потреб та з якою або від імені якої укладено відповідний договір про надання житлово-комунальної послуги.
Згідно із п. 5 ч. 3 ст. 20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" споживач зобов'язаний оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.
Частиною 1 ст. 23 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" встановлено, що одиниця виміру обсягу спожитої споживачем послуги з централізованого водопостачання визначається правилами надання відповідної комунальної послуги, що затверджуються уповноваженим законом органом.
Відповідно до ч. 2 ст. 32 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", розмір плати за комунальні послуги розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів та показань засобів обліку або за нормами, затвердженими у встановленому порядку.
Згідно із ч. ч. 1, 2 ст. 526 ЦК України - зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог Цивільного кодексу України, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Стаття 525 ЦК України передбачає, що одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.
Відповідно до ст. 67 Житлового кодексу України, плата за комунальні послуги (водопостачання, газ, теплова енергія та інші послуги) береться, крім квартирної плати, за затвердженими в установленому порядку тарифами.
Пунктом 5 ч. 2 ст. 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" встановлено, що індивідуальний споживач зобов'язаний оплачувати надані житлово-комунальні послуги за цінами/тарифами, встановленими відповідно до законодавства, у строки, встановлені відповідними договорами.
Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця, якщо інший порядок та строки не визначені відповідним договором. Споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору.
Згідно із п.п. 5 п. 47 Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 690 від 05 липня 2019 року, споживач зобов'язаний оплачувати надані послуги за цінами/тарифами, встановленими відповідно до законодавства, а також вносити плату за абонентське обслуговування у строки, встановлені договором.
Пунктом 38 "Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення" передбачено, що споживач здійснює оплату спожитих послуг щомісяця в порядку та строки, визначені договором.
У постановах Верховного Суду від 20 квітня 2016 року у справі № 6-2951цс15, від 26 вересня 2018 року у справі № 750/12850/16-ц, від 06 листопада 2019 року у справі № 642/2858/16, від 07 липня 2020 року у справі № 7128916/17-ц, від 20 листопада 2024 у справі № 463/6799/18 зроблено висновок, що споживачі зобов'язані оплатити житлово-комунальні послуги, якщо вони фактично користувалися ними. Факт відсутності договору про надання житлово-комунальних послуг сам по собі не може бути підставою для звільнення споживача від оплати послуг у повному обсязі.
02 серпня 2017 року вступив в дію Закон України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" (далі - Закон), який визначає засади забезпечення комерційного, у тому числі розподільного, обліку послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та забезпечення відповідною обліковою інформацією споживачів таких послуг.
Згідно із положеннями ч. ч. 1, 3 ст. 3 Закону, оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку здійснюється відповідно до проектної документації з дотриманням будівельних норм і правил у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства. Таке оснащення та відповідна проектна документація не потребують видачі технічних умов та інших вимог до встановлення вузла комерційного обліку, погодження з державними органами, органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами, операторами зовнішніх інженерних мереж, виконавцями комунальних послуг. Оператор зовнішніх інженерних мереж не менш як за два місяці до встановлення вузлів комерційного обліку повідомляє власників (співвласників) будівлі про намір встановити такий вузол та вартість такого встановлення. Порядок такого інформування визначається Кабінетом Міністрів України.
У відповідності до частини 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону, оснащення вузлами комерційного обліку (тобто загально-будинковими лічильниками) будівель, що на день набрання чинності цим Законом були приєднані до зовнішніх інженерних мереж і не були оснащені такими вузлами обліку, або якщо такі вузли обліку на день набрання чинності цим Законом вийшли з ладу, в обов'язковому порядку зобов'язаний здійснити оператор зовнішніх інженерних мереж (тобто підприємство).
Оператор зовнішніх інженерних мереж, на виконання вимог статті 3 Закону не менш як за два місяці до встановлення вузлів комерційного обліку повідомляє власників (співвласників) будівлі про намір встановити такий вузол. Власник (співвласники) будівлі протягом двох місяців має право повідомити оператору зовнішніх інженерних мереж (за своїм вибором) про: згоду на встановлення вузла комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх інженерних мережумовах; намір погодити з оператором зовнішніх інженерних мереж відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку; намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку.
У разі якщо протягом двох місяців з дня отримання повідомлення власник (співвласники) не повідомив оператора зовнішніх інженерних мереж про намір погодити з ним відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку або про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку, а також у разі якщо власник (співвласники) повідомив про намір погодити відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку або про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку, але не зробив цього протягом чотирьох місяців з дня повідомлення оператором про намір встановити вузли комерційного обліку, оснащення будівлі вузлами комерційного обліку здійснює оператор зовнішніх інженерних мереж.
Відповідно до пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону № 2189-VIII, договори про надання комунальних послуг, укладені до введення в дію вищевказаного Закону, зберігають чинність на умовах, визначених такими договорами, до дати набрання чинності договорами про надання відповідних комунальних послуг, укладеними за правилами, визначеними цим Законом. Нові договори про надання комунальних послуг, у тому числі із співвласниками багатоквартирних будинків, які не прийняли рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг, мають бути укладені виконавцями відповідних комунальних послуг протягом двох місяців з дня набрання чинності рішенням Кабінету Міністрів України про затвердження типових публічних договорів приєднання про надання комунальних послуг.
Публічні договори приєднання вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги. Повідомлення про місце опублікування тексту договору у загальнодоступних місцях на інформаційних стендах та/або рахунках на оплату послуг.
Тобто, індивідуальний договір вважається укладеним із споживачем, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на вебсайті виконавця послуги (у даному спорі https://dmpro-kirovograd.com.ua/) співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем.
Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.
Крім того, порядок інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі, про намір встановлення вузла комерційного обліку, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2018 року № 444, відповідно до якої, днем отримання повідомлення власниками (співвласниками) будівлі є дата розміщення повідомлення на офіційному веб-сайті оператора зовнішніх інженерних мереж, а у разі відсутності такого сайту - на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування.
ОКВП "Дніпро-Кіровоград", як оператор зовнішніх мереж, повідомив власників (співвласників) будинку АДРЕСА_2 , про намір встановлення вузла комерційного обліку на офіційному сайті підприємства, 10 лютого 2020 року.
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 9 Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" комерційний облік здійснюється вузлом (вузлами) комерційного обліку відповідної комунальної послуги, що забезпечує загальний облік її споживання, згідно з показниками його засобів вимірювальної техніки. До встановлення вузла комерційного обліку відповідно до вимог частини другої статті 3 цього Закону обсяги споживання гарячої чи питної води визначаються за показаннями вузлів розподільного обліку, а у разі їх відсутності за нормами споживання, встановленими органами місцевого самоврядування.
Згідно із п. 2 ч. 3 ст. 10 Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" у разі, якщо приміщення всіх споживачів у будівлі оснащені вузлами розподільного обліку гарячої, питної води, загальний обсяг спожитої у будівлі відповідно гарячої питної води (крім обсягу, витраченого на загальнобудинкові потреби) розподіляється між споживачами відповідно до обсягу споживання за показаннями вузлів розподільного обліку). Якщо виникає різниця між показаннями вузла комерційного обліку та обсягом гарячої, питної води, визначеним як сума показань вузлів розподільного обліку, така різниця розподіляється відповідно до методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства.
Статтею 22 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" передбачено обов'язок споживачів питної води своєчасно вносити плату за використану питну воду відповідно до встановлених тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення.
Таким чином, відповідачі свої зобов'язання щодо своєчасності плати за фактично отримані послуги належним чином не виконують, чим порушують вимоги ст. 526 ЦК, якою передбачено, що зобов'язання має виконуватись належним чином, відповідно до умов договору та вимог ЦК України, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог, - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Згідно із ч. 1 ст. 625 ЦК України боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання.
Відповідно до ч. 2 ст. 625 ЦК України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
Згідно із ч. 1 ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
На підставі вказаної норми закону, позивачем проведено власний розрахунок індексу інфляції та трьох відсотків річних виходячи із розміру заборгованості за отримані відповідачами послуги, у результаті проведення якого відповідачам нараховано індекс інфляції в розмірі 9 016,35 грн., 3% річних у сумі 2 461,96 грн. за період з 01 січня 2024 року по 30 липня 2025 року. (а.с. 7)
Отже, заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення підлягає стягненню з відповідачів з урахуванням встановленого індексу інфляції, а також трьох процентів річних від простроченої суми.
Таким чином, у судовому засіданні з достовірністю встановлено, що вимоги позивача підлягають задоволенню в повному обсязі.
Відповідно до ст. 141 ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.
На підставі Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", ст. ст. 525, 625 ЦК України, ст. ст. 81, 141, 263-265 ЦПК України, суд, -
Позовну заяву Обласного комунального виробничого підприємства "Дніпро-Кіровоград" до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , про стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення - задовольнити.
Стягнути в рівних частинах з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь Обласного комунального виробничого підприємства "Дніпро-Кіровоград" на розрахунковий рахунок IBAN НОМЕР_5 АТ КБ "ПриватБанк", МФО 305299, одержувач Обласне комунальне виробниче підприємство "Дніпро-Кіровоград", ЄДРПОУ 03346822, заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення спожиті за адресою: АДРЕСА_1 , за період з 01 січня 2017 року по 01 серпня 2025 року в сумі 51 997 (п'ятдесят одна тисяча дев'ятсот дев'яносто сім) гривень 25 коп., а саме: по 25 998 (двадцять п'ять тисяч дев'ятсот дев'яносто вісім) гривень 63 коп. з кожного.
Стягнути в рівних частинах з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь Обласного комунального виробничого підприємства "Дніпро-Кіровоград" на розрахунковий рахунок IBAN НОМЕР_6 АТ КБ "ПриватБанк", МФО 305299, одержувач Обласне комунальне виробниче підприємство "Дніпро-Кіровоград", ЄДРПОУ 03346822, втрати від інфляції в розмірі 9 016 (дев'ять тисяч шістнадцять) гривень 35 коп, три відсотки річних у сумі 2 461 (дві тисячі чотириста шістдесят одна) гривня 96 коп. та судові витрати у виді сплаченого при зверненні до суду судового збору в розмірі 3 028 (три тисячі двадцять вісім) гривень 00 коп., а саме: по 7 253 (сім тисяч двісті п'ятдесят три) гривні 16 коп. з кожного.
Відомості про сторони:
позивач - Обласне комунальне виробниче підприємство "Дніпро-Кіровоград", ЄДРПОУ 03346822, адреса: 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 19а;
відповідач - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , паспорт серії НОМЕР_7 , виданий 16 жовтня 1997 року Світловодським МРВ УМВС України в Кіровоградській області, РНОКПП НОМЕР_8 , місце реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 ;
відповідач - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , паспорт серії НОМЕР_9 , виданий 13 липня 1999 року Світловодським МРВ УМВС України в Кіровоградській області, РНОКПП НОМЕР_10 , місце реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 .
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в порядку передбаченому ст. 355 ЦПК України безпосередньо до Кропивницького апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Суддя Світловодського міськрайонного суду
Кіровоградської області Ю.І. Макарова