Рішення від 29.01.2026 по справі 640/34761/21

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 січня 2026 року № 640/34761/21

Київський окружний адміністративний суд у складі судді Колеснікової І.С., розглянувши у письмовому провадженні за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу

за позовом Публічного акціонерного товариства «УКРНАФТА»

до Центрального міжрегіонального управління Державної податкової служби по

роботі з великими платниками податків

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла позовна заява публічного акціонерного товариства «УКРНАФТА» до Центрального міжрегіонального управління Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків, в якій позивач просив визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення № 0003540704 від 30.06.2021 про застосування штрафу у розмірі 160 000, 00 грн, прийняте Центральним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків.

Окружним адміністративним судом міста Києва відкрито провадження в адміністративній справі та вирішено здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження (у письмовому провадженні) без повідомлення учасників справи.

На підставі вимог Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду» дану справу передано для розгляду до Київського окружного адміністративного суду.

Ухвалою суду від 26.06.2023 справу прийнято до провадження та вирішено здійснювати її розгляд за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін за наявними у справі матеріалами.

Свої вимоги позивач мотивує безпідставністю оскаржуваного рішення з огляду на відсутність правових підстав для його прийняття. Вважає, що підприємством не було вчинено податкового правопорушення, оскільки всі витратоміри-лічильники ним були зареєстровані вчасно.

Заперечуючи проти заявлених позовних вимог відповідач, у наданому суду відзиві, наголошує, що оскаржуване рішення прийняте відповідно до вимог чинного законодавства, посилаючись на обставини, викладені у такому відзиві. А тому просить відмовити у задоволенні позовних вимог.

Такі доводи заперечені позивачем у наданій суду відповіді на відзив.

Розглянувши подані учасниками справи документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено таке.

Як вбачається з матеріалів справи, ПАТ «Укрнафта» отримано податкове повідомлення-рішення №0003540704 від 30.06.2021, прийняте Центральним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків, яким до товариства застосовано штрафні (фінансові) санкції (штраф) у розмірі 160 000, 00 грн.

Повідомлення-рішення прийняте на підставі акта про результати фактичної перевірки № 3846/23-00-09-0122/00135390 від 28.05.2021, проведеної Головним управлінням Державної податкової служби України у Черкаській області.

Відповідно до такого податкового повідомлення-рішення ПАТ «Укрнафта» було порушено пп.230.1.2 п.230.1 ст.230 Податкового кодексу України (далі - ПК України): розпорядники акцизних складів відповідно до вимог ПК України зобов'язані обладнати акцизні склади витратомірами-лічильниками та зареєструвати їх в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі в такі строки: акцизний склад, де розташовано резервуари, загальна місткість яких не перевищує 1000 куб. метрів, не пізніше 1 квітня 2020 року.

Згідно з Актом фактичної перевірки встановлено: на акцизному складі, уніфікований №1003221, що знаходиться за адресою Черкаська обл., м. Умань, вул. Тимірязєва, 78 (АЗС 23/014) та акцизному складі № 1003234, що знаходиться за адресою Черкаська обл., м. Умань, вул. Дерев'янка, 19а (АЗС 23/029) відсутність реєстрації рівнеміру-лічильнику рівня пального в резервуарі у кількості 4 одиниці на кожному акцизному складі. Розмір штрафу, відповідно до п.128-1 ст. 128 ПК України - 160 000,00 грн.

Оцінюючи подані сторонами докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог виходячи з такого.

Відповідач зазначає, що підставою для прийняття податкового повідомлення-рішення № 0003540704 від 30.06.2021 стало порушення строків реєстрації рівнемірів-лічильників у Єдиному державному реєстрі рівнемірів-лічильників та витратомірів-лічильників рівня пального у резервуарі (далі - Єдиний державний реєстр).

Так, відповідно до п.128-1.1 ст.128-1 ПК України встановлена відповідальність для платника податків за:

- необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі рівнеміра- лічильника на введеному в експлуатацію резервуарі, розташованому на акцизному складі, та/або витратоміра-лічильника на місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованого на акцизному складі;

- необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників обсягу виробленого спирту етилового витратоміра-лічильника спирту етилового, розташованого на акцизному складі;

- штраф в розмірі 20 000, 00 гривень за кожний необладнаний резервуар та/або незареєстрований рівнемір-лічильник, а також за кожне необладнане місце відпуску пального наливом з акцизного складу або за кожне місце отримання та відпуску спирту етилового, та/або незареєстрований витратомір-лічильник/витратомір-лічильник спирту етилового.

Таким чином, ПК України встановлено відповідальність за необладнання та/або відсутність реєстрації у Єдиному державному реєстрі, але не встановлена відповідальність за порушення строків реєстрації витратомірів-лічильників, рівнемірів-лічильників рівня пального.

Ця правова позиція підтверджується судовою практикою, зокрема Верховним Судом у постанові від 19.01.2023 по справі № 5 80/9246/21 сформовано правову позицію, що застосування пункту 128-1.1 статті 128-1 ПК України можливе виключно у випадку необладнання та/або відсутності реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі рівнеміра-лічильника на введеному в експлуатацію резервуарі, розташованому на акцизному складі, та/або витратоміра-лічильника на місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованого на акцизному складі, як передбачено диспозицією вказаної норми. Порушення строків обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівнемірами- лічильниками та реєстрації їх в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі (передбачених підпунктом 12 підрозділу 5 Розділу XX Податкового кодексу України), якщо на час проведення перевірки встановлено їх наявність на акцизних складах та їх реєстрація в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі, не може бути підставою для застосування до платника податків пункту 128-1.1 статті 128-1 ПК України.

Що ж до встановлених актом перевірки обставин справи, суд зазначає таке.

Посадовими особами ГУ ДПС у Черкаській області здійснено фактичну перевірку двох автозаправних станцій (АЗС) ПАТ «Укрнафта» за адресами: Черкаська обл., м. Умань, вул. Тимірязєва, 78 (АЗС 23/014) та Черкаська обл., м. Умань, вул. Дерев'янка, 19а (АЗС 23/029).

Так, ревізорами-інспекторами в акті перевірки вказано, що згідно бази даних АІС «Податковий блок» товариство на акцизних складах зареєструвало згідно «Довідка про розпорядника акцизного складу пального, акцизні склади пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри» рівнемір-сигналізатор ультразвуковий УУС - 01 чотири рази, а рівнеміри-лічильники (перетворювачі), які фактично встановлені на стаціонарних резервуарах на акцизному складі платником податків не зареєстровано в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі в порушення ст. 230 ПК України.

Згідно з пп. 230.1.2 ст.230 ПК України акцизні склади, на території яких здійснюється виробництво, оброблення (перероблення), змішування, розлив, навантаження-розвантаження, зберігання, реалізація пального, повинні бути обладнані витратомірами-лічильниками на кожному місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованого на акцизному складі, та рівнемірами-лічильниками рівня таких товарів (продукції) у резервуарі (далі - рівнемір-лічильник).

Платники податку-розпорядники акцизних складів зобов'язані зареєструвати:

- усі розташовані на акцизних складах резервуари, введені в експлуатацію, витратоміри-лічильники та рівнеміри-лічильники у розрізі акцизних складів - в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі;

- усі акцизні склади - в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.

На виконання вимог ст. 230 ПК України Кабінетом Міністрів України постановою від 22.11.2017 № 891 було затверджено Порядок ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв'язку до контролюючих органів (далі - Порядок).

Відповідно до пп. 3 п. 5 Порядку електронні документи для наповнення вищевказаного Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників та рівнемірів- лічильників рівня пального у резервуарі (далі - Реєстр), які формуються розпорядниками акцизних складів та надсилаються до Реєстру за кожним місцем розташування акцизного складу, містять, зокрема:

- інформацію про акцизний склад з уніфікованим номером в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, розташовані на такому акцизному складі резервуари з уніфікованою нумерацією, про назви, моделі, серійні (ідентифікаційні) номери витратомірів, установлених у кожному місці відпуску пального шляхом наливу з акцизного складу, та назви, моделі, серійні (ідентифікаційні) номери рівнемірів, установлених на кожному введеному в експлуатацію стаціонарному резервуарі, розташованому на такому акцизному складі.

Таким чином, законодавець визначив, що електронні документи для наповнення Реєстру, які формуються розпорядниками акцизних складів та надсилаються до Реєстру за кожним місцем розташування акцизного складу, містять виключно назви, моделі, серійні (ідентифікаційні) номери рівнемірів, а не перетворювачів чи інших частин, що знаходяться в резервуарах та є невід'ємною комплектуючою частиною рівнеміра.

Як вбачається з матеріалів справи, акцизні склади на АЗС ПАТ «Укрнафта» (зокрема і на АЗС № 23/014 та АЗС № 23/029, що стала об'єктом перевірки) оснащені рівнемірами-сигналізаторами ультразвуковими УУС-01, виготовлений ТОВ «НД ПРОДАКШН».

Інформація про обладнання цими рівнемірами-лічильниками (УУС-01) резервуарів, розташованих на акцизних складах на АЗС ПАТ «Укрнафта», була внесена товариством та зареєстрована у Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників і рівнемірів- лічильників рівня пального у резервуарі, що підтверджується відповідною Довідкою про розпорядника акцизного складу пального, акцизні склади пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри, форма якої затверджена наказом Мінфіну від 27.11.2018 №944, з відміткою контролюючого органу.

Позивачем було зареєстровано у вищевказаному Єдиному державному реєстрі рівнеміри-лічильники (рівнеміри-сигналізатори УУС-01) на акцизних складах на АЗС у місті Черкаси ще у грудні 2019 року:

- рівнемір УУС-01 з серійним номером 2590 зареєстровано 27.12.2019 на акцизному складі 1003221 (АЗС № 23/014, що знаходиться за адресою Черкаська обл., м. Умань, вул. Тимірязєва, 78), що підтверджується Довідкою про розпорядника акцизного складу пального, акцизні склади пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри, Квитанцією №2 про отримання ДПС України і Офісом великих платників ДПС цієї Довідки від ПАТ «Укрнафта» та Формуляром на Рівнемір-сигналізатор ультразвуковий УУС-01, заводський номер виробу: 2590;

- рівнемір УУС-01 з серійним номером 2581 зареєстровано 27.12.2019 на акцизному складі 1003234 (АЗС № 23/029, що знаходиться за адресою Черкаська обл., м. Умань, вул. Дерев'янка, 19а), що підтверджується Довідкою про розпорядника акцизного складу пального, акцизні склади пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри, Квитанцією №2 про отримання ДПС України і Офісом великих платників ДПС цієї Довідки від ПАТ «Укрнафта» та Формуляром на Рівнемір-сигналізатор ультразвуковий УУС-01, заводський номер виробу: 2581.

Також рівнеміри-лічильники УУС-01 пройшли повірку, проведену Державним підприємством «Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації», що підтверджується відповідними свідоцтвами про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки:

- АЗС № 23/014 свідоцтво №08-0/12381-9 від 03.12.2019 р., де вказано про повірку рівнеміра-сигналізатора ультразвукового УУС-01, заводський номер 2590;

- АЗС № 23/029 свідоцтво №08-0/12381-22 від 03.12.2019 р., де вказано про повірку рівнеміра-сигналізатора ультразвукового УУС-01, заводський номер 2581.

У свідоцтві про повірку рівнемірів-лічильників УУС-01 АЗС № 23/014 також вказано лише їх заводські номери: 8449, 8513, 8451, 8452.

У свідоцтві про повірку рівнемірів-лічильників УУС-01 23/029 також вказано лише їх заводські номери: 8438, 8435, 8436, 8437.

Отже, Позивачем було своєчасно (у грудні 2019 року) зареєстровано рівнеміри- лічильники (рівнеміри-сигналізатори УУС-01) на акцизних складах на АЗС у місті Черкаси.

Відповідно до Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 року № 94, виробники забезпечують, щоб на засоби вимірювальної техніки, які вони ввели в обіг, було нанесено позначення типу, номер партії або серійний номер чи інший елемент, що дає змогу їх ідентифікувати, або ж, якщо розмір або характер засобів вимірювальної техніки не дає можливості нанесення таких даних, - надавати необхідну інформацію в супроводжувальній документації і на пакуванні, якщо таке є, відповідно до пункту 31 додатка 2 (пункт 20 Технічного регламенту).

Рівнемір-сигналізатор ультразвуковий УУС-01 є складним вимірювальним пристроєм. Принцип дії рівнеміра УУС-01 заснований на імпульсно ультразвуковій локації верхньої межі товарної рідини, маркером звуководом (складова частина зануреного зонда), дна резервуара і границі розділу товару і підтоварної рідини.

У процесі вимірювання рівнеміром-сигналізатором УУС-01 рівня поверхні палива підсилювач потужності, встановлений в блоці електроніки перетворювача П25, генерує радіоімпульс заданої частоти і тривалості, який подається на один з п'єзодатчиків. Випромінений п'єзодатчиком радіоімпульс відбивається від верхньої границі рідини і маркерів звуководом, і потрапляє на той же п'єзодатчик, який тепер є приймаючим. Потім сигнал надходить в блок електроніки, де обчислюється час між випромененим сигналом і прийнятим. У процесі вимірювання так само передаються дані від термодатчиків, встановлених у вимірювальному зонді перетворювача. Оцифровані результати обчислень в реальному часі передаються в центральний блок, де обчислюється точний рівень товарної і підтоварної рідини в резервуарі). Всі результати вимірювань відображаються на графічній панелі центрального блоку. Варіанти виконання дозволяють розташувати центральний блок в операторній.

Акцизний склад № 1003221, що знаходиться за адресою Черкаська обл., м. Умань, вул. Тимірязєва, 78 (АЗС 23/014) оснащений рівнеміром-сигналізатором ультразвуковим УУС-01 (заводський 2590), який складається з перетворювача П25 в кількості 4 штуки з наступними заводськими номерами - 8449, 8513, 8451, 8452, блок ЦБ - заводський номер 2590).

Акцизний склад № 1003234, що знаходиться за адресою Черкаська обл., м. Умань, вул. Дерев'янка, 19а (АЗС 23/029) оснащений рівнеміром-сигналізатором ультразвуковим УУС-01 (заводський 2581), який складається з перетворювача П25 в кількості 4 штуки з наступними заводськими номерами - 8438, 8435, 8436, 8437 блок ЦБ - заводський номер 2581).

Як вказує позивач, що не було спростовано відповідачем, безпосередньо перетворювачі П25 знаходяться в резервуарах та є невід'ємною комплектуючою частиною рівнеміра-сигналізатора ультразвукового УУС-01, але не є рівнеміром-лічильником, тобто окремим і самостійним засобом вимірювальної техніки, що не передбачає їх окремої реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі, як про це зазначили в акті перевірки посадові особи ГУ ДПС у Черкаській області.

З метою уточнення цього питання позивач звернувся з відповідними запитами до виробника рівнеміра-лічильника - ТОВ «НД ПРОДАКШН» та до установи, що здійснила повірку засобу вимірювальної техніки - ДП «Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації».

ТОВ «НД ПРОДАКШН» у своїй відповіді на запит позивача вказало, що заводський номер рівнеміра-сигналізатора УСС-01 вказаний у формулярі виробу є повним та має основний номер та номери складових частин, для їх ідентифікації, в тому числі присвоюються номери для Перетворювачів П25, які входять до складу УУС-01. Перетворювач П-25 не є самостійним засобом вимірювальної техніки (ЗВТ), а є складовою частиною УСС-01, тому П25 не внесено в реєстр ЗВТ ДП «Укрметртестстандарт». Заводські номери Перетворювачів П25 не є складовою частиною серійного номеру виробу УСС-01, а є номерами цих Перетворювачів.

ДП «Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації» зазначило, що перетворювачі П25 є складовою частиною рівнеміра УУС-01 та не передбачені для використання якості окремих самостійних ЗВТ. Маркування окремих складових частин УУС-01 (у тому числі і перетворювачів П25) відображається у супроводжувальній документації.

Таким чином, ПАТ «Укрнафта» використовує на вищевказаних акцизних складах, які розташовані на АЗС у місті Черкаси, рівнеміри-лічильники, що були своєчасно зареєстровані в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі.

Оскільки інформація про рівнеміри-лічильники (рівнеміри-сигналізатори УУС-01) вже зареєстровано у вищевказаному Єдиному державному реєстрі, товариством було складено та надіслано коригуючі Довідки про розпорядника акцизного складу пального, акцизні склади пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри, які була отримані відповідачем 10.02.2021.

Ця коригуюча Довідка була направлена до вищевказаного Єдиного державного реєстру з метою внесення деталізації відомостей про рівнемір-сигналізатор УУС-01, а саме про одну з його складових частин - перетворювач П25.

Тобто, позивачем, як розпорядником акцизного складу, у лютому 2021 року не проводилась реєстрація рівнемірів-лічильників на вищевказаних акцизних складах, оскільки необхідна реєстрація рівнемірів-лічильників (рівнемірів-сигналізаторів УУС-01) у Єдиному державному реєстрі була проведена ПАТ «Укрнафта» у встановленому порядку ще у грудні 2019 року.

Таким чином, на думку суду, оскаржуване рішення є необґрунтованим та протиправним, оскільки ПАТ «Укрнафта» дотримано вимоги пп. 230.1.2 п.230.1 ст. 230 ПК України щодо проведення реєстрації рівнемірів-лічильників на резервуарах, розташованих на акцизних складах, в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі.

Отже, податкове повідомлення-рішення № 0003540704 від 30.06.2021, яким застосовано до товариства штраф у розмірі 160 000, 00 грн, є протиправним та підлягає скасуванню.

Відповідно до статті 244 КАС України під час ухвалення рішення суд вирішує, зокрема:

1) чи мали місце обставини (факти), якими обґрунтовувалися вимоги та заперечення, та якими доказами вони підтверджуються;

2) чи є інші фактичні дані, які мають значення для вирішення справи, та докази на їх підтвердження.

Відповідно до положень частин 1 та 2 статті 72 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: письмовими, речовими і електронними доказами; висновками експертів; показаннями свідків.

Згідно положень статті 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.

Відповідно до частини 2 статті 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони:

1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України;

2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано;

3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії);

4) безсторонньо (неупереджено);

5) добросовісно;

6) розсудливо;

7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації;

8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія);

9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення;

10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

За наслідком здійснення аналізу оскаржуваного рішення на відповідність наведеним вище критеріям, суд, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень наведеного законодавства України, матеріалів справи, приходить до висновку про те, що заявлені позовні вимоги підлягають задоволенню.

Згідно статті 139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Враховуючи зазначене, суд вважає необхідним стягнути на користь позивача понесені ним судові витрати по сплаті судового збору у розмірі 2 400, 00 грн за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.

На підставі викладеного, керуючись статтями 2, 5-11, 19, 72-77, 90, 241-246, 250, 263 КАС України суд,

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов публічного акціонерного товариства «УКРНАФТА» (04053, місто Київ, провулок Несторівський, будинок 3-5; код ЄДРПОУ 00135390) до Центрального міжрегіонального управління Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків (02068, місто Київ, вулиця Кошиця, будинок 3; код ЄДРПОУ ВП 44082145) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - задовольнити повністю.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Центрального міжрегіонального управління Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків № 0003540704 від 30.06.2021.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Центрального міжрегіонального управління Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків на користь публічного акціонерного товариства «УКРНАФТА» понесені останнім судові витрати у розмірі 2 400, 00 грн (дві тисячі чотириста гривень).

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.

Суддя Колеснікова І.С.