Справа №498/1305/25
Провадження по справі №2/498/16/26
26 січня 2026 року с-ще. Велика Михайлівка
Суддя Великомихайлівського районного суду Одеської області - Чернецька Н.С., розглянувши клопотання представника позивача - адвоката Дубінчук Жанни Михайлівни про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , представник позивача - ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , Державного нотаріуса Великомихайлівської районної нотаріальної контори Роздільнянського нотаріального округа Одеської області про визнання недійсним договору,
встановив:
В провадженні Великомихайлівського районного суду Одеської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 , представник позивача - ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , Державного нотаріуса Великомихайлівської районної нотаріальної контори Роздільнянського нотаріального округа Одеської області про визнання недійсним договору.
21 січня 2026 року через канцелярію суду від представника позивача - адвоката Дубінчук Жанни Михайлівни надійшло клопотання про проведення розгляду справи в режимі відеоконференції через програму конференції, сервіс «Захищений відеоконференцзв'язок з судом» поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Відповідно до ч.1, 2, ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Таким чином, з метою забезпечення оперативності розгляду справи у розумний строк і забезпечення процесуальних прав позивача на участь у розгляді справи, суд вважає можливим задовольнити клопотання представника позивача і надати їй можливість взяти участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції.
Керуючись ст.ст.212,258-260 ЦПК України, суддя
Клопотання представника позивача - адвоката Дубінчук Жанни Михайлівни про проведення судового засідання в режимі відеоконференції через програму конференції, сервіс «Захищений відеоконференцзв'язок з судом» поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів - задовольнити.
Судові засідання по розгляду справи за позовом ОСОБА_1 , представник позивача - ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , Державного нотаріуса Великомихайлівської районної нотаріальної контори Роздільнянського нотаріального округа Одеської області про визнання недійсним договору - проводити в режимі відеоконференції.
Про участь в засіданні в режимі відеоконференції з використанням програми конференції, сервіс «Захищений відеоконференцзв'язок з судом» повідомити особу, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Копію ухвали направити сторонам по справі до відома.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.С. Чернецька