28 січня 2026 рокусправа № 380/4790/25
м. Львів
Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Качур Р.П. розглянув у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у письмовому провадженні) адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС у Львівській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Карпатські скарби" про стягнення податкового боргу, -
Головне управління ДПС у Львівській області (далі - позивач) звернулося до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Карпатські скарби" (далі - відповідач), в якому просить стягнути до бюджету кошти з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в органі, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів в розмірі 1460744,29 грн.
В обґрунтування позовних вимог вказано, що за час здійснення діяльності у відповідача виник податковий борг у розмірі 1460744,29 грн. Стверджує, що на даний час суми податків є узгодженими та у встановлені законом строки до бюджету не сплачені, тобто визнаються сумою податкового боргу, тому позивач звернувся до суду з позовом про стягнення відповідних сум.
Ухвалою суду від 13.03.2025 провадження у справі відкрито за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін; відповідачу встановлено 15-денний строк з дня вручення копії цієї ухвали для подання відзиву на позовну заяву.
Ухвалою суду від 18.03.2025 клопотання представника відповідача задоволено. Провадження в адміністративній справі № 380/4790/25 за позовом Головного управління ДПС у Львівській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Карпатські скарби» про стягнення податкового боргу зупинено до набрання законної сили судовим рішенням у справі № 380/11943/24.
Ухвалою суду від 10.12.2025 провадження у справі поновлено.
Копію ухвали про поновлення провадження у справі від 10.12.2025 надіслано відповідачу в його електронний кабінет підсистеми «Електронний суд», що підтверджується довідкою про доставку електронного листа, наявною у матеріалах справи.
На адресу суду від відповідача надходило лише клопотання про зупинення провадження у справі від 14.03.2025.
Заяви про визнання позову чи відзиву на позовну заяву в строки, передбачені ст. 261 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) відповідач до суду не надав.
Суд вжив всі залежні від нього заходи для повідомлення відповідача належним чином для реалізації ним права судового захисту своїх прав та інтересів.
Суд всебічно і повно з'ясував усі фактичні обставини справи, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінив докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті та встановив таке.
Згідно з довідкою про наявність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів), що контролюються ГУ ДПС у Львівській області № 2295/5/13-01-13-09-10 станом на 25 лютого 2025 року за суб'єктом підприємницької діяльності рахується заборгованість в сумі 1460744,29 гривень, в тому числі: податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів( робіт послуг) з юридичних осіб, (код класифікації доходів бюджету - 14010100) - 1460744,29 гривень.
Відповідно до розрахунку податкового боргу по ТзОВ «Карпатські скарби» станом на 25.02.2025 податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) з юридичних осіб виник 09.05.2024 на таких підставах:
- поновлено виключених/скасованих донарахованих в поточному році штрафних санкцій згідно п. 120 1 1, 120 1 2 ст. 120 1 ПКУ за актом минулих років (рішення про результати розгляду скарги) Податкове повідомлення-рішення (форма «Н») № 0313970412 від 13.12.2023 по Рішення про підтвердження ППР по розгляду скарги по суті № 6214/6/99-00-06-03-01-06 від 06.03.2024 на суму 133653,76 грн;
- поновлено виключених/скасованих донарахованих в поточному році штрафних санкцій згідно п. 120 1 1, 120 1 2 ст. 120 1 ПКУ за актом минулих років (рішення про результати розгляду скарги) Податкове повідомлення-рішення (форма «Н») № 0313970412 від 13.12.2023 по Рішення про підтвердження ППР по розгляду скарги по суті № 6214/6/99-00-06-03-01-06 від 06.03.2024 на суму 1012841,95 грн;
- поновлено виключених/скасованих донарахованих в поточному році штрафних санкцій згідно п. 120 1 1, 120 1 2 ст. 120 1 ПКУ за актом минулих років (рішення про результати розгляду скарги) Податкове повідомлення-рішення (форма «Н») № 0313970412 від 13.12.2023 по Рішення про підтвердження ППР по розгляду скарги по суті № 6214/6/99-00-06-03-01-06 від 06.03.2024 на суму 177843,06 грн;
- поновлено виключених/скасованих донарахованих в поточному році штрафних санкцій згідно п. 120 1 1, 120 1 2 ст. 120 1 ПКУ за актом минулих років (рішення про результати розгляду скарги) Податкове повідомлення-рішення (форма «Н») № 0313970412 від 13.12.2023 по Рішення про підтвердження ППР по розгляду скарги по суті № 6214/6/99-00-06-03-01-06 від 06.03.2024 на суму 47149,04 грн.
Борг від 28.05.2025 , відповідно до розрахунку виник на таких підставах:
- нараховано пені (ст. 129 ПКУ з урахуванням вимог Закону України щодо періоду поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)) Розрахунок пені на суму грошового зобов'язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки з 10.05.2024 на Податкове повідомлення-рішення (форма «Н») № 0313970412 від 13.12.2023 на суму 237,2 грн;
- нараховано пені (ст. 129 ПКУ з урахуванням вимог Закону України щодо періоду поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)) Розрахунок пені на суму грошового зобов'язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки з 10.05.2024 на Податкове повідомлення-рішення (форма «Н») № 0313970412 від 13.12.2023 на суму 361,08 грн.
Податковий борг від 30.05.2024 виник на підставі нарахування ПДВ по декларації Податкова декларація з податку на додану вартість № 9133911402 від 17.05.2024 терм. Спл. 30.05.2024 на суму 71140 грн.
Відповідачу також нараховано пені ІКП на борг мин. р (ст 129 ПКУ з урахуванням вимог Закону України щодо періоду поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)) Розрахунок пені на суму грошового зобов'язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки з 10.05.2024 на податкове повідомлення-рішення (Форма «Н» № 0313970412 від 13.12.2023 на суму 8589,53 грн.
Борг від 21.02.2025 на суму 8928,67 грн виник на підставі нарахування пені ІКП на борг мин. р (ст 129 ПКУ з урахуванням вимог Закону України щодо періоду поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)) Розрахунок пені на суму грошового зобов'язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки з 10.05.2024 на податкове повідомлення-рішення (Форма «Н» № 0313970412 від 13.12.2023.
Загальна сума згідно такого розрахунку становить 1460744,29 грн.
Позивачем складено Акт від 10.11.2023 № 28595/13-01-04-12-04/38331140 про результати камеральної перевірки щодо дотримання порядку реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до таких накладних з податку на додану вартість в ЄРПН. З такого слідує, що дані камеральної перевірки свідчать про порушення ТзОВ «Карпатські скарби» (код ЄДРПОУ 38331140) граничних термінів реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, складених у січні 2022 року, лютому 2022 року, березні 2022 року, квітні 2022 року, травні 2022 року, червні 2022 року, липні 2022 року, серпні 2022 року, вересні 2022 року, жовтні 2022 року, чим порушено пункт 201.10 статті 201 розділу V з урахуванням підпункту 69.1 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (зі змінами та доповненнями). Такий акт надіслано на адресу відповідача та вручено особисто 23.11.2023, що підтверджується копією поштового відправлення за ШКІ № 8170007090759.
На підставі акта перевірки № 28595/13-01-04-12-04/38331140 від 10.11.2023 контролюючим органом винесено податкове повідомлення-рішення від 13.12.2023 № 0313970412 на суму 1584907 грн 81 коп, та сформовано додаток (розрахунок штрафу за порушення термінів реєстрації податкових накладних/розразунків коригування до податкових накладних в ЄРПН). Податкове повідомлення-рішення та додаток також надіслано відповідачу та вручено 27.12.2023, що підтверджується копією поштового відправлення за ШКІ 8170007068729.
ТзОВ «Карпатські скарби» 04 січня 2024 за вих. № 04/01-1 подано на адресу Державної податкової служби України скаргу на податкове повідомлення-рішення, що прийняте ГУ ДПС у Львівській області від 13.12.2023 № 0313970412.
Згідно рішення Державної податкової служби від 25.01.2024 № 1944/6/99-00-06-03-01-06 про продовження строку розгляду скарги від 04.01.20204 № 04/01-1 на податкове повідомлення-рішення ГУ ДПС у Львівській області від 13.12.2023 № 0313970412 та для з'ясування обставин справи вирішено продовжити строк розгляду скарги до 10.03.2024 (включно).
Відповідно до рішення Державної податкової служби України від 06.03.2024 № 6214/6/99-00-06-03-01-06 про результати розгляду скарги ДПС залишило без змін ППР ГУ ДПС у Львівській області від 13.12.2023 № 0313970412, а скаргу - без задоволення.
Головним управлінням Державної податкової служби у Львівській області сформовано податкову вимогу від 30.05.2024 № 0016205-1309-1301 про те, що станом на 29 травня 2024 року сума податкового боргу відповідача становить 1514334,59 гривень, складено детальний розрахунок суми податкового боргу, та надіслано відповідачу на його адресу. Податкова вимога вручена 01.08.2024, що підтверджується наявною в матеріалах справи копією поштового відправлення.
Суд також встановив, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Карпатські скарби» звернулося до суду із адміністративним позовом до ГУ ДПС у Львівській області про визнання протиправним та скасувати податкове повідомлення - рішення ГУ ДПС у Львівській області від 13.12.2023 № 0313970412.
Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 10.06.2024 року у справі № 380/11943/24 позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Карпатські скарби» до ГУ ДПС у Львівській області залишено без руху.
Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 24.06.2024 року у справі № 380/11943/24 позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Карпатські скарби» до ГУ ДПС у Львівській області повернуто позивачу.
Товариством з обмеженою відповідальністю «Карпатські скарби» 16.07.2024 подано апеляційну скаргу на Ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 24.06.2024 року у справі № 380/11943/24.
Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 09.10.2024 року у справі № 380/11943/24 апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Карпатські скарби» задоволено. Ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 24 червня 2024 року про повернення позовної заяви у справі № 380/11943/24 скасовано та направлено справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.
Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 21.10.2024 року у справі № 380/11943/24 продовжено строк для усунення недоліків позовної заяви.
Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 19.11.2024 року у справі № 380/11943/24 повернуто позовну заяву позивачу.
Товариством з обмеженою відповідальністю «Карпатські скарби» 04.12.2024 подано апеляційну скаргу на Ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 19.11.2024 року у справі № 380/11943/24.
Ухвалою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 24.01.2025 № 380/11943/24 відкрито апеляційне провадження та призначено справу до апеляційного розгляду за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Карпатські скарби» на Ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 19.11.2024 року про повернення позовної заяви у справі № 380/11943/24 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Карпатські скарби» до ГУ ДПС у Львівській області про скасування податкового повідомлення - рішення.
Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 20.05.2025 року уо справі № 380/11943/24 апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Карпатські скарби» залишено без задоволення, а ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 19.11.2024 - без змін.
Оскільки відповідачем податковий борг не сплачено, позивач звернувся із цим позовом до суду.
При вирішенні спору по суті суд керується таким.
Відповідно до статті 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Статтею 67 Конституції України встановлений обов'язок кожного сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначення вичерпного переліку податків та зборів, що справляються в Україні, порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства, регулюються Податковим кодексом України (далі - Податковий кодекс).
Згідно з ст. 15 Податкового кодексу платниками податків визначаються фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об'єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об'єктом оподаткування згідно з цим Кодексом або податковими законами, і на яких покладено обов'язок зі сплати податків та зборів.
Відповідно до підпункту 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу платники податків зобов'язані сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Згідно з пунктом 41.2 статті 41 Податкового кодексу органами стягнення є виключно контролюючі органи, уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень, а також державні виконавці у межах своїх повноважень.
Пунктом 41.1 цієї статті визначено, що контролюючими органами є центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову, державну митну політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового та митного законодавства, законодавства з питань сплати єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючий орган (далі - центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику), його територіальні органи.
Згідно з підпунктом 14.1.39 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Відповідно до підпункту 14.1.156 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).
Згідно з підпунктом 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Оскільки відповідач не сплатив узгодженої суми податкового зобов'язання (пені) у розмірі 1460744,29 грн, то така сума на підставі підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України є податковим боргом.
Вказане свідчить, що сума податкового зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю «Карпатські скарби» на суму 1460744,29 грн є узгодженою та у встановлені строки до бюджету не сплачена.
Відповідно до підпункту 20.1.28 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу органи державної податкової служби мають право застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених вказаним Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному вказаним Кодексом.
Згідно з пунктом 57.3 статті 57 Податкового кодексу у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1-54.3.6 пункту 54.3 статті 54 Податкового кодексу України, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
Відповідно до п. 58.3 ст. 58 ПК України податкове повідомлення-рішення вважається належним чином врученим платнику податків (крім фізичних осіб), якщо його надіслано у порядку, визначеному статтею 42 цього Кодексу. Податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) фізичній особі, якщо його вручено їй особисто чи її представникові, надіслано на адресу за місцем проживання або останнього відомого місцезнаходження фізичної особи з повідомленням про вручення або у порядку, визначеному пунктом 42.4 ст. 42 цього Кодексу. У такому самому порядку надсилаються податкові вимоги та рішення про результати розгляду скарг. У разі коли пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення-рішення або податкові вимоги, або рішення про результати розгляду скарги через відсутність за місцезнаходженням посадових осіб, їх відмову прийняти податкове повідомлення-рішення або податкову вимогу, або рішення про результати розгляду скарги, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, податкове повідомлення-рішення або податкова вимога, або рішення про результати розгляду скарги вважаються врученими платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.
У разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган відповідно до вимог пункту 59.1 статті 59 Податкового кодексу надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення. Відповідно до пункту 59.5 статті 59 Податкового кодексу у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення. У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Тобто податкова вимога є дійсною протягом усього строку безперервного існування податкового боргу платника податків з моменту його утворення до моменту, зокрема, повного погашення податкового боргу платником за всіма видами податків і зборів.
На виконання вказаних положень Податкового кодексу Головним управлінням ДПС у Львівській області надіслано на адресу відповідача (81720 Стрийський район Львівська область с. Лучани вул. Івана Франка 41Б) податкове повідомлення-рішення № 0313970412 від 13.12.2023. Як слідує з долученого до матеріалів справи поштового відправлення за ШКІ № 8170007068729 таке вручене відповідачу 27.12.2023.
Податкову вимогу форми «Ю» № 0016205-1309-1301 від 30.05.2024 на суму 1514334,59 грн скеровано відповідачу на адресу (81720 Стрийський район Львівська область с. Лучани вул. Івана Франка 41Б). Поштове відправлення вручено відповідачу 01.08.2024, що підтверджується копією такого, долученого до позовної заяви.
Згідно з пунктом 59.5 статті 59 ПК України у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення.
У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Зважаючи на положення п. 59.5 ст. 59 ПК України нові податкові вимоги платнику податків не надсилалися.
Погашення податкового боргу платників податків регулюється главою 9 Податкового кодексу.
Згідно з пунктом 95.1 статті 95 Податкового кодексу контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 30 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги (пункт 95.2 статті 95 Податкового кодексу).
Згідно з підпунктом 20.1.34 пункту 20.1 статті 20 ПК України контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.
Згідно пункту 95.3 статті 95 ПК України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Відповідно до пункту 95.4. статті 95 ПК України контролюючий орган на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків.
Системний аналіз викладених правових норм надає підстави стверджувати, що податковим законодавством регламентовано обов'язок платників податків сплачувати узгоджені суми податкових зобов'язань.
При цьому, ПК України визначено чітку процедуру звернення контролюючих податкових органів до суду з вимогами щодо стягнення податкового боргу платника.
Разом з тим, обов'язкові умови (обставини), наявність яких у своїй сукупності зумовлює виникнення у податкового органу права на звернення до суду із таким позовом, є: наявність у платника податків боргу зі сплати податків (зборів, обов'язкових платежів); сума заборгованості платника податків на момент звернення податкової служби до суду із позовом про її стягнення має бути узгодженою у встановленому законодавством порядку; платнику надсилалась податковим органом податкова вимога і з моменту її направлення пройшло 60 днів.
Відомості про актуальний стан заборгованості підтверджуються довідкою ГУ ДПС у Львівській області № 2295/5/13-01-13-09-10 про суму податкового боргу платника податків ТзОВ «Карпатські скарби» станом на 25.02.2025.
Суд також бере до уваги те, що податкове повідомлення-рішення не скасовано, а докази вжиття відповідачем заходів щодо погашення податкової заборгованості в матеріалах справи відсутні.
Частиною 1 ст. 9 КАС України передбачено, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Згідно з ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст.78 вказаного Кодексу.
Таким чином, виходячи із змісту заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, суд дійшов висновку, що викладені в позовній заяві доводи є обґрунтованими, а позов таким, що підлягає задоволенню.
Відповідно до частини другої статті 139 КАС України судові витрати у вигляді судового збору розподілу не підлягають.
Керуючись ст.ст. 19, 22, 25, 72-77, 90, 139, 241-246, 250, 255, 263, 293, 295 КАС України, суд -
1. Адміністративний позов задовольнити повністю.
2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальність «Карпатські скарби» до бюджету податковий борг у сумі 1460744 (один мільйон чотириста шістдесят тисяч сімсот сорок чотири) грн 29 коп.
3. Судові витрати розподілу не підлягають.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення до Восьмого апеляційного адміністративного суду.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Позивач: Головне управління ДПС у Львівській області (79026 м. Львів вул. Стрийська 35; код ЄДРПОУ ВП 43968090).
Відповідач: Товариство з обмеженою відповідальністю "Карпатські скарби" (81720 Стрийський район Львівська область с. Лучани вул. Івана Франка 41Б; код ЄДРПОУ 38331140)
Суддя Р.П. Качур