Справа №295/15964/25
Категорія 35
2/295/2024/26
27.01.2026 року м. Житомир
Богунський районний суд міста Житомира в складі:
головуючої - судді Семенцової Л.М.,
за участі секретаря Шевчук А.Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житичи» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості зі сплати внеску на утримання будинку та прибудинкової території, трьох відсотків річних та інфляційних втрат, -
Оскільки для виготовлення повної ухвали суду необхідний значний час, суд вважає за доцільне оголосити вступну та резолютивну її частини.
Керуючись ст. ст. 258, 260 ЦПК України, -
Прийняти відмову від позову об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житичи» до ОСОБА_1 в частині стягнення заборгованості зі сплати внеску на утримання будинку та прибудинкової території.
Закрити провадження в цивільній справі за позовом об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житичи» до ОСОБА_1 в частині стягнення заборгованості зі сплати внеску на утримання будинку та прибудинкової території.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено ЦПК України. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її оголошення в порядку, визначеному ЦПК України.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Л.М. Семенцова