Ухвала від 27.01.2026 по справі 585/4764/25

Справа № 585/4764/25

Номер провадження 2/585/220/26

УХВАЛА

27 січня 2026 року м.Ромни

Роменський міськрайонний суд Сумської області в складі:

головуючого судді - Євтюшенкової В. І.,

з участю секретаря судового засідання - Зубко К. В.,

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в залі суду в м. Ромни цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Українські фінансові операції», представник позивача - Дідух Євген Олександрович, до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за кредитним договором,

ВСТАНОВИВ:

ТОВ «Українські фінансові операції», представник позивача - Дідух Є. О., звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Ухвалою суду від 11 грудня 2025 року по даній цивільній справі було призначено підготовче засідання.

Представник позивача Дідух Є. О. подав заяву про розгляд справи без участі представника ТОВ «Українські фінансові операції», позовні вимоги підтримує у повному обсязі, проти винесення заочного рішення не заперечує (а.с.130).

Відповідачу ОСОБА_1 копію ухвали та судову повістку направлено за місцем його реєстрації. На адресу суду повернулися конверти з відміткою «за закінченням терміну зберігання» (а.с.140,142).

Примірники повідомлень про вручення рекомендованої кореспонденції, повернуті органами зв'язку з позначками "За закінченням терміну зберігання", "Адресат вибув", "Адресат відсутній" і т.п., з урахуванням конкретних обставин справи, можуть вважатися належними доказами виконання судом обов'язку щодо повідомлення учасників судового процесу про вчинення цим судом певних процесуальних дій. Такий висновок міститься у постанові Верховного Суду у справі № 215/7312/20 від 23.11.2023.

З клопотанням про відкладення підготовчого засідання сторони не зверталися.

Судом в ході підготовчого провадження та під час проведення підготовчого засідання проведено дії, передбачені ст.ст. 189-199 ЦПК України, з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті протягом розумного строку.

Підстав для залишення позовної заяви без розгляду, зупинення провадження у справі чи закриття провадження у справі немає. Суд вважає за доцільне завершити підготовче провадження у справі та призначити справу до судового розгляду в судовому засіданні.

Керуючись ст. ст. 198, 200 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Українські фінансові операції», представник позивача - Дідух Євген Олександрович, до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Українські фінансові операції», представник позивача - Дідух Євген Олександрович, до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за кредитним договором, призначити до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні в приміщенні Роменського мiськрайонного суду Сумської області на 19 лютого 2026 року на 10 год. 00 хв.

Про час і місце судового засідання повідомити сторони у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Роменського міськрайонного суду В. І. Євтюшенкова

Попередній документ
133605671
Наступний документ
133605673
Інформація про рішення:
№ рішення: 133605672
№ справи: 585/4764/25
Дата рішення: 27.01.2026
Дата публікації: 29.01.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Роменський міськрайонний суд Сумської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них; споживчого кредиту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (24.03.2026)
Дата надходження: 10.12.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
30.12.2025 09:05 Роменський міськрайонний суд Сумської області
27.01.2026 09:10 Роменський міськрайонний суд Сумської області
19.02.2026 10:00 Роменський міськрайонний суд Сумської області