Справа № 753/1234/25
Провадження № 2-п/522/21/26
27 січня 2026 року м. Одеса
Суддя Приморського районного суду м. Одеси Федчишена Т. Ю., вирішуючи питання про прийняття до провадження заяви ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Приморського районного суду м. Одеси від 02 жовтня 2025 року у справі № 753/1234/25 за позовом Товариство з додатковою відповідальністю «Страхова група «Оберіг» до ОСОБА_1 відшкодування шкоди в порядку регресу, -
02 жовтня 2025 року Приморським районним судом м. Одеси під головуванням судді Донцова Д. Ю. ухвалено заочне рішення, яким позов Товариства з додатковою відповідальністю «Страхова група «Оберіг» до ОСОБА_1 відшкодування шкоди в порядку регресу задоволено.
09.10.2025 ОСОБА_1 подав заяву про перегляд указаного заочного рішення.
Ухвалою судді Приморського районного суду м. Одеси Донцова Д. Ю. від 14 жовтня 2025 року заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення у справі за позовом Товариство з додатковою відповідальністю «Страхова група «Оберіг» до ОСОБА_1 відшкодування шкоди в порядку регресу залишено без руху.
Ухвалою судді Приморського районного суду м. Одеси Донцова Д. Ю. від 29 жовтня 2025 року прийнято до розгляду заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Приморського районного суду м. Одеси від 02.10.2025 у справі №753/1234/25, призначено проведення судового засідання.
На підставі розпорядження щодо здійснення повторного автоматизованого розподілу справи № 1857/25 призначено повторний автоматизований даної справи.
Протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями, справу передано на розгляд судді Федчишеній Т. Ю.
За таких обставин, у зв'язку зі зміною складу суду заяву про перегляд заочного рішення слід прийняти до провадження та призначити судове засідання.
Керуючись статтями 284, 285, 286 Цивільного процесуального кодексу України, -
Прийняти до провадження заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Приморського районного суду м. Одеси від 02 жовтня 2025 року у справі № 753/1234/25 за позовом Товариство з додатковою відповідальністю «Страхова група «Оберіг» до ОСОБА_1 відшкодування шкоди в порядку регресу.
Призначити розгляд заяви в судовому засіданні в залі засідань № 205, в приміщенні Приморського районного суду м. Одеси за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Балківська, 33, на 18 березня 2026 року о 10 год. 20 хв.
Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://pm.od.court.gov.ua/sud1522/.
Копію ухвали надіслати учасникам справи, копію заяви з копіями доданих до неї матеріалів надіслати позивачу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Тетяна ФЕДЧИШЕНА