Справа № 760/33835/24
№ апеляційного провадження: 22-ц/824/7359/2026
Головуючий у суді першої інстанції: Коробенко С.В.,
Доповідач у суді апеляційної інстанції: Болотов Є.В.
26 січня 2026 року м. Київ
Суддя Київського апеляційного суду Болотов Є.В., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Головного управління Державної податкової служби в Одеській області на рішення Солом'янського районного суду міста Києва від 26 березня 2025року у цивільній справі за заявою Головного управління Державної податкової служби в Одеській області про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю, заінтересовані особи: товариство з обмеженою відповідальністю «Грінд-208», публічне акціонерне товариство акціонерний банк «Укргазбанк», -
встановив:
20 січня 2026 року до Київського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга Головного управління Державної податкової служби в Одеській області на рішення Солом'янського районного суду міста Києва від 26 березня 2025 року.
Відповідно до даних Єдиного державного реєстру судових рішень 26 березня 2025 року Солом'янським районним судом міста Києва у задоволенні названої заяви відмовлено.
Статтею 355 ЦПК України визначено, що апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Відповідно до ч. 3 ст. 359 ЦПК України в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи.
Питання про відкриття апеляційного провадження не може бути вирішено через відсутність матеріалів справи.
З урахуванням наведеного, матеріали справи підлягають витребуванню з суду першої інстанції.
Керуючись ст. ст. 354, 356, 359 ЦПК України, -
ухвалив:
Витребувати з Солом'янського районного суду міста Києва матеріали справи № 760/33835/24 за заявою Головного управління Державної податкової служби в Одеській області про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю, заінтересовані особи: товариство з обмеженою відповідальністю «Грінд-208», публічне акціонерне товариство акціонерний банк «Укргазбанк».
Матеріали справи необхідно направити протягом 2 днів з дня надходження ухвали, на адресу Київського апеляційного суду, судді Болотову Є.В.
Суддя Є.В. Болотов