26.01.2026 р. Справа № 914/195/26
Суддя Господарського суду Львівської області Никон О.З., розглянувши матеріали позовної заяви Львівської міської ради, м. Львів
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Спільного українсько-австрійського підприємства «ГАЛІНВЕСТ», м. Львів
про припинення права користування земельною ділянкою
На розгляд Господарського суду Львівської області надійшла позовна заява Львівської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю «Спільного українсько-австрійського підприємства «ГАЛІНВЕСТ» про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 1,63 га (кадастровий номер: 4610137200:08:007:0122; реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 1211794346101), що розташована за адресою: м. Львів, вул. Земельна, Північний промвузол, яке зареєстроване за відповідачем на підставі державного акта серії ЛВ 40807010 від 10.06.1994.
Розглянувши подані матеріали позовної заяви, суд встановив, що такі відповідають вимогам статей 162-164 Господарського процесуального кодексу України та є достатніми для відкриття провадження у справі.
Враховуючи предмет позову, справа підлягає розгляду в порядку загального позовного провадження.
Керуючись статтями 12, 176, 178, 181, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Прийняти справу до розгляду та відкрити загальне позовне провадження.
2. Підготовче засідання призначити на 18.02.26 о 14:15 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128, зал судових засідань № 10.
3. Сторонам - забезпечити явку представників у судове засідання.
4. Встановити відповідачу строк у 15 календарних днів з дня отримання цієї ухвали - для подання відзиву на позов. Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
5. Встановити позивачу строк у 5 календарних днів з дня отримання відзиву на позов - для подання відповіді на відзив. Копія відповіді на відзив та доданих до неї документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив до суду.
6. Встановити відповідачу строк у 5 календарних днів з дня отримання відповіді на відзив - для подання заперечення. Копія заперечення та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) запереченням до суду.
7. Звернути увагу сторін, що заяви та клопотання, які подаються до суду, повинні відповідати статтям 169-170 Господарського процесуального кодексу України; у випадку подання доказів до суду у всіх учасників справи існує обов'язок надіслання копій таких доказів усім іншим учасникам справи заздалегідь (частина 9 статті 80 Господарського процесуального кодексу України).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Інформацію у справі, яка розглядається, можна отримати за такою веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015/ та на інформаційному сайті за посиланням http://www.reyestr.court.gov.ua/.
Суддя Никон О.З.