Справа № 727/15648/25
Провадження № 4-с/727/2/26
про призначення відеоконференції
26 січня 2026 року суддя Шевченківського районного суду м. Чернівці Гавалешко П.С., розглянувши клопотання ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по справі за скаргою ОСОБА_2 на дії/бездіяльність органу примусового виконання, заінтересовані особи: ОСОБА_1 , старший державний виконавець Першого відділу державної виконавчої служби у місті Чернівці Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції Цугуй Катерина Ігорівна,
У провадженні Шевченківського районного суду м. Чернівці перебуває цивільна справа за скаргою ОСОБА_2 на дії/бездіяльність органу примусового виконання, заінтересовані особи: ОСОБА_1 , старший державний виконавець Першого відділу державної виконавчої служби у місті Чернівці Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції Цугуй Катерина Ігорівна.
Судове засідання по справі призначено на 11 год. 15 хв. 12 лютого 2026 року.
ОСОБА_1 направила до суду заяву, в якій просила провести судове засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи «ВКЗ».
Відповідно до ч. 1, 5 ст.212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Згідно вимог ст.11 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов'язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Оскільки брати участь у справі в режимі відеоконференції є правом учасника справи, суд вважає за можливе провести зазначене судове засідання та усі наступні судові засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи «ВКЗ».
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 212, 260, 261 ЦПК України, суд
Судове засідання у справі за скаргою ОСОБА_2 на дії/бездіяльність органу примусового виконання, заінтересовані особи: ОСОБА_1 , старший державний виконавець Першого відділу державної виконавчої служби у місті Чернівці Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції Цугуй Катерина Ігорівна, призначене на 11 год. 15 хв. 12 лютого 2026 року та всі наступні судові засідання, провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «ВКЗ».
Особою, яка буде брати участь у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою інтернет сервісу «ВКЗ», є Мінтенко Юлія Ігорівна.
Попередити, що відповідно до ч. 5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо, несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку «ВКЗ», за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя П.С. Гавалешко