Постанова від 26.01.2026 по справі 621/91/26

621/91/26

3/621/84/26

ПОСТАНОВА

іменем України

26 січня 2026 року м. Зміїв

Суддя Зміївського районного суду Харківської області Овдієнко В. В.

за участі: прокурора - Юр'єва І. Д.,

особи, що притягується до відповідальності, - ОСОБА_1 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду матеріали, які надійшли від 7-го управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в с. Лиман Зміївського району Харківської області, є громадянином України, має середньо-технічну освіту, одружений, має на утриманні неповнолітню дитину, працює майстром Ізюмського надлісництва Андріївського лісництва ДП "Ліси України", зареєстрований та проживає в АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 , відомості про притягнення до адміністративної відповідальності відсутні,

за частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

УСТАНОВИВ:

1. ОСОБА_1 , будучи майстром лісу Андріївського лісництва

Державного підприємства "Ізюмське лісове господарство" та, згідно з п. п. "е" п. 1 ч. 1 ст. З Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, діючи умисно, усупереч вимогам п. 2 р. XIII "Прикінцеві положення" вказаного Закону несвоєчасно без поважних причин, а саме: 27.12.2025 о 23:18 годині, подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічну за 2021 рік, чим вчинив правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, за наступних обставин.

Відповідно до п. 1.1 ст. 1, п. 3.1 ст. 3 Статуту Державного підприємства

"Ізюмське лісове господарство" підприємство засноване на державній власності,

створене відповідно до Наказу Міністерства лісового господарства України від

31.10.1991 № 133 "Про організаційну структуру управління лісовим господарством України", засноване на державній власності, належить до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України і координується Харківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Підприємство створене з метою: ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання та відтворення лісів, ведення мисливського господарства, охорони, відтворення та раціонального використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь, наданих у користування підприємству; одержання прибутку від комерційної діяльності.

Наказом директора Державного підприємства від 01.02.2022 № 28 - к ОСОБА_1 з 03.02.2022 призначено на посаду майстра лісу Андріївського лісництва підприємства.

Відповідно до п 1.3 р. 1 Посадової інструкції майстер лісу входить до складу державної лісової охорони, носить формений одяг встановленого зразка.

Згідно з п. 5 Положення про державну лісову охорону, лісову охорону інших постійних лісокористувачів та власників лісів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2009 № 976, до посадових осіб держлісоохорони належать посадові особи Держлісагентства, Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з питань лісового і мисливського господарства, обласних управлінь лісового та мисливського господарства і підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держлісагентства, згідно з додатком.

Відповідно до додатку до вказаного Положення майстра лісу віднесено до посадових осіб державної лісової охорони.

Згідно з п. п. "е" п. 1 ч. 1 ст. З Закону № 1700-VII посадові та службові особи органів державної лісової охорони є суб'єктами, на яких поширюється дія Закону № 1700-VII.

Таким чином, ОСОБА_1 , будучи посадовою особою органів державної лісової охорони, є суб'єктом, на якого поширюється дія цього Закону.

Відповідно до ст. 68 Конституції України кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Згідно з абз. 16 ч. 1 ст. 1 Закону суб'єкти декларування - особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а", "в"-"ґ" пункту 2, пункті 4 частини першої статті 3 цього Закону, інші особи, які зобов'язані подавати декларацію відповідно до цього Закону.

Приміткою до ст. 172-6 КУпАП встановлено, що суб'єктами правопорушень у цій статті (крім правопорушень, визначених частинами другою та третьою цієї статті, у частині неповідомлення або несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані) є особи, які відповідно до частин першої та другої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» зобов'язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Згідно з ч. 1 ст. 45 Закону № 1700-VII (в редакції, яка діяла до внесення змін на підставі Закону України від 20.09.2023 № 3384-ІХ) особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а", "в" і "г" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб- сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Відповідно до п. 1 ч. 2 розділу II Порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 23.07.2021 № 449/21, щорічна декларація - декларація, яка подається відповідно до частини першої статті 45 Закону (щороку), абзацу другого частини другої статті 45 Закону (після припинення діяльності (після звільнення)) у період з 00 годин 00 хвилин 01 січня до 00 годин 00 хвилин 01 квітня. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому подається декларація, та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року.

Підпунктом 1 п. 1 Закону України "Про захист інтересів суб'єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни" встановлено, що фізичні особи, фізичні особи - підприємці, юридичні особи, крім тих, які наділені бюджетними повноваженнями згідно із законодавством, подають облікові, фінансові, бухгалтерські, розрахункові, аудиторські звіти та будь-які інші документи, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або в електронній формі, протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період неподання звітності чи обов'язку подати документи.

Враховуючи, що у період дії воєнного стану або стану війни в осіб, зазначених у п. 1 ч. 1 ст. З Закону № 1700-VII, немає обов'язку, передбаченого ст. 45 цього Закону, щодо подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Проте, Законом України "Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану", який набрав чинності 12.10.2023, зазначений обов'язок поновлено.

Зокрема, згідно з п. 27 р. XIII "Прикінцеві положення" Закону № 1700-VII встановлено, що особи, які у 2022-2023 роках не подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 45 цього Закону, і кінцевий строк для подання яких настав до дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану", подають такі декларації не пізніше 31 січня 2024 року.

Проте, ОСОБА_1 27.12.2025 о 23:18 годині, шляхом заповнення відповідної форми на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції, подав щорічну декларацію за 2021 рік, яку, відповідно до п. 27 р. XIII "Прикінцеві положення" Закону № 1700-VII повинен був подати не пізніше 31.01.2024.

Згідно з абз. 12 ч. 1 ст. 1 Закону № 1700-VII правопорушення, пов'язане з корупцією - діяння, що не містить ознак корупції, але порушує встановлені цим Законом вимоги, заборони та обмеження, вчинене особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.

Відповідно до ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Склад вказаного правопорушення є формальним, тобто таким, який не передбачає наслідків як обов'язкового елементу об'єктивної сторони, в той час як обов'язковим елементом об'єктивної сторони формального складу завжди є діяння.

При цьому умисел суб'єкта, на якого поширюється дія Закону № 1700-VII, полягає в тому, що, маючи обов'язки, обмеження та заборони, встановлені вказаним Законом, він не виконуючи такі вимоги, навмисно протиправно поводиться, їх порушуючи.

Частиною 1 ст. 65-1 Закону № 1700-VII встановлено, що за вчинення корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.

Враховуючи, що ОСОБА_1 , будучи майстром лісу Андріївського лісництва Державного підприємства "Ізюмське лісове господарство", є згідно з п. п. "е" п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII суб'єктом, на якого поширюється дія цього Закону, несвоєчасно без поважних причн, а саме: 27.12.2025 о 23:18 годині, подав щорічну декларацію за 2021 рік шляхом заповнення відповідної форми на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Таким чином, ОСОБА_1 не виконав вимоги п. 27 р. XIII "Прикінцеві положення" Закону України "Про запобігання корупції". Цими діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

2. ОСОБА_1 , будучи майстром лісу Андріївського лісництва Державного підприємства "Ізюмське лісове господарство" та, згідно з п. п. "е" п. 1 ч. 1 ст. З Закону № 1700-VII, суб'єктом, на якого поширюється дія цього Закону, діючи умисно, усупереч вимогам ч. 1 ст. 45 вказаного Закону несвоєчасно без поважних причин, а саме: 21.04.2024 о 22:16 годині, подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічну за 2023 рік, чим вчинив правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, за наступних обставин.

Відповідно до п. 1.1 ст. 1, п. 3.1 ст. З Статуту Державного підприємства "Ізюмське лісове господарство" підприємство засноване на державній власності, створене відповідно до Наказу Міністерства лісового господарства України від 31.10.1991 № 133 "Про організаційну структуру управління лісовим господарством України", засноване на державній власності, належить до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України і координується Харківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Підприємство створене з метою: ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання та відтворення лісів; ведення мисливського господарства, охорони, відтворення та раціонального використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь, наданих у користування підприємству; одержання прибутку від комерційної діяльності.

Наказом директора Державного підприємства від 01.02.2022 № 28 - к ОСОБА_1 з 03.02.2022 призначено на посаду майстра лісу Андріївського лісництва підприємства.

Відповідно до п 1.3 р. 1 Посадової інструкції майстер лісу входить до складу державної лісової охорони, носить формений одяг встановленого зразка.

Згідно з п. 5 Положення про державну лісову охорону, лісову охорону інших постійних лісокористувачів та власників лісів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2009 № 976, до посадових осіб держлісоохорони належать посадові особи Держлісагентства, Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з питань лісового і мисливського господарства, обласних управлінь лісового та мисливського господарства і підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держлісагентства, згідно з додатком.

Відповідно до додатку до вказаного Положення майстра лісу віднесено до посадових осіб державної лісової охорони.

Згідно з п. п. "е" п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII посадові та службові особи органів державної лісової охорони є суб'єктами, на яких поширюється дія Закону № 1700-VII.

Таким чином, ОСОБА_1 , будучи посадовою особою органів державної лісової охорони, є суб'єктом, на якого поширюється дія цього Закону.

Відповідно до ст. 68 Конституції України кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Згідно з абз. 16 ч. 1 ст. 1 Закону суб'єкти декларування - особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а", "в"-"ґ" пункту 2, пункті 4 частини першої статті 3 цього Закону, інші особи, які зобов'язані подавати декларацію відповідно до цього Закону.

Приміткою до ст. 172-6 КУпАП встановлено, що суб'єктами правопорушень у цій статті (крім правопорушень, визначених частинами другою та третьою цієї статті, у частині неповідомлення або несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані) є особи, які відповідно до частин першої та другої статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" зобов'язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Згідно з ч. 1 ст. 45 Закону № 1700-VII особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а", "в"-"ґ" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається НАЗК.

Відповідно до п. 1 ч. 2 розділу II Порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 23.07.2021 № 449/21, щорічна декларація - декларація, яка подається відповідно до частини першої статті 45 Закону (щороку), абзацу другого частини другої статті 45 Закону (після припинення діяльності (після звільнення)) у період з 00 годин 00 хвилин 01 січня до 00 годин 00 хвилин 01 квітня. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому подається декларація, та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року.

ОСОБА_1 21.04.2024 о 22:16 годині, шляхом заповнення відповідної форми на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції, подав щорічну декларацію за 2023 рік, яку відповідно до ч. 1 ст. 45 Закону № 1700-УП повинен був подати до 01.04.2024.

Покликання на вказану декларацію в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування: https://public.nazk.gov.ua/documents/9c610d37-2377-4e65-a05f-abe5f802cc23.

Згідно з абз. 12 ч. 1 ст. 1 Закону № 1700-VII правопорушення, пов'язане з корупцією - діяння, що не містить ознак корупції, але порушує встановлені цим Законом вимоги, заборони та обмеження, вчинене особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.

Відповідно до ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Склад вказаного правопорушення є формальним, тобто таким, який не передбачає наслідків як обов'язкового елементу об'єктивної сторони, в той час як обов'язковим елементом об'єктивної сторони формального складу завжди є діяння.

При цьому умисел суб'єкта, на якого поширюється дія Закону № 1700-VII, полягає в тому, що, маючи обов'язки, обмеження та заборони, встановлені вказаним Законом, він не виконуючи такі вимоги, навмисно протиправно поводиться, їх порушуючи.

Частиною 1 ст. 65-1 Закону № 1700-VII встановлено, що за вчинення корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.

Враховуючи, що ОСОБА_1 , будучи майстром лісу Андріївського лісництва Державного підприємства "Ізюмське лісове господарство", є згідно з п. п. "е" п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII суб'єктом, на якого поширюється дія цього Закону, несвоєчасно, а саме:

21.04.2024 о 22:16 годині, подав без поважних причин щорічну декларацію за 2023

рік шляхом заповнення відповідної форми на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Таким чином, ОСОБА_1 не виконав вимоги ч. 1 ст. 45 Закону України

"Про запобігання корупції", чим вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

14.01.2026 матеріали надійшли до суду. Згідно протоколу автоматизованого розподілу справи для розгляду матеріалу визначено суддю Овдієнка В. В.

Розгляд матеріалів призначено на 26.01.2026.

Особа, що притягується до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушень, пов'язаних з корупцією, за вказаних обставин визнав частково, та показав, що декларацію за 2023 рік подав несвоєчасно у зв'язку з відсутністю електропостачання, а також обставинами зумовленими воєнним станом на території України.

Проте, конкретних обставин, що стали перешкодою для виконання покладеного на нього обов'язку щодо декларування, не навів.

Прокурор Юр'єв І. Д. долучив до матеріалів справи висновок, де зазначив, що ОСОБА_1 був зобов'язаний до 31.01.2024 подати щорічну декларацію за 2021 рік, а також до 01.04.2024 подати щорічну декларацію за 2023 рік. Також, прокурор Юр'єв І. Д. зазначив, що строки накладення адміністративного стягнення не закінчились, оскільки протоколи про адміністративні правопорушення складено 08.01.2026. Під час судового розгляду висловив думку, що зазначене діяння є підставою для адміністративної відповідальності.

Винуватість ОСОБА_1 у вчиненні правопорушень за вказаних обставин підтверджується наступними доказами, дослідженими під час судового розгляду:

- даними протоколів про адміністративні правопорушення № 21, № 22 від 08.01.2026, в якому викладені обставини правопорушення. Зауваження до протоколів відсутні (т. 1 а. с. 1-8, т. 2 а. с. 1-8).

- даними положення про 7-е управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України (витяг) (т. 1 а. с. 9, т. 2 а. с. 9);

- даними довідки, складеної старшим оперуповноваженим 7-го управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України капітаном поліції Шаповалом Є. (т. 1 а. с. 10, 11, т. 2 а. с. 10, 11);

- відомостями запиту начальника 7-го управління ДСР НП України № 140379-2025 від 15.12.2025, відповіді ДП "Ліси України" від 24.12.2025 з додатками (т. а. с. 12-36, т. 2 а. с. 12-33);

- даними роздрукованого листа з офіційного веб-сайту Національного агентства з питань запобігання корупції, на якому містяться відомості про подання щорічної декларації за 2021 рік ОСОБА_1 , яка подана 27.12.2025 о 23:18 годині (т. 1 а. с. 40-51);

- даними роздрукованого листа з офіційного веб-сайту Національного агентства з питань запобігання корупції, на якому містяться відомості про подання щорічної декларації за 2023 рік ОСОБА_1 , яка подана 21.04.2024 о 22:16 годині (т. 2 а. с. 37-48);

- письмовими поясненнями особи, що притягується до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 від 08.01.2026 щодо обставин несвоєчасного подання щорічних декларацій за 2021 та 2023 роки (т. 1 а. с. 66, 67, т. 2 а. с. 58, 59).

Зазначені докази в цілому узгоджуються між собою і дають підстави для висновку, що в діях ОСОБА_1 міститься склад несвоєчасного подання без поважних причин двох декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави, за що передбачено відповідальність частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Згідно частини 4 статті 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, а також правопорушень, передбачених статтями 51, 212-15, 212-21 цього Кодексу, може бути накладено протягом шести місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення.

Зі змісту протоколу про адміністративне правопорушення № 21 від 08.01.2026 вбачається, що часом вчинення правопорушення є 27.12.2025 о 23:18 годині.

Зі змісту протоколу про адміністративне правопорушення № 22 від 08.01.2026 вбачається, що часом вчинення правопорушення є 21.04.2024 о 22:16 годині.

Прокурор у письмовому висновку зазначив, що протоколи про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, складені 08.01.2026, отже з урахуванням вимог статті 38 КУпАП, станом на 26.01.2026, строк накладення адміністративного стягнення не сплив.

Водночас, вказівка прокурора про облік строку накладення адміністративного стягнення, суперечить фактичним обставинам справи, оскільки із доданих до протоколу документів вбачається наступне.

24.12.2025 7-м управлінням Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України отримано відомості про періоди роботи ОСОБА_1 на посаді майстра лісу Андріївського лісництва ДП "Ізюмське лісове господарство" (т. 1 а. с. 14-36, т. 2 а. с. 14-33).

Враховуючи, що датою виявлення адміністративного правопорушення є дата отримання інформації про таке адміністративне правопорушення органом, посадові особи якого уповноважені складати протоколи про адміністративне правопорушення, то у цій справі строк накладення адміністративного стягнення рахується з 24.12.2025 і на час судового розгляду не закінчився.

Оскільки одночасно розглядаються протоколи про вчинення кількох правопорушень, стягнення на ОСОБА_1 накладається за правилами частини 2 статті 36 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Враховуючи конкретні обставини правопорушення, пов'язаного з корупцією, відомості про особу, що притягується до адміністративної відповідальності, дійшов висновку, що до ОСОБА_1 належить застосувати стягнення, передбачене санкцією частини 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у виді штрафу, а також, відповідно до статті 40-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пункту 5 частини 2 статті 4 Закону України "Про судовий збір", стягнути з нього судовий збір в розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Керуючись статтями 36, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ПОСТАНОВИВ:

До ОСОБА_1 застосувати за частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення стягнення у виді штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 1 700 (одну тисячу сімсот) грн 00 коп., які перерахувати на р/р UA398999980314040542000020603, одержувач Зміївська міська ТГ ГУК Харківська обл./МТГ Зміїв/ 21081100, код ОКПО 37874947, Казначейство України, код класифікації доходів бюджету: 210811100.

Строк сплати штрафу не пізніш як через 15 днів з дня отримання копії постанови.

У разі несплати штрафу у вказаний строк особою, яку притягнуто до відповідальності, у порядку примусового виконання постанови стягується подвійний розмір штрафу.

Стягнути із ОСОБА_1 до Державного бюджету України (стягувачем є Державна судова адміністрація України) судовий збір в розмірі 665 (шістсот шістдесят п'ять) грн 60 коп., які перерахувати на р/р UA908999980313111256000026001, отримувач коштів ГУК у м. Києві / м. Київ / 22030106, код ЄДРПОУ 37993783, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код класифікації доходів бюджету: 22030106.

На постанову може бути подана апеляція до Харківського апеляційного суду через Зміївський районний суд Харківської області протягом десяти днів з дня її винесення.

Постанова підлягає зверненню до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.

Суддя: В. В. Овдієнко