Справа № 593/45/26 Головуючий у 1-й інстанції ОСОБА_1
Провадження № 11-сс/817/33/26 Доповідач - ОСОБА_2
Категорія - тримання під вартою
про відкриття провадження та призначення до розгляду
23 січня 2026 р. Суддя судової палати в кримінальних справах Тернопільського апеляційного суду в складі ОСОБА_2 , перевіривши матеріали провадження за апеляційною скаргою захисника підозрюваного ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_4 на ухвалу слідчого судді Бережанського районного суду Тернопільської області від 13 січня 2026 року про застосування щодо підозрюваного ОСОБА_3 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, -
На ухвалу Бережанського районного суду Тернопільської області від 13 січня 2026 року про застосування щодо підозрюваного ОСОБА_3 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, захисником підозрюваного було подано апеляційну скаргу.
Перевіривши апеляційну скаргу на відповідність вимогам ст. 396 КПК України вважаю, що перешкоди для її розгляду відсутні, а тому слід відкрити апеляційне провадження та призначити її до апеляційного розгляду.
Керуючись ст.ст. 398, 399, 401, 422-1 КПК України, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою захисника підозрюваного ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_4 на ухвалу слідчого судді Бережанського районного суду Тернопільської області від 13 січня 2026 року та призначити її до розгляду на 15:30 год. 26 січня 2026 року в залі Тернопільського апеляційного суду.
Про час, дату і місце апеляційного розгляду повідомити учасників кримінального провадження.
Суддя Тернопільського
апеляційного суду ОСОБА_2