Ухвала від 20.01.2026 по справі 607/1229/26

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20.01.2026 Справа №607/1229/26 Провадження №1-кс/607/677/2026

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , підозрюваного ОСОБА_4 , захисників підозрюваного адвокатів ОСОБА_5 , та ОСОБА_6 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції в залі суду в місті Тернополі клопотання прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Тернопільської обласної прокуратури ОСОБА_3 , про продовження строку дії обов'язків, у кримінальному провадженні №42024210000000096 від 31.07.2024, покладених на:

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Львова, українця, громадянина України, одруженого, військовослужбовця в/ч НОМЕР_1 ( АДРЕСА_1 ), проживаючого та зареєстрованого за адресою АДРЕСА_2 , раніше не судимого,

підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України,

ВСТАНОВИВ:

20 січня 2026 року прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Тернопільської обласної прокуратури ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді із клопотанням про продовження строку дії покладених на підозрюваного у кримінальному провадженні №42024210000000096 від 31.07.2024 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України, ОСОБА_4 обов'язків, передбачених ч.5 ст.194 КПК України, а саме: прибувати до слідчого, прокурора, суду за кожною вимогою; не відлучатися із населеного пункту, в якому він перебуває - проходить військову службу, без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні: ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 ; здати на зберігання до Управління Державної міграційної служби у Тернопільській області усі свої паспорти громадянина України для виїзду за кордон, інші документи, що мають право на виїзд з України та в'їзд до України. .

Клопотання обґрунтоване тим, що слідчими Четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Тернополі) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури, проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42024210000000096 від 23.04.2024 за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України, та за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що відповідно до наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій №174 від 20.05.2021 «Про кадрові питання», підполковника служби цивільного захисту ОСОБА_4 призначено начальником 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Тернопільській області.

Відповідно до пункту 1 Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1052 від 16.12.2015 (далі - Положення про ДСНС), Державна служба України з надзвичайних ситуацій (далі - ДСНС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, а також гідрометеорологічної діяльності.

Згідно з підпунктом 2 пункту 3 Положення про ДСНС до основних завдань ДСНС віднесено, зокрема, здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням і виконанням вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб.

Відповідно до підпунктів 39, 39-1, 48, 52, 56, 65 пункту 4 Положення про ДСНС, ДСНС відповідно до покладених на неї завдань, зокрема, здійснює державний нагляд (контроль) у сфері пожежної та техногенної безпеки щодо виявлення та запобігання порушенню вимог законодавства органами та суб'єктами господарювання, аварійно-рятувальними службами, іншими юридичними особами; перевіряє стан дотримання вимог законодавства у сфері цивільного захисту та складає відповідні акти; складає акти перевірок, приписи щодо усунення виявлених порушень вимог законодавства з питань пожежної та техногенної безпеки, інші обов'язкові для виконання розпорядчі документи, а в разі встановлення порушень, що створюють загрозу життю та здоров'ю людей, звертається безпосередньо та через територіальні органи до адміністративного суду щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення до повного усунення порушень вимог законодавства з питань пожежної та техногенної безпеки роботи підприємств, окремих виробництв, виробничих дільниць, агрегатів, експлуатації будівель, об'єктів, споруд, цехів, дільниць, окремих приміщень, а також машин, механізмів, устаткування, транспортних засобів, зупинення проведення робіт, у тому числі будівельно-монтажних, випуску та реалізації пожежонебезпечної продукції, систем та засобів протипожежного захисту; застосовує адміністративно-господарські санкції за порушення вимог законодавства з питань пожежної та техногенної безпеки; перевіряє відповідно до закону стан готовності до використання за призначенням аварійно-рятувальної техніки, засобів цивільного захисту, а також обладнання, призначеного для забезпечення безпеки суб'єктів господарювання, дотримання прави транспортування небезпечних речовин трубопровідним транспортом та порядку їх перевезення транспортними засобами; забезпечує в межах повноважень здійснення заходів з охорони праці, здійснює відповідно до законодавства державний нагляд (контроль) за безпечним веденням робіт особами рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.

Згідно з пунктом 7 Положення про ДСНС, ДСНС здійснює свої повноваження безпосередньо і через утворені в установленому порядку територіальні органи.

Відповідно до розділу 1 Положення про Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, затвердженого наказом ДСНС від 04.02.2013 №2 (у редакції наказу ДСНС 29.03.2021 № 167) ГУ ДСНС України у Тернопільській області є територіальним органом Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, уповноваженим на забезпечення реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб.

Відповідно до розділу 1 (загальні положення) Положення про 3 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області (далі - Положення), затвердженого наказом ДСНС №312 від 24.05.2023 (у редакції наказу ДСНС №290 від 07.05.2021), 3 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області (далі - 3 ДПРЗ) є державним пожежно-рятувальним підрозділом зі статусом державної аварійно-рятувальної служби.

3 ДПРЗ утворено з метою запобігання, шляхом завчасного реагування на загрозу виникнення надзвичайної ситуації на основі даних моніторингу та прогнозів щодо можливого перебігу подій з метою недопущення їх переростання у надзвичайну ситуацію або пом'якшення її можливих наслідків, реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, гасіння пожеж, аварійно-рятувальних й інших невідкладних робіт у зоні відповідальності за територіальним принципом.

3 ДПРЗ належить до сфери управління ДСНС та безпосередньо підпорядковується Головному управлінню ДСНС України у Тернопільській області. Оперативне управління його структурними частинами (постами) здійснюють відповідні районні (міські) управління, районні відділи (сектори) територіального органу. Особовий склад 3 ДПРЗ складається з осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та працівників.

3 ДПРЗ є юридичною особою. За організаційно-правовою формою господарювання 3 ДПРЗ є державною організацією. Діяльність 3 ДПРЗ здійснюється на некомерційній основі, не є підприємницькою і не ставить за мету отримання прибутку.

3 ДПРЗ має самостійний баланс, реєстраційні рахунки в установах Державної казначейської служби України, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменування, іншу власну атрибутику й символіку, що реєструються відповідно чинного законодавства.

3 ДПРЗ є бюджетною установою та утримується за рахунок коштів державного бюджету, має право укладати договори та угоди, набувати майнові та особисті немайнові права й обов'язки, бути позивачем і відповідачем у суді відповідно до вимог чинного законодавства України. 3 ДПРЗ несе відповідальність за своїми зобов'язаннями згідно з чинним законодавством.

Згідно з розділом 3 Положення про 3 ДПРЗ ним здійснюється перевірки джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.

Відповідно до розділу 5 положення майно 3 ДПРЗ становлять закріплені за ним матеріальні цінності, одержані в установленому порядку. Майно, отримане 3 ДПРЗ від ДСНС, територіального органу, інших юридичних та фізичних осіб або придбане за рахунок коштів загального та спеціального фондів державного бюджету, є державною власністю і закріплене за ним на праві оперативного управління. 3 ДПРЗ використовує закріплене за ним майно лише за його цільовим і функціональним призначенням. Розпорядження майном та його відчуження здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.

Витрачання власних надходжень, отриманих 3 ДПРЗ, проводиться відповідно до законодавства. 3 ДПРЗ має право здійснювати розподіл та перерозподіл майна між структурними підрозділами 3 ДПРЗ.

Згідно з п.6.1. розділу 6 Положення управління 1 ДПРЗ безпосередньо здійснює начальник.

Відповідно до розділу 7 Положення начальник 3 ДПРЗ, серед іншого, здійснює керівництво 3 ДПРЗ, забезпечує ефективне використання і збереження закріпленого за 3 ДПРЗ державного майна, несе персональну відповідальність за виконання покладених на 3 ДПРЗ завдань і функцій, організацію та результати його діяльності; представляє 3 ДПРЗ в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, діє від імені 3 ДПРЗ у відносинах з іншими підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності та фізичними особами або уповноважує на це підлеглий особовий склад 3 ДПРЗ; організовує матеріально-технічне забезпечення 3 ДПРЗ шляхом накопичення, збереження та раціонального й доцільного використання техніки та майна, що йому належить на праві оперативного управління; проводить огляд, планові та раптові перевірки наявності, стану збереження і правильного використання техніки, пального, інших матеріальних цінностей, їх готовності до дій за призначенням; організовує та забезпечує здійснення внутрішнього контролю в 3 ДПРЗ шляхом проведення комплексу заходів для забезпечення дотримання законності та ефективності використання бюджетних коштів, досягнення результатів відповідно до встановленої мети, завдань діяльності 3 ДПРЗ.

Окрім того, створює необхідні умови для правильного ведення бухгалтерського обліку, забезпечує неухильне виконання всіма підрозділами і працівниками, причетними до бухгалтерського обліку, правомірних вимог керівника бухгалтерської служби щодо дотримання порядку оформлення та надання до обліку первинних документів. Організовує складання та подання фінансової та бюджетної звітності відповідно до чинного законодавства та забезпечує збереження оброблених первинних документів, регістрів і звітності протягом встановленого терміну, але не менше 3 років. У встановленому порядку організовує та забезпечує складання проєкту кошторису (на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди), подання його на затвердження до територіального органу, організовує його виконання та забезпечення ефективного, результативного і цільового використання, здійснює контроль за правильним і економним витраченням бюджетних коштів і матеріальних ресурсів, додержанням фінансової розрахункової дисципліни та своєчасним поданням статистичної, податкової та фінансової звітності. Розпоряджається коштами в межах затвердженого кошторису. У встановленому порядку організовує та забезпечує складання проекту кошторису (на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди), подання його на затвердження до територіального органу, організовує його виконання та забезпечення ефективного, результативного і цільового використання, здійснює контроль за правильним і економним витрачанням бюджетних коштів і матеріальних ресурсів, додержанням фінансової розрахункової дисципліни та своєчасним поданням статистичної, податкової та фінансової звітності. Розпоряджається коштами в межах затвердженого кошторису. Видає накази, дає вказівки та доручення, обов'язкові для виконання особовим складом 3 ДПРЗ, контролює їх виконання. Підписує договори (контракти) від імені 3 ДПРЗ, фінансові та інші документи стосовно діяльності 3 ДПРЗ.

Також, відповідно до положень наказу 3 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС у Тернопільській області № НС-100/64 від 24.09.2024 «Про затвердження норм витрат паливно-мастильних матеріалів», затвердженого начальником загону ОСОБА_4 , затверджено Норми витрат паливно-мастильних матеріалів при експлуатації транспортних засобів та техніки в 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області. При цьому, контроль за виконанням цього наказу, в тому числі нормування витрат, належного обліку, контролю за витратами, правильного списання, та запровадження режиму економії і раціонального використання паливно-мастильних матеріалів в 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області, залишено за начальником загону.

Згідно з положеннями ст. 2 Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів» правоохоронні органи - органи прокуратури, Національної поліції, служби безпеки, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, Національне антикорупційне бюро України, органи охорони державного кордону, Бюро економічної безпеки України, органи і установи виконання покарань, слідчі ізолятори, органи державного фінансового контролю, рибоохорони, державної лісової охорони, інші органи, які здійснюють правозастосовні або правоохоронні функції.

Відповідно до п.п. «и» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» посадові та службові особи Державної служби України з надзвичайних ситуацій є суб'єктом відповідальним за корупційні правопорушення.

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про запобігання корупції» посадовим та службовим особам Державної служби України з надзвичайних ситуацій забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов'язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах.

Таким чином, ОСОБА_4 , перебуваючи на посаді начальника 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області на момент вчинення інкримінованого йому злочину та виконуючи організаційно-розпорядчі чи адміністративно- господарські функції, відповідно до ст. 18 КК України являвся службовою особою та працівником правоохоронного органу.

Також, ОСОБА_4 було відомо, що 24 лютого 2022 року Указом Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», у зв'язку з військовою агресією РФ проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану» постановлено введення в Україні воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

15 березня 2022 року Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» затверджено Указ Президента України від 14.03.2022 №133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», яким передбачено його продовження з 05 години 30 хвилин 26.03.2022 строком на 30 діб.

Надалі, режим дії воєнного стану неодноразово продовжувався і триває по теперішній час.

Начальник 3 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС у Тернопільській області (далі - 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області) ОСОБА_4 , будучи службовою особою та працівником правоохоронного органу, обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, а саме в заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в умовах воєнного стану, за наступних обставин.

Так, не пізніше початку листопада 2024 року, більш точний час у ході досудового розслідування не встановлений, під час перебування у невстановленому місці, у начальника 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області ОСОБА_4 виник злочинний корисливий умисел на заволодіння пально-мастильними матеріалами у вигляді бензину та дизельного палива, виділених для забезпечення діяльності 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області, з метою подальшого його використання на власний розсуд.

Реалізовуючи свій злочинний умисел, спрямований на заволодіння пально-мастильними матеріалами шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, ОСОБА_4 , за невстановлених досудовим розслідуванням обставин, залучив невстановлених на даний час підлеглих працівників 3 Державної пожежно-рятувальної частини 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області, 4 Державної пожежно-рятувальної частини 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області та 20 Державної пожежно-рятувальної частини 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області (далі - ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області).

У свою чергу, з метою прикриття злочинних намірів ОСОБА_4 та конспірації його злочинної діяльності, вказані невстановлені особи за вказівкою начальника загону оформляли видачу пально-мастильних матеріалів у вигляді бензину та дизельного пального начебто в день виїзду службових автомобілів 3 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області, а саме: ГАЗ - 66-04, д.н.з ВО166Е, та NISSAN PRIMERA, д.н.з НОМЕР_2 , 4 ДПРЧ 3ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області, а саме: OPEL OMEGA-A, д.н.з НОМЕР_3 , АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з НОМЕР_4 , АЦ-40(131)-137А, д.н.з НОМЕР_5 , АЦ НОМЕР_6 , д.н.з НОМЕР_7 , FORD RANGER P375 ICA2 XL, д.н.з НОМЕР_8 та 20 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області, а саме: ВАЗ - 21101, д.н.з. НОМЕР_9 та ГАЗ - 53-12, д.н.з. НОМЕР_10 .

Разом з тим, у ході досудового розслідування встановлено, що вказані службові автомобілі не здійснювали виїзди з територій 3, 4 та 20 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області в окремі дні за період з 21.11.2024 по 05.05.2025.

Крім цього, з метою приховування своїх злочинних дій, направлених на заволодіння пально-мастильними матеріалами у вигляді бензину та дизельного палива, призначеного нібито для заправки вищевказаних службових автомобілів для здійснення останніми службових поїздок, невстановлені на даний час службові особи, діючи за вказівкою ОСОБА_4 , забезпечили складання наступних дорожніх листів, у які внесено завідомо неправдиві відомості про їх виїзди, зокрема:

у 3 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області:

- дорожній лист №9 від 09.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 14,580 л бензину на суму 561,33 грн

- дорожній лист №10 від 10.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 6,018 л бензину на суму 231,69 грн;

- дорожній лист №12 від 12.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 13,950 л бензину на суму 537,08 грн;

- дорожній лист №14 від 16.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 11,832 л бензину на суму 455,53 грн;

- дорожній лист №15 від 17.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 7,956 л бензину на суму 306,31 грн;

- дорожній лист №16 від 18.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 14,670 л бензину на суму 564,80 грн;

- дорожній лист №17 від 19.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 13,974 л бензину на суму 538,00 грн;

- дорожній лист №18 від 20.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 13,056 л бензину на суму 502,66 грн;

- дорожній лист №20 від 24.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 15,840 л бензину на суму 609,84 грн;

- дорожній лист №21 від 25.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,914 л бензину на суму 420,19 грн;

- дорожній лист №22 від 26.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,200 л бензину на суму 392,70 грн;

- дорожній лист №23 від 27.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 6,018 л бензину на суму 231,69 грн;

- дорожній лист №1 від 30.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 6,834 л бензину на суму 263,11 грн;

- дорожній лист №2 від 31.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 8,160 л бензину на суму 314,16 грн;

- дорожній лист №3 від 01.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 12,150 л бензину на суму 467,78 грн;

- дорожній лист №4 від 02.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 9,894 л бензину на суму 380,92 грн;

- дорожній лист №6 від 06.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,260 л бензину на суму 395,01 грн;

- дорожній лист №8 від 08.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,506 л бензину на суму 404,48 грн;

- дорожній лист №9 від 09.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,914 л бензину на суму 420,19 грн;

- дорожній лист №13 від 15.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 11,628 л бензину на суму 447,68 грн;

- дорожній лист №14 від 16.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,404 л бензину на суму 400,55 грн;

- дорожній лист №15 від 17.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 9,894 л бензину на суму 380,92 грн;

- дорожній лист №16 від 20.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,200 л бензину на суму 392,70 грн;

- дорожній лист №17 від 21.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,980л бензину на суму 422,73 грн;

- дорожній лист №18 від 22.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 13,362 л бензину на суму 514,44 грн;

- дорожній лист №19 від 23.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 12,036 л бензину на суму 463,39 грн;

- дорожній лист №20 від 24.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 11,160 л бензину на суму 429,66 грн;

- дорожній лист №1 від 27.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 7,242 л бензину на суму 278,82 грн;

- дорожній лист №2 від 28.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,350 л бензину на суму 398,48 грн;

- дорожній лист №5 від 31.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 8,772 л бензину на суму 337,72 грн;

- дорожній лист №6 від 03.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 8,262 л бензину на суму 318,09 грн;

- дорожній лист №7 від 04.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 12,780 л бензину на суму 492,03 грн;

- дорожній лист №9 від 06.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,506 л бензину на суму 404,48 грн;

- дорожній лист №10 від 07.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 12,648 л бензину на суму 486,95 грн;

- дорожній лист №13 від 17.02.2025 2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 9,486 л бензину на суму 365,21 грн;

- дорожній лист №16 від 20.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 6,834 л бензину на суму 263,11 грн;

- дорожній лист №17 від 21.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 7,956 л бензину на суму 306,31 грн;

- дорожній лист №18 від 24.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 4,896 л бензину на суму 188,50 грн;

- дорожній лист №19 від 25.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 15,410 л бензину на суму 593,29 грн;

- дорожній лист №20 від 26.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 11,016 л бензину на суму 424,12 грн;

- дорожній лист №1 від 27.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,506 л бензину на суму 404,48 грн;

- дорожній лист №2 від 28.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 9,590 л бензину на суму 369,22 грн;

- дорожній лист №3 від 03.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 11,880 л бензину на суму 519,75 грн;

- дорожній лист №4 від 04.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,200 л бензину на суму 446,25 грн;

- дорожній лист №5 від 05.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 9,486 л бензину на суму 415,01 грн;

- дорожній лист №8 від 10.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 11,610 л бензину на суму 507,94 грн;

- дорожній лист №10 від 12.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 6,936 л бензину на суму 303,45 грн;

- дорожній лист №11 від 13.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 5,100 л бензину на суму 223,13 грн;

- дорожній лист №12 від 14.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 12,870 л бензину на суму 563,06 грн;

- дорожній лист №13 від 17.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 7,344 л бензину на суму 321,30 грн;

- дорожній лист №14 від 18.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 8,100 л бензину на суму 354,38 грн;

- дорожній лист №15 від 19.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 11,220 л бензину на суму 490,88 грн;

- дорожній лист №16 від 20.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 11,934 л бензину на суму 522,11 грн;

- дорожній лист №18 від 24.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 13,464 л бензину на суму 589,05 грн;

- дорожній лист №19 від 25.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 28,800 л бензину на суму 1 260,00 грн;

- дорожній лист №20 від 26.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 23,670 л бензину на суму 1 035,56 грн;

- дорожній лист №1 від 31.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,608 л бензину на суму 464,10 грн;

- дорожній лист №2 від 01.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 9,792 л бензину на суму 376,99 грн;

- дорожній лист №3 від 02.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 9,000 л бензину на суму 346,50 грн;

- дорожній лист №4 від 03.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 11,016 л бензину на суму 424,12 грн;

- дорожній лист №6 від 07.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 12,240 л бензину на суму 471,24 грн;

- дорожній лист №7 від 08.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,812 л бензину на суму 416,26 грн;

- дорожній лист №8 від 09.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 11,526 л бензину на суму 443,75 грн;

- дорожній лист №9 від 10.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 7,242 л бензину на суму 278,82 грн;

- дорожній лист №11 від 14.04.2025 2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 13,872 л бензину на суму 534,07 грн;

- дорожній лист №12 від 15.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 9,996 л бензину на суму 384,85 грн;

- дорожній лист №13 від 16.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 14,130л бензину на суму 544,01грн;

- дорожній лист №14 від 17.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 9,588 л бензину на суму 369,14 грн;

- дорожній лист №15 від 18.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 13,566 л бензину на суму 522,29 грн;

- дорожній лист №18 від 23.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 8,772 л бензину на суму 337,72 грн;

- дорожній лист №19 від 24.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 13,770 л бензину на суму 530,15 грн;

- дорожній лист №20 від 25.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 8,466 л бензину на суму 325,94 грн;

- дорожній лист №1 від 28.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 12,240 л бензину на суму 471,24 грн;

- дорожній лист №2 від 29.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 12,600 л бензину на суму 485,10 грн;

- дорожній лист №3 від 30.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,200 л бензину на суму 392,70 грн;

- дорожній лист №4 від 01.05.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 10,800 л бензину на суму 415,80 грн;

- дорожній лист №6 від 05.05.2025 щодо виїзду службового автомобіля NISSAN PRIMERA, д.н.з. НОМЕР_2 , відповідно до якого зайво списано 9,486 л бензину на суму 365,21 грн;

- дорожній лист №9 від 09.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 23,790л бензину на суму 915,92 грн;

- дорожній лист №10 від 10.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 31,577 л бензину на суму 1 215,71 грн;

- дорожній лист №12 від 12.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 42,681 л бензину на суму 1 643,22 грн;

- дорожній лист №13 від 13.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 28,670 л бензину на суму 1 103,80 грн;

- дорожній лист №14 від 16.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 17,080 л бензину на суму 657,58 грн;

- дорожній лист №15 від 17.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 30,189 л бензину на суму 1 162,28 грн;

- дорожній лист №16 від 18.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 33,550 л бензину на суму 1 291,68 грн;

- дорожній лист №17 від 19.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 50,630 л бензину на суму 1 949,23 грн;

- дорожній лист №18 від 20.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 16,656 л бензину на суму 641,26 грн;

- дорожній лист №20 від 24.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 10,063л бензину на суму 387,43 грн;

- дорожній лист №21 від 25.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 14,574 л бензину на суму 561,10 грн;

- дорожній лист №22 від 26.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 28,060 л бензину на суму 1 080,31 грн;

- дорожній лист №23 від 27.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 20,126 л бензину на суму 774,85 грн;

- дорожній лист №1 від 30.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 42,700 л бензину на суму 1 643,95 грн;

- дорожній лист №2 від 02.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 22,208 л бензину на суму 855,01 грн;

- дорожній лист №3 від 03.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 32,965 л бензину на суму 1 269,15 грн;

- дорожній лист №4 від 06.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 35,741л бензину на суму 1 376,03 грн;

- дорожній лист №5 від 07.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 21,960 л бензину на суму 845,46 грн;

- дорожній лист №6 від 08.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 31,924 л бензину на суму 1 229,07 грн;

- дорожній лист №7 від 09.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 41,987 л бензину на суму 1 616,50 грн;

- дорожній лист №8 від 10.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 40,946 л бензину на суму 1 576,42 грн;

- дорожній лист №11 від 15.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 16,656 л бензину на суму 641,26 грн;

- дорожній лист №12 від 16.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 31,230 л бензину на суму 1 202,36 грн;

- дорожній лист №13 від 17.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 20,473 л бензину на суму 788,21 грн;

- дорожній лист №14 від 20.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 24,400 л бензину на суму 939,40грн;

- дорожній лист №15 від 21.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 37,129 л бензину на суму 1 429,47 грн;

- дорожній лист №16 від 22.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 27,413 л бензину на суму 1 055,40 грн;

- дорожній лист №17 від 23.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 20,820 л бензину на суму 801,57 грн;

- дорожній лист №1 від 27.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 30,189 л бензину на суму 1 162,28 грн;

- дорожній лист №2 від 28.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 42,700 л бензину на суму 1 643,95грн;

- дорожній лист №5 від 31.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 55,815 л бензину на суму 2 148,88 грн;

- дорожній лист №6 від 03.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 42,681 л бензину на суму 1 643,22грн;

- дорожній лист №7 від 04.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 26,025 л бензину на суму 1 001,96 грн;

- дорожній лист №8 від 05.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 31,230 л бензину на суму 1 202,36 грн;

- дорожній лист №9 від 06.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 49,105 л бензину на суму 1 890,54 грн;

- дорожній лист №10 від 07.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 54,290 л бензину на суму 2 090,17 грн;

- дорожній лист №11 від 10.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 40,599 л бензину на суму 1 563,06 грн;

- дорожній лист №12 від 11.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 21,861 л бензину на суму 841,65 грн;

- дорожній лист №14 від 13.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 47,885 л бензину на суму 1 843,57 грн;

- дорожній лист №15 від 14.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 46,151 л бензину на суму 1 776,81 грн;

- дорожній лист №16 від 17.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 44,069 л бензину на суму 1 696,66 грн;

- дорожній лист №19 від 20.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 48,800 л бензину на суму 1 878,80 грн;

- дорожній лист №20 від 21.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 35,685 л бензину на суму 1 373,87 грн;

- дорожній лист №21 від 24.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 19,779 л бензину на суму 761,49 грн;

- дорожній лист №22 від 25.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 20,820 л бензину на суму 801,57 грн;

- дорожній лист №23 від 26.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 22,902 л бензину на суму 881,73 грн;

- дорожній лист №2 від 28.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 33,659 л бензину на суму 1 295,87 грн;

- дорожній лист №3 від 03.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 52,765 л бензину на суму 2 308,47 грн;

- дорожній лист №4 від 04.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 57,950 л бензину на суму 2 535,31 грн;

- дорожній лист №5 від 05.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 59,170 л бензину на суму 2 588,69 грн;

- дорожній лист №7 від 07.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 30,536 л бензину на суму 30,536 грн;

- дорожній лист №8 від 10.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 42,681 л бензину на суму 1 867,29 грн;

- дорожній лист №10 від 12.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 45,110л бензину на суму 1 973,56 грн;

- дорожній лист №11 від 13.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 60,390 л бензину на суму 2 642,06 грн;

- дорожній лист №12 від 14.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 53,985 л бензину на суму 2 361,84 грн;

- дорожній лист №13 від 17.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 61,610 л бензину на суму 2 695,44 грн;

- дорожній лист №14 від 18.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 55,205 л бензину на суму 2 415,22 грн;

- дорожній лист №15 від 19.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 64,660 л бензину на суму 2 828,88 грн;

- дорожній лист №16 від 20.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 34,700 л бензину на суму 1 518,13 грн;

- дорожній лист №17 від 21.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 69,235 л бензину на суму 3 029,03 грн;

- дорожній лист №18 від 24.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 59,475 л бензину на суму 2 602,03 грн;

- дорожній лист №19 від 25.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 76,250 л бензину на суму 3 335,94 грн;

- дорожній лист №20 від 26.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 66-04, д.н.з. НОМЕР_11 , відповідно до якого зайво списано 35,394 л бензину на суму 1 548,49 грн.

У 4 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області:

- дорожній лист №219 від 21.11.2024 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,385 л бензину на суму 512,33 грн;

- дорожній лист №220 від 25.11.2024 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,615 л бензину на суму 522,68 грн;

- дорожній лист №222 від 27.11.2024 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,500 л бензину на суму 517,50 грн;

- дорожній лист №225 від 02.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,730 л бензину на суму 451,61 грн;

- дорожній лист №226 від 03.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,500 л бензину на суму 442,75 грн;

- дорожній лист №230 від 09.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,500 л бензину на суму 442,75 грн;

- дорожній лист №231 від 10.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,270 л бензину на суму 433,90 грн;

- дорожній лист №2 від 31.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,730 л бензину на суму 451,61 грн;

- дорожній лист №3 від 01.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,500 л бензину на суму 442,75 грн;

- дорожній лист №4 від 02.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,270 л бензину на суму 433,90 грн;

- дорожній лист №5 від 03.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,615 л бензину на суму 447,18 грн;

- дорожній лист №14 від 16.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,270 л бензину на суму 433,90 грн;

- дорожній лист №15 від 17.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,615 л бензину на суму 447,18 грн;

- дорожній лист №17 від 21.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,730 л бензину на суму 451,61 грн;

- дорожній лист №19 від 23.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,845 л бензину на суму 456,03 грн;

- дорожній лист №22 від 28.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,385 л бензину на суму 438,32 грн;

- дорожній лист №23 від 29.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,730 л бензину на суму 451,61 грн;

- дорожній лист №28 від 06.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,615 л бензину на суму 447,18 грн;

- дорожній лист №30 від 10.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,500 л бензину на суму 442,75 грн;

- дорожній лист №31 від 11.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,730 л бензину на суму 451,61 грн;

- дорожній лист №32 від 12.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,385 л бензину на суму 438,32 грн;

- дорожній лист №33 від 13.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,615 л бензину на суму 447,18 грн;

- дорожній лист №36 від 18.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,270 л бензину на суму 433,90 грн;

- дорожній лист №37 від 19.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,615 л бензину на суму 447,18 грн;

- дорожній лист №38 від 20.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,385 л бензину на суму 438,32 грн;

- дорожній лист №39 від 21.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,730 л бензину на суму 451,61 грн;

- дорожній лист №41 від 26.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,500 л бензину на суму 442,75 грн;

- дорожній лист №43 від 28.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,270 л бензину на суму 433,90 грн;

- дорожній лист №47 від 06.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,270 л бензину на суму 493,06 грн;

- дорожній лист №48 від 07.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,615 л бензину на суму 508,16 грн;

- дорожній лист №50 від 11.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,730 л бензину на суму 513,19 грн;

- дорожній лист №51 від 12.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,500 л бензину на суму 503,13 грн;

- дорожній лист №53 від 14.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,615 л бензину на суму 508,16 грн;

- дорожній лист №54 від 17.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,385 л бензину на суму 498,09 грн;

- дорожній лист №55 від 18.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,730 л бензину на суму 513,19 грн;

- дорожній лист №57 від 20.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,270 л бензину на суму 493,06 грн;

- дорожній лист №59 від 24.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,385 л бензину на суму 498,09 грн;

- дорожній лист №60 від 25.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,730 л бензину на суму 513,19 грн;

- дорожній лист №61 від 31.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,845 л бензину на суму 518,22 грн;

- дорожній лист №62 від 01.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,615 л бензину на суму 447,18 грн;

- дорожній лист №66 від 07.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,845 л бензину на суму 456,03 грн;

- дорожній лист №70 від 11.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,500 л бензину на суму 442,75 грн;

- дорожній лист №71 від 14.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,845 л бензину на суму 456,03 грн;

- дорожній лист №72 від 15.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,615 л бензину на суму 447,18 грн;

- дорожній лист №73 від 16.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,385 л бензину на суму 438,32 грн;

- дорожній лист №74 від 17.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,730 л бензину на суму 451,61 грн;

- дорожній лист №75 від 18.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,500 л бензину на суму 442,75 грн;

- дорожній лист №79 від 24.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , відповідно до якого зайво списано 11,155 л бензину на суму 429,47 грн;

- дорожній лист №56 від 21.11.2024 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , відповідно до якого зайво списано 6,1718 л дизпалива на суму 203,67 грн;

- дорожній лист №58 від 09.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , відповідно до якого зайво списано 25,0877 л дизпалива на суму 827,89 грн;

- дорожній лист №59 від 10.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , відповідно до якого зайво списано 24,7168 л дизпалива на суму 815,65 грн;

- дорожній лист №60 від 16.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , відповідно до якого зайво списано 6,1718 л дизпалива на суму 203,67 грн;

- дорожній лист №1 від 22.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , відповідно до якого зайво списано 19,1533 л дизпалива на суму 632,06 грн;

- дорожній лист №2 від 22.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , відповідно до якого зайво списано 6,1718 л дизпалива на суму 203,67 грн;

- дорожній лист №3 від 23.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , відповідно до якого зайво списано 19,8951 л дизпалива на суму 656,54 грн;

- дорожній лист №5 від 29.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , відповідно до якого зайво списано 19,5242 л дизпалива на суму 644,30 грн;

- дорожній лист №6 від 11.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , відповідно до якого зайво списано 28,0549 л дизпалива на суму 925,81 грн;

- дорожній лист №8 від 14.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , відповідно до якого зайво списано 28,4258 л дизпалива на суму 938,05 грн;

- дорожній лист №10 від 03.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , відповідно до якого зайво списано 21,8831 л дизпалива на суму 722,14 грн;

- дорожній лист №15 від 14.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , відповідно до якого зайво списано 23,7376 л дизпалива на суму 783,34 грн;

- дорожній лист №16 від 18.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , відповідно до якого зайво списано 6,1718 л дизпалива на суму 203,67 грн;

- дорожній лист №49 від 26.11.2024 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-40(131)-137А, д.н.з. НОМЕР_5 , відповідно до якого зайво списано 1,623 л бензину на суму 73,04 грн;

- дорожній лист №1 від 17.01.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-40(131)-137А, д.н.з. НОМЕР_5 , відповідно до якого зайво списано 5,012 л бензину на суму 192,96 грн;

- дорожній лист №3 від 14.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-40(131)-137А, д.н.з. НОМЕР_5 , відповідно до якого зайво списано 5,012 л бензину на суму 219,28 грн;

- дорожній лист №120 від 27.11.2024 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-5,0-50(1833)-442F, д.н.з. НОМЕР_7 , відповідно до якого зайво списано

1,722 л дизпалива на суму 56,83 грн;

- дорожній лист №123 від 13.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-5,0-50(1833)-442F, д.н.з. НОМЕР_7 , відповідно до якого зайво списано

0,246 л дизпалива на суму 8,12 грн;

- дорожній лист №126 від 18.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-5,0-50(1833)-442F, д.н.з. НОМЕР_7 , відповідно до якого зайво списано

4,512 л дизпалива на суму 148,90 грн;

- дорожній лист №8 від 10.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-5,0-50(1833)-442F, д.н.з. НОМЕР_7 , відповідно до якого зайво списано

4,512 л дизпалива на суму 148,90 грн;

- дорожній лист №24 від 11.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-5,0-50(1833)-442F, д.н.з. НОМЕР_7 , відповідно до якого зайво списано

6,888 л дизпалива на суму 227,30 грн;

- дорожній лист №25 від 11.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-5,0-50(1833)-442F, д.н.з. НОМЕР_7 , відповідно до якого зайво списано

0,984 л дизпалива на суму 32,47 грн;

- дорожній лист №50 від 11.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля АЦ-5,0-50(1833)-442F, д.н.з. НОМЕР_7 , відповідно до якого зайво списано

4,675 л дизпалива на суму 154,28 грн;

- дорожній лист №37 від 26.11.2024 щодо виїзду службового автомобіля FORD RANGER P375 ICA2 XL, д.н.з. НОМЕР_8 , відповідно до якого зайво списано 0,268 л дизпалива на суму 8,84 грн;

- дорожній лист №42 від 19.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля FORD RANGER P375 ICA2 XL, д.н.з. НОМЕР_8 , відповідно до якого зайво списано 0,268 л дизпалива на суму 8,84 грн.

У 20 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області:

- дорожній лист №109 від 02.12.2024 щодо виїзду службового автомобіля ВАЗ - 21101, д.н.з. НОМЕР_9 , відповідно до якого зайво списано 7,200 л дизпалива на суму 277,20 грн;

- дорожній лист №20 від 07.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ВАЗ - 21101, д.н.з. НОМЕР_9 , відповідно до якого зайво списано 13,896 л дизпалива на суму 607,95 грн;

- дорожній лист №22 від 14.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ВАЗ - 21101, д.н.з. НОМЕР_9 , відповідно до якого зайво списано 9,864 л дизпалива на суму 431,55 грн;

- дорожній лист №24 від 21.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ВАЗ - 21101, д.н.з. НОМЕР_9 , відповідно до якого зайво списано 5,328 л дизпалива на суму 233,10 грн;

- дорожній лист №27 від 07.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля ВАЗ - 21101, д.н.з. НОМЕР_9 , відповідно до якого зайво списано 14,040 л дизпалива на суму 540,54 грн;

- дорожній лист №31 від 30.04.2025 щодо виїзду службового автомобіля ВАЗ - 21101, д.н.з. НОМЕР_9 , відповідно до якого зайво списано 8,064 л дизпалива на суму 310,46 грн;

- дорожній лист №1 від 18.02.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 53-12, д.н.з. НОМЕР_10 , відповідно до якого зайво списано 33,210 л бензину на суму 1 278,59 грн;

- дорожній лист №2 від 07.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 53-12, д.н.з. НОМЕР_10 , відповідно до якого зайво списано 34,020 л бензину на суму 1 488,38 грн;

- дорожній лист №3 від 13.03.2025 щодо виїзду службового автомобіля ГАЗ - 53-12, д.н.з. НОМЕР_10 , відповідно до якого зайво списано 23,220 л бензину на суму 1 015,88 грн.

Внаслідок умисних дій начальника 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області ОСОБА_4 , на підставі вищевказаних дорожніх листів, складених невстановленими досудовим слідством особами, які містять неправдиву інформацію щодо виїздів службового транспорту 3 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області: ГАЗ - 66-04, д.н.з НОМЕР_11 , та NISSAN PRIMERA, д.н.з. знак НОМЕР_2 , 4 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області: OPEL OMEGA-A, д.н.з. НОМЕР_3 , АЦ-4-60(530905)-515М, д.н.з. НОМЕР_4 , АЦ-40(131)-137А, д.н.з. НОМЕР_5 , АЦ НОМЕР_6 , д.н.з. НОМЕР_7 , FORD RANGER P375 ICA2 XL, д.н.з. НОМЕР_8 , та 20 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області: ВАЗ - 21101, д.н.з. НОМЕР_9 та ГАЗ - 53-12, д.н.з. НОМЕР_10 , зайво списано пально-мастильних матеріалів в кількості 4 189,3387 л на загальну суму 166 717,66 грн, в тому числі: бензин - 3 930,0980 л на суму 158 162,72 грн та дизельне пальне - 259,2407 л на суму 8 554,94 грн, якими ОСОБА_4 незаконно заволодів та у подальшому розпорядився на власний розсуд, внаслідок чого 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області спричинено шкоду на вищевказану суму.

Таким чином, ОСОБА_4 підозрюється у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в умовах воєнного стану, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.

Окрім того, у вказаному кримінальному провадженні проводиться досудового розслідування щодо фактів заволодіння службовими особами 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Тернопільській області протягом 2022-2024 років спільно із ФОП ОСОБА_10 бюджетними коштами в умовах воєнного стану, шляхом укладення «безтоварних» договорів купівлі-продажу форменого одягу з додатковим екіпіруванням пожежного та інших товарів, а також їх придбання по завищених цінах.

27.11.2025 ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 191 КК України.

Обґрунтованість пред'явленої ОСОБА_4 підозри у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України, підтверджується зібраними на цей час досудовим розслідуванням доказами, а саме:рапортом про виявлення кримінального правопорушення № 3/42-19/01-2025 від 08.01.2025; проведеним допитом свідка ОСОБА_7 ; проведеним допитом свідка ОСОБА_8 ; проведеним допитом свідка ОСОБА_9 ; протоколами за результатами проведення негласних слідчих (розшукових) дій стосовно ОСОБА_4 ; довідкою Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області від 09.10.2025; висновком за результатами проведення судово-економічної експертизи №783/25-22 від 19.11.2025; іншими матеріалами кримінального провадження у своїй сукупності.

Ухвалою слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 01.12.2025 (справа № 607/24839/25) до підозрюваного ОСОБА_4 застосовано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 40 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 121 120 грн, яка 04.12.2025 внесена на відповідний депозитний рахунок, та із покладенням на нього ряду обов'язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України, а саме: прибувати до слідчого, прокурора, суду за кожною вимогою; не відлучатися із населеного пункту, в якому він перебуває - проходить військову службу, без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні: ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 ; здати на зберігання до Управління Державної міграційної служби у Тернопільській області усі свої паспорти громадянина України для виїзду за кордон, інші документи, що мають право на виїзд з України та в'їзд до України.

Строк дії покладених на ОСОБА_4 обов'язків відповідно до ухвали слідчого судді закінчується 26.01.2026, однак завершити досудове розслідування до вказаної дати неможливо внаслідок особливої складності провадження та необхідності проведення ряду слідчих та інших процесуальних дій, спрямованих на збір доказів з метою повного, всебічного і неупередженого з'ясування всіх обставин вчиненого правопорушення.

Зокрема, необхідно провести наступні слідчі та інші процесуальні дії: завершити проведення судових почеркознавчих експертиз з метою встановлення осіб, які виконала рукописні записи та підписи у дорожніх листах, актах списання запасів, донесеннях про наявність та рух пально-мастильних матеріалів поточного забезпечення, та журналах видачі, повернення дорожніх листів та обліку роботи транспортних засобі транспортної групи експлуатації підрозділів 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області; отримати довідку (висновок) спеціалістів Держаудитслужби з метою з'ясування питання законності проведення закупівлі матеріальних цінностей 3 ДПРЗ у ФОП ОСОБА_10 , зокрема щодо укладення «безтоварних» договорів купівлі-продажу; з врахуванням проведеного аудиту та інших матеріалів кримінального провадження з метою підтвердження (встановлення) розміру спричиненої матеріальної шкоди (збитків) призначити судово-економічну експертизу; допитати усіх працівників 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області щодо отримання ними закуплених у ФОП ОСОБА_10 матеріальних цінностей; призначити проведення почеркознавчих експертиз з метою встановлення осіб, які виконала рукописні записи та підписи у відомостях видачі речового майна та актах списання групи основних засобів; встановити інших учасників злочинної діяльності та надати їх діям правову оцінку; призначити проведення судових фоноскопічних експертиз з метою ідентифікації диктора на матеріалах негласних слідчих (розшукових) дій для встановлення чи належить голос та мовлення особи, зафіксованої у електронних файлах до протоколів НСРД, підозрюваному ОСОБА_4 та іншим особам; долучити до матеріалів кримінального провадження документів за результатами проведення інвентаризації товарно-матеріальних цінностей у 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Тернопільській області; здійснити розсекречення матеріалів за результатами проведення негласних слідчих (розшукових) дій, а також документів, що стали підставою для їх проведення, зокрема: клопотань, доручень та ухвал слідчого судді про дозвіл на їх проведення у вказаному кримінальному провадженні; виконати інші слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні, необхідність у яких виникне під час здійснення досудового розслідування; в порядку ст. 290 КПК України оголосити підозрюваним про завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні та відкрити їм матеріали для ознайомлення; скласти обвинувальний акт і реєстр матеріалів досудового розслідування, та після затвердження прокурором вручити стороні захисту, після чого скерувати обвинувальний акт до суду для розгляду.

Вказані процесуальні та слідчі (розшукові) дії не проведено у двомісячний строк у зв'язку із завантаженістю експертів, значним обсягом інформації, що підлягає огляду та детальному аналізу, а також значною кількістю слідчих (розшукових) та процесуальних дій, без яких неможливо завершити досудове розслідування.

Результати вказаних слідчих та процесуальних дій мають суттєве значення для досудового розслідування та подальшого судового розгляду, спрямовані на встановлення тих обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, а також усіх причетних до вчинення кримінальних правопорушень осіб.

20.01.2026 до Тернопільського міськрайонного суду подано клопотання про продовження строків досудового розслідування у кримінальному провадженні №42024210000000096 від 31.07.2024 за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України, та за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України, до 6 (шести) місяців, тобто до 27.05.2026.

Водночас ризики, передбачені ст.177 КПК України, які стали підставою для застосування стосовно ОСОБА_4 запобіжного заходу та покладення виконання на нього обов'язків, а саме можливість переховуватись від органів досудового розслідування та суду, незаконно впливати на свідків у кримінальному провадженні на даний час не зменшилися та продовжують існувати, а тому виправдовують продовження йому, обов'язків передбачених ч.5 ст.194 КПК України, а також з метою створення необхідних умов для реалізації сторонами їхніх процесуальних прав задля швидкого, повного та неупередженого здійснення досудового розслідування

В судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 подане клопотання підтримав, з підстав, викладених у ньому, просив задовольнити та продовжити на 2 місяці підозрюваному ОСОБА_4 , строк дії обов'язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України, покладених на нього згідно з ухвалою слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 01.12.2025.

В судовому засіданні захисники підозрюваного ОСОБА_4 адвокати ОСОБА_5 та ОСОБА_6 не заперечили щодо задоволення клопотання поданого прокурором.

Підозрюваний ОСОБА_4 підтримав думку своїх захисників.

Заслухавши пояснення учасників судового засідання, дослідивши додані до клопотання матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Слідчим суддею встановлено, що Слідчими Четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Тернополі) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури, проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №42024210000000096 від 31.07.2024 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України.

27.11.2025 ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.

01.12.2025 слідчим суддею Тернопільського міськрайонного суду щодо ОСОБА_4 застосовано запобіжний захід у вигляді в розмірі 40 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 121 120 грн, та покладено ряд обов'язків передбачених ч.5 ст.194 КПК України, яку було внесено заставодавцем 04.12.2025.

Строк дії обраного запобіжного заходу та покладених на підозрюваного ОСОБА_4 обов'язків закінчується 26 січня 2026 року.

Крім того, ухвалою слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 20.01.2026 у кримінальному провадженні №42024210000000096 від 31.07.2024 продовжено строк досудового розслідування до шести місяців, тобто 27.056.2026.

Частиною 7 ст.194 КПК України визначено, що обов'язки, передбачені частинами п'ятою та шостою цієї статті, можуть бути покладені на підозрюваного, обвинуваченого на строк не більше двох місяців. У разі необхідності цей строк може бути продовжений за клопотанням прокурора в порядку, передбаченому статтею 199 цього Кодексу.

У свою чергу, ч.4 ст.199 КПК України встановлено, що слідчий суддя зобов'язаний розглянути клопотання про продовження строку тримання під вартою до закінчення строку дії попередньої ухвали згідно з правилами, передбаченими для розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу.

За змістом ч.2 ст.177 КПК України, підставою застосування запобіжного заходу є наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення, а також наявність ризиків, які дають достатні підстави слідчому судді, суду вважати, що підозрюваний, обвинувачений, засуджений може здійснити дії, передбачені частиною першою цієї статті.

На переконання слідчого судді, обґрунтованість підозри ОСОБА_4 у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України підтверджується зібраними у кримінальному провадженні доказами, зокрема: витягом з ЄРДР №42024210000000096 від 31.07.2024; рапортом про виявлення кримінального правопорушення № 3/42-19/01-2025 від 08.01.2025; проведеним допитом свідка ОСОБА_7 ; проведеним допитом свідка ОСОБА_8 ; проведеним допитом свідка ОСОБА_9 ; протоколами за результатами проведення негласних слідчих (розшукових) дій стосовно ОСОБА_4 ; довідкою Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області від 09.10.2025; висновком за результатами проведення судово-економічної експертизи №783/25-22 від 19.11.2025; іншими матеріалами кримінального провадження у їх сукупності.

Щодо обґрунтованої підозри слідчий суддя зазначає, що оскільки чинне законодавство не розкриває це поняття, враховуючи ст. 8, 9 КПК України, слід керуватися позиціями Європейського суду з прав людини. З точки зору практики ЄСПЛ обґрунтованість підозри - це певний стандарт доказування, який означає, що існують факти або інформація, які можуть переконати об'єктивного спостерігача в тому, що особа, про яку йдеться, могла вчинити правопорушення (рішення у справі «Фокс, Кемпбелл і Гартлі проти Сполученого Королівства» від 30 серпня 1990 року, п. 32, Series A, N 182). При чому факти, які викликали підозру, не обов'язково мають бути одного рівня з тими, які необхідні для того, щоб не лише обґрунтувати засудження, а й пред'явити обвинувачення, що є наступною стадією в процесі розслідування кримінальної справи (рішення у справі «Murrаy v.United Kingdom», 14310/88, 28.10.1994, п. 55).

Висновки органу досудового розслідування щодо причетності ОСОБА_4 до вчинення кримінального правопорушення, яке йому інкримінуються, не є явно необґрунтованими чи очевидно недопустимими, тому слідчий суддя дійшов висновку про доведеність стороною обвинувачення обґрунтованості підозри тією мірою, щоб виправдати подальше застосування заходів забезпечення кримінального провадження.

Слідчий суддя на цьому етапі досудового розслідування не вправі вирішувати ті питання, які повинен вирішувати суд під час розгляду кримінального провадження по суті, зокрема, не вправі оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості для визнання особи винуватою чи невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення, а лише зобов'язаний на підставі розумної оцінки сукупності отриманих доказів, визначити, що причетність особи до вчинення кримінального правопорушення є вірогідною та достатньою для застосування щодо неї обмежувального заходу.

За результатами розгляду клопотання слідчий суддя доходить висновку, що матеріалами клопотання та прокурором у судовому засіданні доведено існування обставин, які свідчать про продовження існування ризиків, передбачених п.1, п.3 ч.1 ст. 177 КПК України.

При цьому КПК не вимагає доказів того, що підозрюваний обов'язково (поза всяким сумнівом) здійснюватиме відповідні дії, однак вимагає доказів того, що він має реальну можливість їх здійснити у конкретному кримінальному провадженні в майбутньому.

Ризик переховування ОСОБА_4 від органів досудового розслідування та суду продовжує існувати та обумовлений тяжкістю ймовірного покарання та суворістю можливого вироку, адже останній підозрюється у вчиненні тяжкого корупційного кримінального правопорушення і передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. На думку слідчого судді, зазначена обставина сама по собі може бути мотивом та підставою для підозрюваного переховуватися від органів досудового розслідування чи суду. Це твердження узгоджується із позицією Європейського суду з прав людини у справі «Ілійков проти Болгарії», в якому зазначено, що суворість передбаченого покарання є суттєвим елементом при оцінюванні вказаних ризиків.

Крім того, як встановлено у судовому засіданні, ОСОБА_4 обіймав керівну посаду в структурі ГУ ДСНС в Тернопільській області, а тому в силу виконання своїх службових обов'язків має широке коло знайомих, у тому числі і серед службових осіб різних правоохоронних органів, та обізнаний із особливостями роботи правоохоронної системи, відтак такі обставини, дають підстави вважати, що ОСОБА_4 , усвідомлюючи тяжкість та невідворотність покарання за вчинення корупційного кримінального правопорушення, може переховування від органів досудового розслідування та з цією метою, може перетнути державного кордону України, як в межах пунктів пропуску через державний кордон України так і поза межами таких, а також переховуватись на території України враховуючи його суспільні зв'язки в силу займаної ним посади.

На переконання слідчого судді, ризик незаконного впливу на свідків, у цьому ж кримінальному провадженні не зменшився з огляду на те, що ОСОБА_4 тривалий час обіймав посаду начальника 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області, а також інші посади в органах ДСНС, відтак він має змогу незаконно впливати на свідків ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , а також на інших відомих йому свідків, які були його підлеглими, з метою спонукання їх до дачі ними неправдивих показів, або відмови від добровільно наданих показань. Крім цього ОСОБА_4 , з урахуванням відомих йому обставин кримінального правопорушення та матеріалів кримінального провадження зможе шляхом погроз застосування фізичного та психологічного насильства вступати у поза процесуальні відносини із як вже допитаними свідками та із особами, яких заплановано допитати, та схиляти їх до зміни показань або взагалі відмови від надання викривальних показань та надання інших показань, які не відповідають фактичним обставинам справи.

При цьому, наявність відповідних ризиків є актуальною безвідносно до стадії кримінального провадження.

Так, наявність обґрунтованої підозри ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.4 ст.191 КК України, який віднесено відповідно до ст.12 КК України до категорії тяжких злочинів, у сукупності з ризиками кримінального провадження та потребами забезпечення належної процесуальної поведінки підозрюваного ОСОБА_4 , свідчить про необхідність продовження строку дії покладених на підозрюваного обов'язків, передбачених ч.5 ст.194 КПК України, на два місяці.

Слідчий суддя приходить до висновку, що на даному етапі кримінального провадження виправданий такий ступінь втручання у права і свободи особи підозрюваного ОСОБА_4 , що відповідає меті досягнення дієвості кримінального провадження.

У зв'язку з наведеним, клопотання прокурора підлягає до задоволення.

Керуючись ст. ст. 176-179, 193, 194, 196, 199, 309, 372 КПК України, слідчий суддя,

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Тернопільської обласної прокуратури ОСОБА_3 , про продовження строку дії обов'язків передбачених ч.5 ст.194 КПК України, , у кримінальному провадженні №42024210000000096 від 31.07.2024, відносно ОСОБА_4 - задовольнити.

Продовжити на 2 (два) місяці строк дії покладених на ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.191 КК України, обов'язків передбачених ч.5 ст.194 КПК України, а саме:

- прибувати до слідчого, прокурора чи суду за першою вимогою;

- не відлучатися із населеного пункту, в якому він перебуває - проходить військову службу, без дозволу слідчого, прокурора або суду;

- повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи;

- утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні: ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 ;

- здати на зберігання до Управління Державної міграційної служби у Тернопільській області усі свої паспорти громадянина України для виїзду за кордон, інші документи, що мають право на виїзд з України та в'їзд до України.

Строк дії даної ухвали встановити до 23.59 год. 20 березня 2026 року.

Контроль за виконанням ухвали покласти на прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Тернопільської обласної прокуратури ОСОБА_3 .

Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1