Ухвала від 21.01.2026 по справі 704/25/26

Справа № 704/25/26

УХВАЛА

21.01.2026 року м. Тальне

Суддя Тальнівського районного суду Черкаської області Воронкова І.Г., розглянувши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Кредит-Капітал" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

ВСТАНОВИЛА:

До Тальнівського районного суду Черкаської області надійшла зазначена позовна заява.

Позовна заява відповідає вимогам статей 175-177 ЦПК України. Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні, тому позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.

Разом із позовною заявою надійшло клопотання позивача про витребування доказів, в якому позивач просить витребувати в АТ КБ «Приватбанк» ЄДРПОУ: 14360570 (адреса: 01001, місто Київ, вулиця Грушевського, будинок, 1д) докази щодо інформації:

- чи є банківська карта з номером № НОМЕР_1 ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_2 , дата народження ІНФОРМАЦІЯ_1 );

- чи була успішною транзакція, здійснена 20.08.2023, на банківську картку № НОМЕР_1 в сумі 9000 грн.? Якщо так, то:

- чи були зараховані грошові кошти за цією транзакцією на відповідний рахунок власника банківської карти № НОМЕР_1 ?

- чи проводилась верифікація особи власника банківської карти № НОМЕР_1 ?

Суддя вважає за можливе подане клопотання задовольнити з тих підстав, що докази стосовно інформації про картковий рахунок ОСОБА_2 мають значення для розгляду даної справи і позивач не має об'єктивної можливості подати до суду їх самостійно.

Будь-які інші заяви і клопотання позивачем не подавались.

Разом з тим, враховуючи положення ч. 3-4 ст. 274 ЦПК України, при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження, вважаю, що дана справа підпадає під ознаки малозначної справи, обставини справи свідчать про наявність підстав для розгляду цієї справи в спрощеному порядку, тому справа підлягає подальшому розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.

На підставі наведеного та керуючись ст. 19, 84, 175, 177, 274 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИЛА:

Відкрити провадження у справі за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Кредит-Капітал" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи проводити відповідно до правил Глави 10 Розділу ІІІ ЦПК України в порядку спрощеного позовного провадження (без виклику сторін).

Не пізніше п'ятиденного строку з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі відповідач має право подати заяву із запереченнями щодо розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, у разі неподання у встановлений судом строк яких, відповідач має право ініціювати перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження лише у випадку, якщо доведе, що пропустив строк з поважних причин.

Не пізніше п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження, копії позовної заяви та додатків до неї, до початку розгляду справи по суті, відповідач має право надіслати відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову до суду з підтвердженням направлення позивачу, іншому відповідачу та третій особі у справі копії відзиву та доданих до нього документів.

Позивач не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати відповідь на відзиви, виклавши письмово свої міркування, аргументи та надати відповідні докази, та направити відповідачам, третій особі у справі та суду з підтвердженням такого направлення учасникам справи.

Відповідач не пізніше п'яти днів з дня отримання відповіді позивача на відзив, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати заперечення на відповідь на відзив, та направити позивачу, іншому відповідачу, третій особі й суду з підтвердженням такого направлення учасникам справи.

Роз'яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву) є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Повідомити учасників по справі, що інформацію щодо справи, що розглядається вони можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет на сторінці http://court.gov.ua/fair/sud2317.

Клопотання представника позивача про витребування доказів - задовольнити.

Витребувати в АТ КБ «Приватбанк» ЄДРПОУ: 14360570 (адреса: 01001, місто Київ, вулиця Грушевського, будинок, 1д) докази щодо інформації:

- чи є банківська карта з номером № НОМЕР_1 ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_2 , дата народження ІНФОРМАЦІЯ_1 );

- чи була успішною транзакція, здійснена 20.08.2023, на банківську картку № НОМЕР_1 в сумі 9000 грн.? Якщо так, то:

- чи були зараховані грошові кошти за цією транзакцією на відповідний рахунок власника банківської карти № НОМЕР_1 ?

- чи проводилась верифікація особи власника банківської карти № НОМЕР_1 ?

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя І.Г. Воронкова

Попередній документ
133448764
Наступний документ
133448766
Інформація про рішення:
№ рішення: 133448765
№ справи: 704/25/26
Дата рішення: 21.01.2026
Дата публікації: 23.01.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Тальнівський районний суд Черкаської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (21.04.2026)
Дата надходження: 12.01.2026
Предмет позову: про стягнення заборгованості за кредитним договором
Розклад засідань:
21.04.2026 14:00 Тальнівський районний суд Черкаської області
10.06.2026 12:00 Тальнівський районний суд Черкаської області