Ухвала від 20.01.2026 по справі 908/3984/25

номер провадження справи 14/2/26

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

20.01.2026 Справа № 908/3984/25

м.Запоріжжя Запорізької області

Господарський суд Запорізької області у складі судді Сушко Л.М., розглянувши заяву представника фізичної особи ОСОБА_1 , адвоката Москвічова Андрія Сергійовича, про участь у судовому засіданні 22.01.2026., в режимі відеоконференції, у справі № 908/3984/25

Боржник - фізична особа ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1

Без виклику представників сторін.

УСТАНОВИВ:

Фізична особа ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про відкриття провадження у справі про його неплатоспроможність, посилаючись на положення Кодексу України з процедур банкрутства.

Заява ОСОБА_1 містить пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень керуючого реструктуризацією, а саме, арбітражного керуючого Городніщевої Єлизавети Олегіївни /свідоцтво № 2114 від 02.05.2024 року, адреса: 03045, м. Київ, вул. Набережно-Корчуватська, 56/66, корпус А, офіс 85/ до якої додано Договір про розстрочення авансування винагороди арбітражного керуючого від 01.12.2025.

Ухвалою господарського суду Запорізької області від 06.01.2026. прийнято до розгляду заяву про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 . Підготовче засідання суду призначено на 22.01.2026. о/об 10-00.

20.01.2026. до господарського суду Запорізької області від представника фізичної особи ОСОБА_1 , адвоката Москвічова Андрія Сергійовича надійшла заява про участь у судовому засіданні 22.01.2026. о/об 10-00 год. в режимі відеоконференції.

Розглянувши заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, суд дійшов висновку про її задоволення з огляду на таке.

Частинами 1-5 ст. 197 ГПК України передбачено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Суддя розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, встановленому Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

У разі відсутності в учасника справи, його представника засобів електронної ідентифікації, передбачених абзацом першим цієї частини, ідентифікація такої особи здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".

Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Враховуючи вищезазначене та наявність відповідної технічної можливості, розглянувши заяву представника фізичної особи ОСОБА_1 , суд її задовольняє та постановляє ухвалу про проведення судового засідання 22.01.2026. о/об 10-00 год. у справі № 908/3984/25, в режимі відеоконференції, поза межами приміщення суду з використанням системи відеоконференцзв'язку, за участю адвоката Москвічова Андрія Сергійовича.

Керуючись ст. ст. 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву представника фізичної особи ОСОБА_1 , адвоката Москвічова Андрія Сергійовича про участь у судовому засіданні 22.01.2026. о/об 10-00 год., в режимі відеоконференції, у справі № 908/3984/25 - задовольнити.

Доручити забезпечення проведення відеоконференцій поза межами суду з використанням власних технічних засобів адвокату Москвічову Андрію Сергійовичу, тел: НОМЕР_2 , ел. пошта.: ІНФОРМАЦІЯ_1

Примірник ухвали надіслати заявнику.

Ухвала набирає законної сили 20.01.2026. та оскарженню не підлягає.

Суддя Л.М. Сушко

Попередній документ
133444419
Наступний документ
133444421
Інформація про рішення:
№ рішення: 133444420
№ справи: 908/3984/25
Дата рішення: 20.01.2026
Дата публікації: 26.01.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Запорізької області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про банкрутство, з них:; неплатоспроможність фізичної особи
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (05.02.2026)
Дата надходження: 31.12.2025
Предмет позову: ЗАЯВА про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи
Розклад засідань:
22.01.2026 10:00 Господарський суд Запорізької області
05.02.2026 11:30 Господарський суд Запорізької області
Учасники справи:
суддя-доповідач:
СУШКО Л М
СУШКО Л М
позивач (заявник):
Єлтанський Олег Володимирович
представник відповідача:
Москвічов Андрій Сергійович